• Jasné otázky – priame odpovede. Braňo Závodský a jeho hosť každý pracovný deň 10 minút po 12-tej naživo v Rádiu Expres na aktuálnu tému o veciach, o ktorých sa budete baviť pri obede. Všetky diskusie nájdete aj na YouTube: https://bit.ly/YT_BZN

 • Denný spravodajský podcast na Slovensku. Pondelok až piatok, každé ráno nový diel - rozhovory s reportérmi, komentátormi a hosťami denníka SME.

 • Polhodina politiky s moderátorom Michalom Kovačičom, ktorú si môžete pozrieť každú nedeľu o 13.00 na Markíze.

 • Už Hippokrates povedal, že všetky choroby sídlia v črevách. Ľudstvu trvalo viac než 2 400 rokov, kým túto pravdu dokázalo podoprieť faktami. Známy gastroenerológ docent Ladislav Kužela spolu s kolegyňou doktorkou Zuzanou Čižmárikovou sa podujali prebádať fascinujúce prostredie ľudskej mikrobioty.

 • Geniálne rečičky z oblasti osobnostného rozvoja, vedy a myšlienky z dobrých kníh okorenené primitívnym humorom.

 • Piatoček je týždenný satirický podcast nielen o politike. Vychádza, prekvapivo, každý piatok.

 • Diskusná relácia Zuzany Kovačič Hanzelovej na aktuálne politické aj spoločenské témy.

 • Talk show Veroniky Cifrovej Ostrihoňovej s inšpiratívnymi ľuďmi o ich zaujímavých životných príbehoch.

 • Príbehy sériových vrahov a pokus o nahliadnutie do ich mysle. Vypočujte si, čo všetko sa skrýva za ich ohavnými činmi. Volám sa Richard Mažonas a mojou záľubou boli od detstva detektívky. Bavili ma natoľko, že som sa po strednej škole rozhodol v tomto smere ďalej rozvíjať. Teraz študujem na právnickej fakulte a po ukončení štúdia sa plánujem venovať trestnému právu. Stálym hosťom v tomto podcaste bude môj starý otec, dlhoročný súdny znalec z oblasti psychiatrie, MUDr. Svetozár Droba. PRODUKCIA: @zapoofficial ARTWORK: @created_by_canamero

 • Odomykáme Mafiánsky štát!

  Každý týždeň si budete môcť vypočuť nový diel tejto série. Ak však nechcete čakať, môžete si ich vypočuť v predstihu hneď, po prihlásení sa do Aktuality Navyše.

  Každá mafiánska skupina má svojich dvorných právnikov. Hlavnými hrdinami sú v tomto prípade Robert Kaliňák, Marek Para a Pavol Gašpar.

  Dá sa na základe prepojení právnikov, rodín a zástupcov strán povedať, že Bödörovci sú rodinno-stranícky klan?

  Získajte prístup k celej sérii 13-dielneho seriálu Mafiánsky štát a prístup k ďalšiemu exkluzívnemu obsahu Aktuality Navyše.

 • .pod lampou je relácia časopisu .týždeň, ktorá vychádza každý týždeň a venuje sa dôležitým spoločenským a politickým témam, ktoré hýbu Slovenskom a svetom.

 • Všetky podcasty spravodajského portálu Aktuality.sk

 • Podcást o témach zdravotníctva a imunity každého z nás

 • Spáchali ťažký zločin a pred spravodlivosťou sa im nepodarilo skryť. Každý z nich má v policajnom archíve svoj spis.

  Mrazivé osudy obetí, šialené mysle vrahov a násilníkov. Ponorte sa s nami do hlbín policajných archívov a pripomeňte si tie najhrôzostrašnejšie prípady, ktoré otriasli nervami aj tých najlepších vyšetrovateľov a psychológov. Toto je skutočné krimi, ktorým vás bude sprevádzať herec Martin Kaprálik a psychologička Sylvia Dančiaková.

  Tento podcast obsahuje násilné a sexuálne scény. Preto nie je vhodný pre poslucháčov mladších ako 18 rokov, ani pre citlivé povahy.

