Kunst – Tjekkiet – Anbefalede podcasts

 • Jsme dvě ségry, Nicole a Lucka. Možná nás znáte jako A Cup of Style. Sdílíme svoje životy, pohledy na svět a zážitky na sociálních sítích a rády přijímáme nové výzvy. Co takhle zkusit podcast? Proč ne! Odkryjeme vám trochu jinou stránku nás dvou, takovou, která vypluje na povrch, když přestaneme řešit okolní svět a jen tak si se ségrou povídáme. Kontaktovat nás můžete na [email protected].

 • Podrobný průnik do světa čar a kouzel zprostředkovaný skrze mikrofon samozvaného Potterologa par excellence.

  Čtení knih o Harrym Potterovi kapitolu po kapitole s elektronickou tužkou za uchem. Rozbor všeho, co jste o brýlatém hrdinovi věděli i nevěděli.

  Podcast vychází každé pondělí, obsahuje spoilery a není určen pro děti.

  Instagram: www.instagram.com/neplecha__ukoncena

  Herohero: www.herohero.co/neplechaukoncena

 • Vydej se s námi do světa Písně ledu a ohně George R. R. Martina. 🔥❄️
  Čeká tě nejen příběh, ale i rozbory postav a další zajímavosti. A neboj, občas se dostane i na seriál.
  Jsme fanynky seriálu, které se rozhodly poprvé si přečíst všechny knihy. Půjdeš do toho s námi?

  „Když chceš hrát hru o trůny, můžeš buď vyhrát, nebo zemřít. Jiná cesta není.“

  📸 Najdeš nás také na IG: https://www.instagram.com/drakarys_podcast/ 📸

 • Podcast Lucie Zelinkové o nejen ženách a literatuře. O aktuálně nových knihách, o dění na literární scéně. Pro více informací z knižního světa mě můžete sledovat na Instagramu @luciezel Kontakt: [email protected]

 • An evidence based, research informed podcast presenting dance science discussions with global industry leaders. New episode every Monday at 6AM GMT.

 • Pravidelné útěky do nestárnoucího příběhu Pána Prstenů. Kapitolu po kapitole každé druhé úterý objevujeme legendární Tolkienův svět a detaily, které nám při čtení knih nebo sledování filmů mohly uniknout.

 • Podcast o díle J.R.R. Tolkiena. Pán prstenů, Hobit, Silmarillion, Nedokončené příběhy, Prsteny moci – řešíme tohle všechno optikou vášnivých čtenářů zdrojového materiálu. Bonusové epizody na Herohero.co/tamazasezpatky.

 • M.A.D. nghĩa là Marketing, Art và Design. Mỗi tập sẽ có một khách mời làm việc trong lĩnh vực sáng tạo. Chúng ta sẽ thảo luận về những chủ đề được gửi đến từ thính giả, các bạn trẻ mới vào nghề và các lão làng trong ngành. [English] M.A.D. stands for Marketing, Art & Design, every show we invite a thought leader in the creative industry to discuss various topics that are submitted to us by the community, young professionals & business leaders.

 • სალომე ასათიანის ყოველკვირეული პოდკასტი, რომელშიც საუბარია კინოზე, მუსიკაზე, ლიტერატურასა თუ ყოფით თემებზე.

 • Jsem fotograf. Tohle je kecání s lidma kolem mě. Možná je znáte, možná ne. Sleduj mě na Instagramu a TikToku jako @tonyflunkey!

 • Podcast, který voní kávou. Jsme česká pražírna výběrové kávy.

 • Ahoj, jsem Kristián z Jedno Kafe - Espresso & Brew baru v centru Liberce. Pravidelně u nás v kavárně pořádáme různé akce a chtěli jsme, aby po nich zůstala i jiná památka než vzpomínka. Proto vznikl podcast, díky kterému se můžete spolu s námi zastavit Na Jedno Kafe s významnými osobnostmi nejen z kávového světa.

 • Focus On by mh architects, je projekt, který obsahuje soubor přednášek, podcastů a diskuzí, týkajících se architektury a její problematiky.

 • Đắc nhân tâm – How to win friends and Influence People của Dale Carnegie là quyển sách nổi tiếng nhất, bán chạy nhất và có tầm ảnh hưởng nhất của mọi thời đại. Tác phẩm đã được chuyển ngữ sang hầu hết các thứ tiếng trên thế giới và có mặt ở hàng trăm quốc gia. Đây là quyển sách duy nhất về thể loại self-help liên tục đứng đầu danh mục sách bán chạy nhất (Best-seller) do The New York Times bình chọn suốt 10 năm liền.
  Nghe bản FULL tại: voiz.vn/download
  Facebook: www.facebook.com/VoizFM

 • Zatímco kavky recitují klasickou literaturu, lidé se bojí pít kávu a temnými uličkami se plíží něco s kopyty, vyšetřuje dvojice detektivů divné deformity, záhadná zmizení i výstřední vraždy. Díra je podcastový audioseriál z pera spisovatelů Martina Bečana a Zaška. (podcastdira.cz)

 • اثري از مؤلف كتاب حكايت مفتبري
  Click the link below to download the very first poker book in Farsi :
  https://t.me/moftbar ( آرشیو کارهای آموزشی روی تلگرام)

  کانال رسمی اخبار مفتبر روی تلگرام
  https://t.me/moftbarnews

  کانال ویدیوی آموزشی مفتبر روی یوتیوب
  https://bit.ly/2VXgL3f


  کانال پادکست مفتبر روی شبکه ساوند کلاود
  https://bit.ly/2F2mx9Y

  APPLE iTunes PODCAST LINK:
  https://rb.gy/tij88q

  INSTAGRAM:
  Instagram.com/abolghomar

  Register Link:
  https://bit.ly/2RKMSk2

 • Beverly Willis is adding her voice to a new podcast featuring discussions about the lives and careers of female pioneers of American Architecture. Going beyond the scholarship of the award-winning website Pioneering Women of American Architecture, our podcast New Angle: Voice details the struggles and triumphs of six leading women who have personified achievement in a primarily male dominated field.

 • Подкаст о книгах, мыслях, задумках, собаках, временах, винах пино-нуар, понятиях, датских шелках, городах, снабженный прибаутками, побасенками, историйками.
  Связь по почте: [email protected]

 • Poutavá shrnutí výjimečných knih a rozhovory s lidmi, které byste měli znát. Rozšiřte si obzory a zůstaňte v kontaktu s nejzajímavějšími myšlenkami naší doby. „Čím jsou pro ptáky křídla, tím jsou pro člověka knihy."

  mikulasminar.substack.com

 • Tvoje dávka endorfinů do uší každé pondělí, ze srdce od Tvojí Fíny.