Turquía – Nuevos podcasts

 • Günlük sorunlara kadınların penceresinden isyankar bir bakış sunan bu podcastin amacı, doğru cevapları bulmak değil. Dertleşmek, samimi ve gerçek bir bakış açısı sunmak, duyguları filtresiz paylaşarak sosyal medyanın çevremize ördüğü mükemmellik bariyerlerine içeriden bir bakış sunmak. Sosyal medya demişken... Poscast sahibesi Ece Dinç, erken yetişkinlik yıllarını sosyal medyaya güzellik içerikleri üreterek geçirdiğinden, anlatacak bayağı bir şeyi var.

 • ataradyo; turkiye ve dunyada olup bitenler, ekonomi, demokrasi ve ozgurlukler, siyaset ve insanlar hakkında yayın yapar.

  yaptığımız işlere maddi anlamda destek olmak isteyenleri https://www.patreon.com/ataradyo1923 adresi uzerindeki hesabimiza bekliyoruz.

  reklam ve diğer konularda ise twitter üzerindeki @ataradyo1923 adresinden bize ulaşabilirsiniz.

  Ebedi ve ezeli yol göstericimiz ulu önder Mustafa Kemal Atatürk'ün fikirleri ve gösterdiği hedefe ulaşmak için yaptığımız çalışmalara sizler de yayınlarımızın en azından daha geniş kitlelere ulaşması için paylaşırsanız, seviniriz.

 • İstanbul’da kopan gürültü, Dubai’den duyulur mu? Dubai’nin sıcağı çekilir mi? Gündeme dair ne varsa içeriden ve dışarıdan değerlendirmelerle hepsi bu kanalda; yıllarca editörlük yapmış Özer ve Ahmet’in bakış açısıyla...

 • Idaacadda Subaxnimo ee Saaka iyo Caalamka waxaad ku maqashaa wararkii habeenimadii xalay ka dhacay Soomaaliya iyo waliba caalamka, barnaamijyo, wareysi xiiso leh, ciyaaraha, dhanbaallada dhagaystayaasha iyo waliba wargeysyada caalamku waxay saaka ku waabariisteen.

 • 11 dakika boyunca insanlık hallerini, gündem dışı konuları konuşuyoruz.

 • iddaabilirtv | kazandıran iddaa tahminleri iddaa programından güvendiği maç ların analizi lerini yaptı ve iddaa tahminleri ni paylaştı.

  Umarım videoları beğenir ve destek olursunuz.

  Yeni videoları kaçırmamak için

  http://wedia.link/PTEjy

  tıklayarak abone olabilirsiniz!

  iddaa para kazanma ve kasa katlama yöntemi:http://cutt.us/yzImU

  Yıllık Olarak İddaa dan nasıl para kazanırsınız? videomuz:http://cutt.us/iddaabilir

  iddaabilirTV canlı yayınları:http://cutt.us/iddaablrtv

  iddaabilirTV Tanıtım videomu: https://www.youtube.com/watch?v=Yd1GHvgfJT0&t=4s

  Yıl

 • كل أسبوع، يجتمع مهدي سليمان مع عمر حسين وخالد العوضي لمناقشة أحداث الأسبوع في كرة القدم، من نتائج المباريات وأداء اللاعبين لتوقعات المباريات القادمة وماذا سيحدث خلال الموسم. من الدوريات الأوروبية، إلى الدوريات المحلية العربية، والمباريات الدولية، هذا البرنامج الجديد يغطي كافة تطورات كرة القدم العالمية. تعالوا وانضموا للشباب على الساحة!

  Every week, Mahdi Suliman gets together with Omar Hussein and Khaled Alawadhi to break down the week in football - from match results and player performances to predictions of future matches and what will happen across the season. From European leagues to local Arab leagues and international games, this new show is anything and everything football. Have a seat and join the guys on Al Sa7a!

