Virksomhet – Tsjekkia – Anbefalte podcaster

 • Tento podcast věnujeme všem ŽENÁM a všemu, co nás zajímá - od duchovna až po business. Jsme nejlepší kamarádky, v mnohém stejné a zároveň úplně odlišné a takové jsou i naše pohledy na svět, které tady s vámi budeme sdílet. A+M | podcastzenam@gmail.com

 • Někdy je lepší si trochu zajet, než se hodně spálit! Gastromapa Lukáše Hejlíka od 1. 11. 2019 i jako podcast.

 • Český podcast pro ty, kteří věří, že jediným limitem jejich života jsou oni sami. Inspirativní rozhovory s lidmi, kteří jdou proti proudu a boří stereotypy. Dan Tržil zpovídá osobnosti, kteří dosahují vynikajících výsledků ve svých oborech, ale hlavně plnohodnotného života dle vlastních pravidel.
  Zajímá vás jejich motivace, zvyky, čemu věří a podle čeho se řídí?
  Každý z nás chce v životě  něčeho dosáhnout a učit se od někoho, komu se to podařilo, je jedna z nejefektivnějších cest k vlastnímu úspěchu.

 • Brocast je podcastová série dlouhých konverzací se zajímavými osobnostmi na nejrůznější témata. Podcast uvádí bráchové Adam a Tomáš.

 • Live daily market analysis with Trader Merlin.

 • Jsem konzultantka týmové efektivity, procesů a delegování práce. Pro moderní advokátní kanceláře a menší firmy. Vylepšuji systém práce. Nastavuji procesy, pomáhám efektivně delegovat práci a stavět týmy, které fungují.
  Jako podnikatel totiž nemusíte pracovat 24 hodin 7 dní v týdnu. Cílem je, abyste mohli v klidu odjet na dovolenou s jistotou, že vše perfektně funguje i bez vás.
  www.renata-novotna.cz

 • Nejlepší byznysový magazín v Česku přináší sérii podcastů (dříve pod názvem Forbes Radio). Pravidelná inspirace, příběhy úspěšných, technologie, budoucnost, startupy, fuckupy...

 • Podcast NEJEN o HR s lehkostí, nadsázkou a humorem často „na hraně“. Chceme vás pobavit, podělit se o zajímavosti a rozdmýchat debatu nad ožehavými tématy. Nehrajeme si na vzdělávací podcast, jsme své, jsme drzé a mluvíme jak nám pusa narostla. Poslech nedoporučujeme puritánům a těm, co se berou moc vážně. Ostatní vítáme a přejeme si jediné, užijte si to s námi 🤩

  💛 Oti Tůmová a Veru Prášková 🖤

  Kdo jsme? Jsme kamarádky už …. no už dlouho a pracovaly jsme spolu již ve třech firmách a často ve stejných týmech. Jsme HR holky více než 14 let a pořád nás to baví a baví nás to spolu.

  Chcete nám něco říct? Máte nápady, tipy na další díly? Napište nám 😊

  Holky dRzý Instagram: https://www.instagram.com/holky_drzy/

 • Každý má své poprvé: špičky byznysu, umění nebo sportu. A právě tomu, jak vypadaly jejich začátky, se věnuje podcast POPRVÉ. Moderátor Jan Hrušovský si do něj zve osobnosti nejen ze světa podnikání a baví se o jejich startech a rozjezdech. O jejich poprvé.

 • Pro ty, kteří se rádi učí vyznat sami v sobě a v druhých. S Katkou&Bárou.

 • Víte, jak to udělat, aby vás lidé zbožňovali? Aby vás obhajovali u známých a posílali k vám sami od sebe další a další zákazníky? Potřebujete mít značku, kterou milují. Buďte malým Applem ve svém oboru. V dnešní době na to máte. Podcast Buduj značku vám v této cestě pomáhá. Vychází každé úterý a moderuje ho majitel mediální agentury EP Petr Schwank.

 • Chcete dosahovat lepších profesionálních výsledků v zaměstnání nebo podnikání? Nečekejte na úspěch. Jděte si pro něj.
  Podcast Myšlením na vrchol je každodenní inspirací a přibližuje osobní rozvoj, kariéru a podnikání. Součástí jsou i rozhovory s těmi, kdo vám mohou předat své zkušenosti a know how.

 • Pravidelná show s experty na téma businessu, psychologie a osobního rozvoje.

 • Na vlně podnikání je podcast přinášející denní dávku podnikatelského know-how a inspirace.

  Hosty jsou výjimeční lidé ze světa byznysu - zajímaví podnikatelé, úspěšní freelanceři nebo top manažeři.

  Dan Tržil (tvůrce Proti Proudu) vám přináší nový podcast, který je ideální součástí produktivního dne. V 15-20 minutových epizodách poznáte nejen zajímavé osobnosti českého byznysu, ale získáte praktické rady a tipy, které budete moci okamžitě použít ve svém vlastním podnikání.

  Navíc se můžete stát součástí podcastu tím, že některému z budoucích hostů položíte otázku na webu navlnepodnikani.cz

 • Dobrí chlapci majú čo povedať a vy môžete byť pritom. Youtuber, podnikateľ, mma zápasník, standup komik a večný bohém. To nie sú privlastky piatich ľudí ale len dvoch, Expla a Donča, vašich moderátorov podcastu.

 • Veľa ľudí hovorí o tom čo dosiahli no len málo z nich Vám povie AKO. V JERGY talks sa práve na to pýtam mojich hostí. Tí sú primárne z oblasti reklamy, športu, HR a biznisu. Tento podcast odkrýva inšpirácie, ktoré ich príbehy ukrývajú.

  Podcast JERGY talks vzniká v spolupráci s aktuality.sk

 • Neformální podcast od CzechCrunche o byznysu, životním stylu a podnikatelském úspěchu i neúspěchu s těmi nejzajímavějšími osobnostmi české byznysové a startupové scény.

 • A daily analysis of macroeconomics, bitcoin, geopolitics and big picture power shifts, hosted by Nathaniel Whittemore @nlw. The Breakdown is produced and distributed by CoinDesk.

 • PM Happy Hour is the place for frank and honest discussion about real world issues in project management. We do it in a way that’s not too dry, though it may get a bit salty from time to time.
  Each episode, your hosts Kim Essendrup and Kate Anderson we will cover a problem faced in project management today, and share practical advice, real-life examples and the occasional project horror story.
  Not only that, but every podcast is also an online class! Our host is a PMI Registered Education Provider, who has structured each podcast as an easy-to-listen-to lesson. To get credit, go to our web site at PMHappyHour.com, purchase your class, take the test (based on the content from our podcast) and you get your PDU certificate instantly!

 • Neměl jsem čas na setkání s kamarády a zajímavými lidmi, abych si s nimi mohl jen tak povídat o věcech, které mě baví a zajímají. Tak jsem si opět založil podcast. Teď jezdí za mnou a já mám dost času :) #technologie #podnikání #osobnírozvoj #mindset #budoucnost #zdraví