Kinder und Familie – Polen – Empfohlene Podcasts

 • Podcast dla psiarzy i właścicieli psów. Podpowiem Ci co robić, aby Twój pies cieszył się zdrowiem i energią.

 • Cześć. Nazywam się Ela Wojciechowska. Jestem zoopsychologiem, trenerem i instruktorem nosework. Swoją praktykę prowadzę pod nazwą Trufla Terapie. Jesteś opiekunem psa i chcesz się dowiedzieć więcej na temat psiego zachowania? A może interesują Cię ciekawe historie lub zaskakujące badania naukowe o psach? Wszystko to i wiele więcej znajdziesz w moim podcaście “O psie”. Zainspiruj się wskazówkami i wprowadź praktyczne rozwiązania, którymi dzielę się ze swoimi słuchaczami. Odcinki ukazują się co drugą środę. Zapraszam Cię do odsłuchu! Więcej o mnie dowiesz się z mojej strony truflaterapie.pl

 • Nasz podcast opowie Wam o czym jest pedagogika Montessori, jakie są jej podstawowe założenia i jak wygląda edukacja w zgodzie z tym podejściem. Przy kawie i w dobrym towarzystwie, rozmawiamy o wychowaniu, nauce, emocjach i tym wszystkim, co wiąże się z podążaniem za dzieckiem. Zapraszamy na www.kukumag.com. Paulina Zawadzka i Katarzyna Frenczak-Sito

 • Dlaczego drzewa rosną tak wysoko? Czy dzięcioła boli głowa? Czy drzewa potrafią mówić? Czy są w Polsce ptaki zombie? Znajdź odpowiedzi na te i wiele innych pytań, wraz ze swoimi dziećmi. Każdy odcinek zawiera potwierdzoną naukowo wiedzę opowiedzianą w fenomenalny i prosty sposób wzbogaconą o podkład muzyczny i odgłosy zwierząt żyjących w Polsce. Każdy odcinek zawiera również prosty eksperymentem do wykonania samodzielnie w domu lub lesie. Blizejlasu.pl zaprasza!

 • Join us on our podcast journey to learn from conversations with OUR kinds of celebrities - caregivers living this life honestly and making an impact for our children and others. We’ll also be talking to the other experts, those who help us and fight for us in education and the medical field, for disability rights and so on.

 • Welcome to the All Things Montessori Podcast, a podcast devoted to discussing everything Montessori. From classroom management to self-care, Montessori at home to staying inspired in this work; we cover it all. Hosted by AMI Trainer and Consultant, Jamie Rue and Montessori Teacher and Administrator, Rachel Merle-Smith. Email us at: allthingsmontessoripod@gmail.com Follow us at: @allthingsmontessori

 • Nazywam się Jarosław Polak.

  Masz wrażenie, że porady z internetu nie działają? A powszechnie znane prawdy to totalne gówno?

  Ja też. Dlatego tworzę podcast i kanał na YouTube Czarne Podniebienie oraz prowadzę szkołę dla psów o tej samej nazwie. Jestem też behawiorystą w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Krakowie.

  Większość ludzi chce mieć wychowanego psa, ale uczy go tylko sztuczek. Taki pies zna 100 komend i siada równo jak od linijki, ale dalej ciągnie na smyczy i nie radzi sobie z emocjami. W efekcie nie ma tak dobrego życia, jakie mógłby mieć. A często w końcu traci dom.

  Staram się, żeby moja praca była czymś więcej niż nauką kładzenia dupy na ziemi. I miała realny wpływ na życie psa i człowieka.

 • Znajdziesz tu bajki mojego autorstwa w formie audiobooków .
  Publikuję głównie rymowanki terapeutyczne z elementami żartu, zabawy, bajkoterapii oraz inne krótkie bajki o przeróżnej tematyce — o marzeniach, o emocjach, o tęczowych zebrach, o latających naleśnikach, opowiadania motywacyjne, edukacyjne rymowanki. Moje bajki odpowiadają na trudne dziecięce pytania i pomagają radzić sobie z emocjami. Wysłuchanie wybranej bajki powinno zająć maksymalnie trzydzieści minut. Chyba że ze wszystkich odcinków stworzysz playlistę, wtedy jednorazowe słuchanie może się wydłużyć ;)
  Treść wszystkich opublikowanych tu bajek znajdziesz na moim blogu pod adresem www.bajkowytata.com.

  Poza nagrywaniem audiobooków piszę również bajki na zamówienie oraz wynajmuję głos na godziny jako lektor :)

  Zapraszam do słuchania, czytania i współpracy.
  Marek Opaska
  Bajkowy Tata
  info@bajkowytata.com

 • Jeśli chcesz wyruszyć z dziećmi w świat, nasz podcast będzie źródłem inspiracji i cennych wskazówek.

 • Książkobór - cotygodniowe recenzje książkowe w nietypowej formie.

  Córka i tata. Tata i córka. Książki są dla nich ważne, ale podchodzą do tematu z zupełnie innych perspektyw. Rzucili sobie wzajemne wyzwanie. Każde ma dwa tygodnie na przeczytanie książki i opowiedzenie o niej w podkaście. Spotykają się więc co tydzień i zadają sobie trudne pytania. Do czego doprowadzi starcie perspektyw? Czy są w stanie zainteresować się tym, co czytają? Jaki wpływ mają na nich konsumowane książki?