 • “Canadafootballchat.com presents the "Recruiting Masters"
  Daily updates, recruiting tips and interviews focused on Canadian football recruiting”

 • NBA ve futbol üzerine paylaşımlar yapılacaktır.

 • In this weekly podcast, MMA journalist Fernanda Prates will provide her unfiltered opinions on MMA-related matters and discussions, beyond the sport’s day-to-day headlines. Fernanda will respond to the "keyboard-warriors" and "mansplainers" she encounters on a daily basis on social media, from the vantage point of a female writer in a predominantly male sport. And, she'll maintain a sense of humor and a playful approach to the oftentimes serious topics covered in the world of mixed martial arts.

 • CHARTERBAR Yachting ist eine deutsche Yachtcharteragentur und offizieller Partner der Nautic Allianz. Wir sind spezialisiert auf die Vermittlung von Segelyachten, Katamarane und Motoryachten weltweit.

 • Practical, up-to-date interviews with experts in college admissions, financial aid, personal statements, test prep and more. Ethan Sawyer (aka College Essay Guy), interviews deans of admission, financial aid experts, and veterans of the admissions field to extract, then distill their advice into practical steps for students and those guiding them through the process. From creating an awesome college list to appealing a financial aid letter, Ethan skips the general advice and gets right to the action items, all in an effort to bring more ease, joy and purpose into the college admissions process.

 • We are three brothers in spirit, who passionately express their special love for fat basses and warm melodies. In the production of innovative electro-acoustic music, we blend ethno elements with up-to- date club music. We develop our creative potential in areas such as our own compositions, remixing, djing and events. The principles of TIKK Music are based on quality, experience and openness for new things. Our ambition, combined with our curiosity, drives us to pursue the spirit of the times and to always set new trends.

  #house #downtempo #accoustic#middleeastern #oriental #indigenous #afro #orient #deep #tribal #ethnic #electronic #world #tropical #global #jungle #tribe

  Booking: tikkonline@gmail.com

 • Yine Yeni Yeniden 90’lara hoşgeldiniz. Bu podcast’te herkesin çok severek hatırladığı 90’lar Türk pop müziğine kültürel çalışmalar ve müzik alanından bakıyoruz. 90’ların iyisine kötüsüne nur yağarken, bu on yılın bütününe geniş bir yelpazeden bakmak yerine gölgelerde kimler, hangi görüşler kalıyor, biraz bunların peşine düşüyoruz. Feminist ve kuir akademisyenler bu döneme baktığında neleri görüyor, neleri hatırlıyor, neleri eleştiriyor, her hafta bunları konuşuyoruz.

 • Mutfaktan Sesler, yeme-içme sektörünü; farklı konular ve farklı bakış açıları ile ağırlamak için yola çıktı. Konuşulacak çok şey var, bakalım o konuya ne zaman sıra gelecek? Mutfak Sanatları Akademisi sunar.

 • Bomboş muhabbetler,gündelik sorunsallar ve garip olgular üzerine yorumlar.

 • طحالب بتعمل هزار في الجد، وجد في الهزار

 • Each week, we'll share a short vocab podcast you can listen to with awesome mnemonics to help you remember SAT vocab! Check us out at http://magoosh.com/sat/ for more SAT help :)

 • Her hafta Çarşamba akşamları 18:00-19:00 saatleri arasında STEM Öğretmenleri ve Araştırmacıları podcast serisi ile canlı yayında karşınızdayız. Dönüşümlü olarak öğretmenler ile STEM odaklı sınıf için uygulamaları ve önemli gelişmeleri STEM Öğretmenleri bölümleri ile tartışırken, STEM araştırmacıları bölümlerinde araştırmacıların doktora tezlerini akademik içerikle tanıtmalarını sağlayacağız.
  https://inteach.org/stem_radyo ya da iTunes üzerinden arşiv kayıtlarına ulaşabilir; InTeach portalında verilen linkler üzerinden canlı yayını dinleyebilir ve sohbete katılabilirsiniz.