Fiktion – Türkei – Empfohlene Podcasts

 • Geçmişte işlediği bir suçtan ötürü izole bir bölgede rehabilite olan Kuzey (Tansu Biçer), ütopik bir dünyadan gelen dedektif Yaz (Tülin Özen), ve onun çömez partnerinin başından geçen olaylara odaklanan Karanlık Bölge, dinleyicilere sürekli devamını merak ettikleri eğlenceli ve inovatif bir deneyim sunuyor…

  6 bölümde çözümlenen bu macera aynı zamanda Podbee Medya'nın ilk podcast dizisi

  Karanlık Bölge Sponsorları

  BMW ve Yandex Navigasyon

 • Scary Story Podcast features scary stories about darkness, unexplained phenomena, ghosts, and the paranormal. A collection of short original horror tales written by Edwin Covarrubias.

 • Kumpulan Cerita Horor True Story. Kurasi cerita oleh @mizter.popo. Follow & kirim pesan ke Instagram @podcasthoror.id untuk diskusi dan berbagi kisah / pengalaman horor kalian.

 • Umudunu kaybetmiş bir insanın HAZIM (Osman Sonant) hayata tutunmayı amaçladığı yerde yeni yol arkadaşı ATEN (Yasemin Çonka) onun yeniden hayata tutunmasını sağlayacak mıdır?

 • Sevgili hayali kitlem, hayatımız nereye gidiyor? İnsan ailesinden, ölümden, çocukluk anılarından, yaşamaya çalıştığı şehrin gürültülerinden ve kafasındaki seslerden ne kadar uzağa kaçabilir? Bir pasaport, bir vize, her şeyi çözmeye yeter mi?

  Merhaba. Ben Umay Şen, 35 yaşındayım. Bu şehirde debeleniyorum. Kardeşim Ülgen ve annem İştar’la mutsuz orta sınıf bir aile olmanın hakkını veriyoruz. Yurt dışına çıkma planlarım, her sabah içtiğim yarım litre kahve ve bindiğim metrolarla da beyaz yakalılığın hakkını veriyorum.

  Bu da benim podcastim. Daha doğrusu, podcast dizim. Nasıl mı?

  Şöyle; beni, yani, Umay'ı Aslı İnandık oynuyor. Kardeşim Ülgen'i Güven Murat Akpınar, annem İştar'ı Derya Alabora, babam Rıza'yı da Serkan Keskin oynuyor. Volkan Çıkıntoğlu yazdı, Tunç Şahin yönetti. Gerçekten.

  Dinleyin anlayacaksınız.

  Günaydın veya iyi geceler, hayali kitlem.

  Unutmadan afişi de Onur Sipahi yaptı.

 • Drew Blood has a tale to tell. With immersive, full-production, and an indelible flavor all his own, you'll hear the finest horror in captivating fashion.

  For advertising opportunities please email [email protected]  
  We wanna make the podcast even better, help us learn how we can: https://bit.ly/2EcYbu4  
  Privacy Policy: https://www.studio71.com/us/terms-and-conditions-use/#Privacy%20Policy

 • Hayatta Bir Gün maceralarına hoşgeldin! Yade ve Demir'in seçeceği 7 farklı dünyaya doğru açılan zaman koridorumuz seni bekliyor. Hadi gidelim koridorcum!

 • The Horror Show is a spine-chilling Hindi horror podcast. Here we do a storytelling of some of the most haunted places and real-life supernatural incidents. Are you ready to immerse yourself in the world of horror as we take you on a journey to explore the darkest corners of the unknown? Tune in to each episode and experience the fear and thrill of the unknown like never before.

 • پادکست سریالی سِیپیِنس روایتی از جوانی معتاد به شیشه که در شرایط سختی از زندگی قرار دارد و نا خواسته اتفاقاتی می‌اُفتد که زندگی او را به چالش می‌کشد.این پادکست مناسب افراد زیر 18 سال و افرادی که دارای روحیه حساس می‌باشند نمی‌باشد.

  Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.