  Kriminálne spisy
  BAUER MEDIA Slovakia, k.s., Vrútocká 48, 821 04 Bratislava
  IČO: 357 92 094
  Periodicita: 2-týždenná
  EČP: EV 89/23/EPP

 • Rozhovory o politických a spoločenských témach V redakcii vedú každý pracovný deň redaktori Denníka N Monika Tódová, Dušan Mikušovič, Veronika Folentová a ďalší. V sobotu vychádza špeciálne vydanie, kde udalosti týždňa s Monikou Tódovou preberajú vybraní členovia redakcie Denníka N.
  Nové vydania publikujeme každý deň okrem nedele ako 1) článok, ako 2) podcast na webe, v aplikácii Denník N a na najväčších podcastových platformách a 3) ako video na kanáli Denníka N na youtube.com.
  Ak chcete podporiť autorky a autorov relácie V redakcii Denníka N, objednajte si predplatné na predplatne.dennikn.sk

 • Bez príbehov nie sú dejiny. Historik a učiteľ dejepisu, Juraj Jeleň, Kristína Paholík Hamárová a Dominika Pišťanská nahrávajú podcast plný histórie a príbehov obyčajných ľudí.

 • Podcast Dejepis Inak je audio verziou populárneho vzdelávacieho YouTube kanálu Sandry Svitekovej. Pre lepší vizuálny zážitok sledujte Dejepis Inak na YouTube.

 • Newsfilter Denníka N vyberá každý večer 10 udalostí dňa. Tri najdôležitejšie vysvetľuje v dlhších bodoch, zvyšné jednou vetou. Pridáva odkazy na zaujímavé články, citát dňa, najnovšieho Shootyho a na záver Posledné slovo Braňa Bezáka.
  Píšu ho editori a editorky Denníka N Roman Pataj, Juraj Javorský, Tomáš Gális, Filip Obradovič, Jana Shemesh a Monika Tódová.
  Nové vydania zverejňujeme na webe každý pracovný deň do 20:00, v nedeľu navyše vychádza súhrnný Týždenný newsfilter. Súčasne so zverejnením na webe posielame Newsfilter aj ako newsletter
  Vždy nasledujúce ráno do 6:00 garantujeme zverejnenie audioverzie v predplatiteľskej aplikácii, ale aj na všetkých podcastových platformách.

 • Mafia, drogy, pedofili, prostitútky, vrahovia... Kristína sa stretáva so zločinom na všetky spôsoby. Exkluzívne rozhovory s obeťami trestných činov, alebo ľuďmi, ktorí sa pohybujú v kriminálnom prostredí. Podcast Kristíny Kövešovej o zákulisí trestnej činnosti, jej vyšetrovania a dokazovania.

 • Nachádza sa život mimo našej planéty? Aké ničivé sú sopky a ako znie vesmír? O takýchto otázkach diskutujú každý týždeň Jozef a Samuel.

 • Duševné zdravie, well-being, osobný rozvoj či zdravé pracovné prostredie. To sú oblasti, ktorým sa venuje prvá podcastová séria magazínu Forbes a úspešného projektu Nevyhorení. V hĺbkových rozhovoroch s odborníkmi či inými inšpiratívnymi hosťami tu nájdete odpovede na mnohé problémy, ktoré vás trápia. Ako sa o seba lepšie starať? Ako zvládať stres či prácu pod tlakom? Prečo nepodceňovať spánok? Či ako si budovať asertivitu a naučiť sa hovoriť nie? Podcast vychádza každý druhý utorok a moderuje ho redaktorka Forbesu a spoluautorka bestselleru Nevyhorení Zuzana Matuščáková.

 • Chceš vedieť, čo sa deje za dverami ambulancie? ”Behind the scenes” slovenských nemocníc s Jožkom Fatrsíkom, megaukecaným doktorom z urgentného príjmu v nemocnici SVET ZDRAVIA v Galante.

 • V tomto podcaste nazrieme do politického zákulisia a spolu so zaujímavými hosťami rozoberieme témy, o ktorých je počuť. Relácia vychádza každý piatok podvečer a pri moderovaní sa budú striedať reportéri TV Markíza – Gabriela Kajtárová, Martin Prôčka a Adel Ghannam. Ide o prvý podcast zo série Markíza Podcasty.

 • Informácie v súvislostiach, analýzy a rozhovory. Domáca aj zahraničná politika, kauzy a odhalenia investigatívneho tímu. Odvážne otázky, ktoré sa pýtame za vás.

  Aktuality Nahlas je prvý podcast spravodajského portálu Aktuality.sk o témach, ktoré rezonujú v spoločnosti. Spravodajstvo zasadzujeme do kontextu, vysvetľujeme dôsledky udalostí na reálny život. Stručne a jasne.

