Kunst – Tyrkiet – Anbefalede podcasts

 • Nilay Örnek mikrofonu mesleklerini ustalıkla icra ettiğini düşündüğü insanlara yöneltip onlara aynı soruyu soruyor; Nasıl Olunur?

 • Mirgün Cabas ve Can Kozanoğlu önceki podcast serileri İlk Sayfası'nda yazarlarla bir "sözlü yazı atölyesi" yapmıştı. Şimdi de bir kurs/seminer dizisine başlıyorlar. Farklı disiplinlerin uzmanlarıyla yaptıkları söyleşilerde bu alanların temel kavramlarını, meselelerini konuşuyorlar. Daha fazla derinlesmek isteyenler için konuklarından okuma önerileri alıyorlar.

 • Köklü TRT Arşivinin en nadide eserlerinden biri, Radyo Tiyatroları artık sizlerle. Zeki Alasya, Tuncel Kurtiz, Kenan Işık ve daha birçok eşsiz sanatçının rol aldığı sayısız yerli ve yabancı yapım ile masalsı bir serüvene yol alacaksınız. Yeni bölümlerden anında haberdar olmak için lütfen abone olmayı unutmayın!

 • İçeriklerimizin tamamına www.youtube.com/seslikitapdunyasi kanalınımızdan erişebilirsiniz.
  Instagram: www.instagram.com/seslikitapdunyasi
  Kanalımızda birçok yerli ve yabancı yazara ait romanlar, öyküler ve şiirler bulabilirsiniz.
  Seslendirmeler Zeynep ve Burak Aşkın, çizimlerse Sezen Özyıldız Aşkın tarafından yapılmaktadır... Yeni kitaplarda buluşmak dileğiyle... Sevgiyle kalın...

 • این پادکست مجموعه از اپیزود هایی هست ک موزیک هاش از جهت یا جهاتی مثلا سبک ، خواننده یا هنرمند خالق اثر ، دوره تاریخی ، حال و 👇هوا و مود ,تم و ... باهم وجه اشتراک دارن و من, مختار رزمجو اونهارو به انتخاب شما و برای شما تبدیل به پلی لیست کردم.
  اینجا موسیقی از جنسی دیگر خواهد شنید
  ⤵️برا دانلود اهنگها به کانال تلگرام پادکست مراجعه کنید
  Https://t.me/playlistpodcas
  ☑️برای دریافت اطلاعات اضافی در مورد محتوای اپیزود ها تو شبکه های اجتماعی پلی لیست عضو بشید
  Insta:https://instagram.com/playlistpodcast_
  Twitter:https://twitter.com/playlistpodcas
  دکمه نارنجی(Subscribe) مشترک شدن رو کلیک کنید تا هر پنج شنبه از انتشار اپیزود جدید اگاه 🔔 بشید.
  برای حمایت و بهتر شدن پادکست میتونید دکمه قلب ❤️ رو فشار بدید . و برای ارسال به کسی که فکر میکنید ممکنه خوشش بیاد دکمه اشتراک گذاری 🔱 رو فشار بدید.
  ⭕️*توجه*
  تمام محتوای این پادکست براساس انتخاب کاربران خواهد بود پس اگر تم,مود,موضوع,سبک ,استایل,خواننده ,ژانر و...خاصی مد نظرتون بود همینجا در بخش نظرات(کامنتComment)
  برای ما بنویسید
  👇.
  +18

 • life, love, and the ultimate expression of the inner workings of my brain

 • 👆🏻☝🏻TAKİP EDELİM…
  Destek: https://www.patreon.com/join/kitapsesli?
  Mail: [email protected]
  inst@ sabandemirs

 • Yayıncılık dünyasının deneyimli ismi ve Storytel'deki birçok kitabın sesi Deniz Yüce Başarır Ben Okurum’un her bölümünde okuduğu bir kitabı, kitabın ona hissettirdiklerini anlatıyor, alıntılar paylaşıyor ve dostlarıyla kitaplar hakkında sohbetler ediyor.

 • مرجع موسیقی سنتی و اصیل ایرانی

  http://khosousi.com

 • Aslı Perker ve Tuna Kiremitçi şu çılgın dünyada ruhuna deva arayanlara özel kitaplar öneriyor, iyi gelecek kitaplardan bahsediyorlar. Okumanın iyileştirici gücüne inananlara, şifa niyetine.

 • الحلقات طويلة والضيوف مرتاحين

 • Bager Akbay ve Tevfik Uyar'ın rasgele seçilmiş bir kelime etrafında yürüttükleri sanat, felsefe, bilim sohbetleri.

 • The Perfume Nationalist is a continuing radio soap opera hosted by Jack Mason in which art and culture, high and low, are discussed through the historical lens of fragrance.

 • "Elim Kalem de Tutar Kadeh de" adlı podcast serimize hoş geldiniz. Bu serinin niyeti, size genç kadın yazarlarımızı tanıtmak. 21. Yüzyılın sesi onlar. Ya da 80 Kuşağı diyelim! Edebiyatla ilgili olan dostlar birçoğunun adını duymuş, en az bir kitabını okumuştur diye tahmin ediyorum. Ama bu yetenekli hanımları daha yakından tanımak güzel olur diye düşündüm. Sadece kendi alanında üretmekle kalmayan, kültür hayatımıza da katkıda bulunan, hayatı birlikte kutladığımız, bazen de dertlerimize ortak ettiğimiz sevgili MeyDiageo ekibi de ‘konu edebiyatsa biz de varız’ dedi. Böylece sohbetlerimiz başladı.

 • Uzun zamandır Youtube videolarını podcast olarak yüklememi istiyordunuz. Bugün bu isteğinizi yerine getirmenin mutluluğu içindeyim. Mabbles sponsorluğunda hafta hafta bütün Orta Dünya arşivi podcast olacak.

  Podcastler Mabbles'ın katkılarıyla geliyor: https://mabbels.com/

  Yüzüklerin Efendisi ve Hobbit lisanslı ürünleri için. EJDERHA15 indirim kodunu kullanmayı unutmayın! https://mabbels.com/collections/the-lord-of-the-rings

 • Klasik edebiyat eserleri hakkında belli başlı izlekler üzerinden okumalar.

 • Kurgu eserleri yarı akademik bir sohbet içerisinde tartışan, zor konulardan güvenli bir alan yaratan haftalık eğlence podcasti. http://www.instagram.com/fidirokahvesi Reklam ve işbirlikleri için: [email protected]

 • Kitap ve Kütüphane Twitter, Instagram ve Youtube yanı sıra artık podcast platformlarında da yayın yapıyor! Her bölümde kitaplar ve tarihle ilgili bir konuk ağırlanacak.

 • Sesli Kitap Podcast kanalımızdan hepinize merhaba!
  İlk sesli kitabımızla karşısınızdayız.
  Sabahattin Ali'nin meşhur hikâyelerinden biri olan Değirmen ile seli kitap
  serimize başlamak istedik.
  Oldukça etkileyici bir üslupla yazılan Değirmen'de yazar, çingenelerin en
  gözdesi olan Atmaca'nın aşkı için neler yapabileceğini gözler önüne seriyor.
  Lütfen kanalımıza abone olmayı ve videoyu beğenmeyi unutmayın.
  Sesli hikayeler, sesli şiirler ve sesli romanlar art arda gelecek, merak
  etmeyin ...