 • Το podcast «Μια σταγόνα μυθολογία» είναι ένα ταξίδι στην αρχαϊκή ελληνική σκέψη. Μια ενημερωτική και ανάλαφρη βόλτα στην οπτική που είχαν τα τετραπέρατα ανθρωπάκια των πρώιμων ελληνικών χρόνων για την δημιουργία του κόσμου. Επίσης, στον τρόπο που έφτιαξαν και αντιμετώπιζαν τις θεότητές τους. Είναι μια απόπειρα να μάθουμε ή να ξαναθυμηθούμε την ωραιότερη και γοητευτικότερη μυθολογία της οικουμένης, η οποία συνεχίζει να ζει ανάμεσά μας. Η Θεογονία, το Δωδεκάθεο, οι κατώτερες θεότητες και οι μυθολογικοί ήρωες, παρελαύνουν στο podcast «Μια σταγόνα μυθολογία» με τα θαύματα, τις παραξενιές τους, τους έρωτες, τους πολέμους τους, τις κακίες και την μεγαλοπρέπειά τους. Με στυλ, χιούμορ, καλή διάθεση και… ελαφρά σύνδεση με τον σημερινό μας κόσμο. Γράφει και ομιλεί ο δημοσιογράφος και συγγραφέας Δημήτρης Καμπουράκης.

 • مختومه ، داستان کارآگاه غیر رسمی ، پلیس سابق ، و چالش های او در حل پرونده های مختلف.این پادکست برای افراد زیر ۱۸ سال توصیه نمی شود.

 • Herkesin anlatacak karanlık bir hikayesi, bir hikayeyi anlatmanın binbir yolu vardır!

  Radyo tiyatrosundan ilham alınarak farklı mekan ve atmosferlerin oluşturulmasıyla hazırlanan özgün, esrarengiz, korku-gerilim hikayeleri; hayal gücünüzün sınırlarını zorlayacağınız, her dinleyişinizde yeni bir ayrıntı keşfedeceğiniz eşsiz bir deneyimle sizlerle buluşuyor.

  Yapımcılığını FF Hikaye ve Omni Tiyatro’nun yürüttüğü Korku Hikayeleri, bir ‘’Zihin Tiyatrosu’’ podcastidir.

  İletişim: [email protected] | [email protected]

  YouTube: www.youtube.com/c/ffhikaye

  Instagram: instagram.com/ff.hikaye

 • Euripides' tragedy focuses on the disintegration of the relationship between Jason, the hero who captured the Golden Fleece, and Medea, the sorceress who returned with him to Corinth and had two sons with him. As the play opens, Jason plans to marry the daughter of King Creon, and the lovesick Medea plots how to take her revenge.

  View our full collection of podcasts at our website: https://www.solgoodmedia.com
  or YouTube channel: https://www.solgood.org/subscribe

 • İki arkadaş büyük resmi görenlerden köşe bucak kaçarak en küçük resmi görme çabasıyla canhıraş bir beyin fırtınasına girerler ve olaylar gelişir...
  Bölümlere podcast dinlenebilen her yerden ulaşabilirsiniz!
  https://www.patreon.com/kellerinsavasi

 • Bir işe, bir duruma, bir harekete sonucunun ne olacağını düşünmeden

 • Evde ağda yapılırken konuşulan ilişkiler, günlük hayat sorunları ve birkaç dedikodu... Bahar ve Hadiye hayatı sizin için ele alıyor #agdatalks
  Instagram, Tik Tok ve Youtube üzerinden takip etmeyi unutmayın!
  https://www.instagram.com/agdatalks/
  https://www.tiktok.com/@agdatalks
  https://www.youtube.com/channel/UCZU0cyHNeuUM21JK1e1tAbA

 • Bugün söylemesek nasıl olur?

  Mine ve Birkan. Artık ayrılar. Yıllar sonra ilk kez birbirlerinin yanında uyanmayacaklar. Bu onların son gecesi. Koltukta dizi izledikleri akşamlar, dinledikleri şarkılar, eğlendikleri partiler artık yok. Yine de içten içe bir umut besliyorlar. Bu gece, daha iyi bitebilir mi?

  Podbee Media'nın başrollerinde Algı Eke ve Deniz Karaoğlu'nun oynadığı yeni podcast dizisi Epik Olmayan Bir Aşk Hikâyesi yayında!

 • Aşk, Macera, Dram, Polisiye, Bilim-Kurgu, Fantastik, Büyülü Gerçekçilik, Gizem, Korku-Gerilim ve çok daha fazlası...

  Her hafta, farklı türde ve daha önce hiç duymadığınız öykülerin yayınlanacağı Ne Yazarlar, Türk Edebiyatı'na taze bir soluk getirmek için bir araya gelmiş yeni bir Yazarlar Topluluğu'dur.

  Çok yakında siz de seslendirilmeye değer bulduğunuz hikayeleri [email protected]'a ileterek Ne Yazarlar'ın bir üyesi olabilir, öykünüzle podcastimizde yer alma fırsatı yakalayabilirsiniz.

  İletişim: [email protected]
  Instagram: instagram.com/neyazarlar

 • 28 until 28 is a podcast founded By dor hatami with the aim of mental Health & wellbeing 🤍☁️