  Od pondelka do piatka, každý podvečer na našom webe a v podcastových aplikáciách.

 • Martin Navrátil a Peťo Hliničan sú @travelistan.sk a Pali Bruchala je @pavel_bruchala. Traja cestovatelia a vždy tri rôzne pohľady na to isté miesto na Zemi. Enjoy :)

 • Politická diskusná relácia Na hrane s moderátorkou Janou Krescanko Dibákovou

 • Late night talk show hosts Stephen Colbert, Jimmy Fallon, Jimmy Kimmel, Seth Meyers and John Oliver are teaming up for a new podcast to support their striking writers and out of work staffs. Strike Force Five! welcomes you to a conversation between five rival colleagues for an inside look at late night television.

 • Cestovateľské tipy, triky, heky a vychytávky, ktoré môžeš vyskúšať aj ty. DOVOLENKÁRI, cestovatelia (ale hlavne full time zamestnané kancelárske krysy) Maťo, Dano, Tonic a Roman v spoločnom podcaste TOUR DE SVET. Maťo | facebook.com/groups/TourDeSvet Anton | instagram.com/tonicove Roman | instagram.com/romanherda Daniel | instagram.com/cestujzamenej Mail: [email protected]

 • Podcasty TV JOJ. Aktuálne udalosti, diskusie s hosťami, názory reportérov.

 • Každý piatok od 13-tej bude niekomu pekelne horúco. Jeden hosť a 10 otázok pod kožu, pri ktorých sa zaručene zapotí nejeden frajer. To je nová show na Europe 2 - Bekimovo horúce kreslo! Daj si pozor, aby ti pri počúvaní nezabehlo. Ak nemáš ešte 18 rokov, podcast nie je pre teba celkom vhodný. Ak máš 18+, o vhodnosti počúvania tejto show sa aj tak radšej poraď so svojim lekárom alebo lekárnikom. My nie sme normálne rádio! #Europa2

  Web: https://www.europa2.sk/
  Instagram: https://www.instagram.com/e2sk/
  Facebook: https://www.facebook.com/europa2.sk
  TikTok: https://www.tiktok.com/@radioeuropa2

  Bekimovo horúce kreslo
  BAUER MEDIA Slovakia, k.s., Vrútocká 48, 821 04 Bratislava
  IČO: 357 92 094
  Periodicita: týždenná
  EČP: EV 84/23/EPP

 • Nová séria podcastu Nezhasínaj! bude vo vašich aplikáciách už od jesene 2023!

  Za siedmimi horami, za siedmimi dolami, kde sa voda sypala a piesok sa lial, žili tvory tajomné, diali sa veci záhadné... Takto by začínali príbehy, ktoré so skutočným svetom nemajú nič spoločné. Avšak, nasledujúce udalosti sa naozaj stali. Len na nejaký čas upadli do zabudnutia.

  Séria hororových príbehov inšpirovaných legendami, pri ktorých neplatia zákony prírody ani ľudská logika. Príbehmi hrôzy vás sprevádza herec Marek Majeský. Podcast Nezhasínaj! nie je vhodný pre poslucháčov mladších ako 18 rokov, ani pre citlivé povahy. PS: Báť sa je povolené!

  Nezhasínaj!
  BAUER MEDIA Slovakia, k.s., Vrútocká 48, 821 04 Bratislava
  IČO: 357 92 094
  Periodicita: 2-týždenná
  EČP: EV 92/23/EPP

 • Reportérka Barbora Mareková sa s hosťami a hosťkami rozpráva o zraniteľnosti, empatii a mentálnom zdraví. Riešia spolu, ako na nás vplýva rodina, politická atmosféra, sociálne siete a titulky v novinách. Podcast Ľudskosť denníka SME vychádza každý štvrtok.

 • První český true crime podcast o zločinech, které možná znáte, ale určitě o nich nevíte všechno. Navrch přidáváme špetku černého humoru a zákulisních detailů. Zůstaňte naživu, zůstaňte na svobodě.