 • Biznestata.com to podcast o doświadczeniach biznesowych i rodzicielskich. Powstał z myślą o przedsiębiorcach będących jednocześnie głową rodziny. Rozmawiamy tutaj o sposobach prowadzeni biznesu oraz jak łączyć życie zawodowe z rodzinnym – o trudnościach oraz o chwilach pełnych sukcesu.

 • Inspiring personal family conversations & also interviews with Prana Boosters™ featured on PranaBoost.com who are Awakened With Purpose & Raising the Vibration of the World through their life's work. Conscious/Mindful Families, Mindful Living, Personal Transformation, Relationships/Marriage & Parenting, Emotional Intelligence, Nonviolence. Have you ever wondered what The Prana Boost Lifestyle™ really looks like? Join me & my amazing husband, soulmate, business partner, spiritual partner, best friend for an intimate discussion on The Prana Boost Show™ to learn about our mindful lifestyle & our new partnership parenting paradigm that we are pioneering together. Here is your chance to hear from both of us to learn more about it from each of our perspectives. For a bit more about us you can read this: http://pranaboost.com/our-story/

 • यहाँ पर आपको हिन्दी कहानियाँ मिलेंगी।
  Support this podcast with a small monthly donation to help sustain future episodes. paypal.me/discoveryofrajasthan
  For business inquiries rajasikar11@gmail.com

 • Guillermo Montero Farias con su interpretación nos muestra esos cuentos de antaño que tanto gustan a nuestros hijos y que permanecen presentes a lo largo de la historia

 • THE SPECIAL REPORT IS A WEEKLY SCIENCE PODCAST WHERE THE HOST RAY TALKS ABOUT WHAT'S HAPPENING IN THE FIELD OF SCIENCE.FROM AI TO CLIMATE TO ECONOMY AND SUSTAINABILITY WE COVER ALL ASPECTS. THIS PODCAST IS BROUGHT TO YOU BY THE SPECIAL REPORT PRIVATE LIMITEDF0R ANY QUARRY - subhadeepray07@gmail.com SUPPORT VIA PATREON - https://www.patreon.com/user?u=37386154&fan_landing=true

 • „Słoń” to opowieść o przyjaźni, dla której czasem trzeba poświęcić swoje pasje, ambicje, bo to co najważniejsze w życiu to szczera przyjacielska więź. To również bajka o tolerancji. Naszym przyjacielem nie musi być ktoś podobny do nas, może się od nas znacznie różnić albo być np. zwierzęciem. Najważniejsze, że przyjaciele mogą sobie zaufać i doskonale się rozumieją. Inspiracją do napisania sztuki było krótkie opowiadanie dla dorosłych Sławomira Mrożka pod tytułem „Słoń”.

  „Zrealizowano w ramach programu stypendialnego Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego – Kultura w sieci”.

 • Słuchowisko Archipodróże po Notre Dame de Paris murze otwiera cykl pierwszych w Polsce słuchowisk architektonicznych.

  Sympatyczne rodzeństwo - Nela i Felek - odkrywają magiczny świat architektury wędrując po ikonicznych zabytkach Europy. Posługując się niecodziennym „ołówkiem do świata” przechodzą przez magiczne drzwi prowadzące w objęcia perełek architektury. Nie umyka im żaden detal, nie boją się pytać i harcować w murach sławnych budynków. Dzięki temu dowiadują się wszystkiego, co trzeba wiedzieć o odkrywanych budowlach i wiedzą tą chętnie dzielą się ze słuchaczami.

 • Małżeństwo w czasach zarazy, czyli jak przetrwać kwarantannę razem.
  Kolejne odcinki od poniedziałku do piątku o godzinie 10:00 na naszym profilu na fb: www.facebook.com/chatanabucniku.
  Zapraszamy. Monika i Jacek Kaniewscy.

 • Słuchowisko przedstawia przygody Ali, puszki Pusi i Alugatora. W dowcipny sposób przekazuje wiedzę o recyklingu opakowań, a w szczególności tych aluminiowych. Mówi m. in. o selektywnej zbiórce opakowań prezentując wartości takie jak przyjaźń, pogoda ducha oraz aktywność fizyczna. Skierowane jest do dzieci w wieku 6-10 lat. Scenariusz: Cyprian Skała Udźwiękowienie: Jan Gembala Głosów użyczyli: Agnieszka Zakrzewska, Damian Droszcz, Paweł Kutny Wydawca: Fundacja na rzecz Odzysku Opakowań Aluminiowych RECAL

 • Jest to podcast dla przyszłych Ojców i tych, którzy już nimi są (1-2 lata). To są moje myśli/rozterki/przemyślenia/błędy (małe/wielkie) jakich doświadczam na co dzień.
  Mój subiektywny pamiętnik, oparty na wiedzy i doświadczeniu z wielu źródeł. Będzie trochę filozofii, ale także sporo "prawdziwego mięsa", to przetrawienia!
  Prawda jest jedna i ja chcę być po jej stronie.

  PS: mam córeczkę, którą kocham, ona mnie zmobilizowała, abym to wykonał. Powiedziała mi "Tato...", nie no joke, jeszcze nie mówi pełnych zdań, ma 16 miesięcy :).

  #Ojcostwopomojemu
  #SubiektywnieSwiadomyTata