 • Strhující dokumentární série přiblíží divákům, jaký je život za mřížemi těch nejhorších, tedy na doživotí odsouzených vrahů. V nápravných zařízeních v Česku pobývá necelých 20 tisíc lidí, 49 z nich si odpykává doživotní trest za obzvlášť závažné zločiny. Bez lítosti představí osm takových jedinců, jejichž činy se dostaly do popředí zájmu médií. V osmidílné dokumentární sérii diváci uvidí například případ Michelle Sudků – vražedkyně ze Smíchova, Juraje Kučeráka – vraha se sekerovým syndromem, Miloslava Širůčka – vraha své vlastní rodiny, a další. Bez lítosti divákům přinese výpovědi vrahů, kriminalistů, ale ukáže i policejní záběry z místa činu a fotografie, ze kterých opravdu mrazí.

  **www.iprima.cz/serialy/bez-litosti**

  **Podcast od KARLSBRIDGE**
  **[email protected]**
  **Čerstvé podcasty již brzy na herohero!**

 • Týždenník .týždeň je mienkotvorný spoločenský časopis, v súčasnosti jediný bez bulvárneho obsahu. Počas svojej existencie opakovane prispel k zmene verejnej mienky v kľúčových kauzách typu Hedviga Malinová, keď sa otvorene postavil na ich stranu a poukázal na vážne prešľapy vo vyšetrovaní. Dosah a vplyv značky .týždeň je teda v mnohých ohľadoch celospoločenský a unikátne silný.

 • Ekonómia ľudskou rečou sa snaží priniesť zrozumiteľné odpovede na zložité ekonomické otázky. Podcast moderujú Nikola Šuliková Bajánová a Martin Lindák, ktorý tvorí rovnomenný YouTube kanál. Nové diely každú nedeľu.

 • Lužina neznáša internet a Žifčák akúkoľvek prácu. Preto je len logické, že sa títo dvaja spojili a prinášajú vám svoj podcast, ktorý si pozriete online a je za ním kus roboty.

  Ak nás máte záujem podporiť ❤️ ▶▶▶ https://www.patreon.com/luzifcak
  Prípadne nás môžete pozvať na kávu na https://www.buymeacoffee.com/luzifcak
  Môžete nás podporiť aj kúpou Merchu ►►► https://Luzifcak.com
  Všetky dôležité odkazy nájdete aj na linku ►►► https://luzifcak.bio.link

 • Týždenný podcast o významných historických udalostiach s hosťami. Pripravuje denník SME v spolupráci s Historickou revue. Moderuje Jaroslav Valent.

 • Simona Salátová a Joe Trendy sú dvaja komici, ktorí tvoria pár. Na Exprese teraz majú spoločnú šou VZŤAHY S RUČENÍM OBMEDZENÝM, v ktorej sa vám pokúsia poradiť v oblasti vzťahov. Je to ich subjektívna poradňa, v ktorej riešia svoje problémy, ale aj vaše problémy. A pokojne sa pri rôznych vzťahových témach pohádajú aj za vás! Radi rozoberú aj váš problém, stačí poslať hlasovku na whatsapp na 0905 612 612. Šou VZŤAHY S RUČENÍM OBMEDZENÝM počúvajte každú sobotu po 12tej na Exprese a aj ako podcast na Podmaze a vo všetkých podcastových aplikáciách.

  VZŤAHY, s.r.o.
  BAUER MEDIA Slovakia, k.s., Vrútocká 48, 821 04 Bratislava
  IČO: 357 92 094
  Periodicita: týždenná
  EČP: EV 136/23/EPP

 • Na Gauči s Nasklee: Rozhovory s inšpiratívnymi ľuďmi o ich živote, o aktuálnych témach a o tom, čo nás spája.

  Lula x Petush: Debaty na rôzne témy // Podcasty Na Gauči s Nasklee - Rozhovory s inšpiratívnymi ľuďmi o ich živote, o aktuálnych témach a o tom, čo nás spája

 • Žiadne nebíčko v papuľke... Tento podcast budete žrať! Robo a Tono sú kuchári, ktorí si do podcastu volajú kuchárov, čašníkov, barmanov a majiteľov reštaurácií.

 • Klik je týždňový podcast denníka SME o udalostiach, ktoré sa udiali vo svete technológií, médií a sociálnych sietí. Moderujú Dávid Tvrdoň a Ondrej Podstupka.

 • Podcast MUDr. Borisa Bajera, PhD., autora dvoch knižných bestsellerov, o najhorúcejších témach zo sveta medicíny, fyziológie, životosprávy a výživy

 • Prečo kolagén nie je žiadnym zázrakom ani skratkou k zdraviu? Prečo by ste sa mali dať zaočkovať proti chrípke? A ako je to s vitamínmi a čo má imunita spoločné s črevnou mikroflórou?

  Redaktorka denníka SME Denisa Koleničová sa v podcaste Vizita bude so svojimi hostkami a hosťami rozprávať o zdraví aj o chorobách, o tom, čo funguje aj čo nefunguje alebo kedy vám predajcovia liečivých zázrakov len obyčajne klamú.

 • Huberman Lab discusses neuroscience: how our brain and its connections with the organs of our body control our perceptions, our behaviors, and our health. We also discuss existing and emerging tools for measuring and changing how our nervous system works. Dr. Andrew Huberman is a tenured professor of neurobiology and ophthalmology at Stanford School of Medicine. His laboratory studies neural regeneration, neuroplasticity, and brain states such as stress, focus, fear, and optimal performance. For more than 20 years, Dr. Huberman has consistently published original research findings and review articles in top-level peer-reviewed journals, including Nature, Science, Cell, Neuron, and Current Biology. He is a regular member of several National Institutes of Health review panels and a Fellow of the McKnight Foundation and the Pew Charitable Trusts. Dr. Huberman regularly consults for technology development companies, professional athletic organizations, and various units of U.S. and Canadian Special Operations.

 • Pavol Neruda s hosťami o svete v nás a okolo nás.

 • Týždenný podcast denníka SME o filmových a seriálových novinkách. Moderátori Peter Konečný a Juraj Malíček rozoberajú kino premiéry aj nové tituly na streamovacích službách, ktoré sa oplatí vidieť a venujú sa aj novinkám, ktorým by ste sa radšej mali vyhnúť. Nová epizóda vychádza každú sobotu.

 • Zoom je týždenný vedecký podcast denníka SME a Rádia_FM. Každú stredu prináša správy zo sveta vedy, vedeckých osobností a objavov, zo sveta astronómie, biológie a medicíny.

 • Detailné rozhovory o témach, na ktorých mi záleží. S inšpiratívnymi profíkmi v ich odbore sa bavíme o podnikaní, športe, politike, sebarozvoji, o histórii. A hlavne o tom, ako sa pripraviť na budúcnosť - aby nás nedobehla.

 • Sme tri, každá s iným backgroundom a úplne iným príbehom. Spája nás vášeň pre psychológiu a témy mentálneho zdravia. Napriek tomu, čo sa nám stalo, berieme život s nadhľadom a humorom. Naše zážitky dopĺňajú odborné názory psychológov, terapeutov a ľudí, ktorí si prešli vlastnou cestou.

 • Zákulisie leteckej dopravy ako nikdy doteraz! Brutálne storky z lietadiel a letísk od pilotov a pilotiek, letušiek a stewardov, mechanikov a iných zamestnancov letiska a leteckých spoločností. Zoznámte sa s posádkou tohto podcastu... Filip je spotter s licenciou PPL, Maťo je pilot, ktorý lieta na Boeingoch, a Palo, majiteľ leteckého simulátora, to celé vymyslel a dal túto bláznivú partičku dohromady. Tešiť sa môžete vždy na nové príbehy z kabín a kokpitov.

 • Portál Startitup ti prináša rozhovory so zaujímavými, inšpiratívnymi a úspešnými ľuďmi zo sveta politiky, podnikania, biznisu, ale aj cestovania a gastronómie. Vypočuj si otázky na telo a vychutnaj si naše podcasty plné zaujímavých informácií okorenené dynamikou a humorom. Príjemné počúvanie

 • Úplně normální podcast o úplně normálním vztahu. V něm se dozvíš, jak procházíme naším společným životem, co nám pomáhá překonávat překážky a jak hledáme spokojený a vyvážený vztah.

 • Nový ranný podcast spravodajského portálu Aktuality.sk

 • Rádio Slovensko v rozhlasovej talkshow Adely Vinczeovej prináša zábavné rozhovory s atraktívnymi hosťami v nečakaných a prekvapujúcich súvislostiach. Každú štvrtú nedeľu po 11. hodine.
  Tolkšou Spojky pripravuje RTVS – Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1. Interview vedie moderátorka Adela Vinczeová (Banášová) s ľuďmi z najrôznejších oblastí spoločenského života, nevyhýba sa ani segmentom ako napr. umenie, kultúra, film, veda, šport, technika.

 • O vzťahoch. A paralelných vzťahoch. Krízach vo vzťahoch. A rozchodoch. Jednoducho, o fraktúrach srdca. Inžinierky srdca, Evelyn a Peťa Polnišová, v spoločnom podcaste @jauuu_ps_tobolelo

 • V podcaste 20 000 Míľ pod humorom sa komici Jakub Gulík a Jakub Zitron Ťapák ponárajú hlboko do krásneho a pestrého sveta komédie, ktorý úprimne milujú... A to je vlastne všetko. Rozhovormi o humore sa ho snažia priblížiť práve vam - ľuďom čo sa v robote zajebávajú a majú čas počúvať podcasty. Hanbite sa!

 • Klasické rozprávky (nielen) zo Zlatého fondu denníka SME, ktoré číta člen činohry Slovenského národného divadla Robert Roth. Ku klasickým textom od Pavla Dobšinského a Hansa Christiana Andersena v dobovom jazyku neskôr pribudnú aj nové slovenské autorské rozprávky.

 • Obhliadky, katastre, zúrivý rotvajler, pajser, gumáky a swarovského wc doska. Kolegyne z realitky, Marika a Miška, riešia byty, domy, garáže, záhrady, kancelárie, parkovacie státia, atď.. Predávajú, prenajímajú a ich hostia majú zážitky z kategórie „si robíš prdel“. Čakaj zábavné storky a užitočné rady realitných maklérov.

 • KRIMI PŘÍBĚHY je největší True Crime YouTube kanál v Česku a funguje i ve formě podcastu! Myšlení vrahů nás fascinuje. Proč jsou schopni tak ohavných činů? KP se detailně zaměřují nejen na činy vrahů, ale také na jejich psychologii.

 • Podcast, který se zabývá příběhy lidí, kteří si prošli opravdovou noční můrou.

 • Spoločnosťou nastavená dokonalosť okolo nás síce nikdy nekráčala, no aj napriek tomu sa bez hanby cítime byť ženské a zdravo sebavedomé. A keďže vieme, že každý prúser a to, čo má ostať za dverami izby, sa ľahšie rieši s úsmevom na tvári, rady s vami pokecáme o nekonečných trapasoch, zlomených srdciach, hlavolamoch lásky, ale aj o všetkom, na čo ste sa doposiaľ obávali opýtať. Nasratá žena a jej kamoška Ivet rozlúsknu bežné starosti obyčajných žien... Divoko a #bezhanby

 • Stačí vyraziť! Čo sa stane potom, na to sa nedá pripraviť. S deckami na cestách... Vypočuj si naše zážitky z ciest na nie práve tradičné miesta. Sme Hacka a Remčo a cestujeme za dobrodružstvom s našimi deckami, s Dankom a Lili.

 • Charismatické, odhodlané, výjimečné. Takové byly osobnosti, které měly vliv na vývoj společnosti, historii svých zemí, potažmo celé dějiny. Poznejte životní osudu žen a mužů, kteří měnili svět.Sledujte Životy slavných ve videoformě na YouTube kanálu Životy slavných.

  Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.

 • Politická diskusia o témach, ktoré počas týždňa rezonovali v politickom a spoločenskom dianí. Každá posledná sobota v mesiaci patrí diskusii s predsedom Vlády SR. Počas prázdnin sa relácia nevysiela.

 • True stories of ordinary people thrust into extraordinary survival situations. Stranded in the desert. Lost in the jungle. Marooned in the mountains. Shipwrecked on the high seas. You'll hear from individuals who had everything against them. But even then, they refused to give in…

  Hosted by John Hopkins. New episodes Thursdays.

  For ad-free listening, exclusive content and early access to new episodes, join Noiser+. Click the Noiser+ banner to get started with a 7-day free trial. Or, if you're on Spotify or Android, head to noiser.com/subscriptions.

  For advertising enquiries, email [email protected]

 • Týždenný podcast denníka SME o ekonomike a podnikaní na Slovensku a vo svete. Každý štvrtok nový diel – prehľad dôležitých správ a zaujímavé rozhovory s podnikateľmi, analytikmi a ďalšími hosťami, ktorí rozumejú číslam a majú novátorské myšlienky.

 • Každý týždeň na webe Aktuality.sk. S moderátormi Marekom Vagovičom a Petrom Hanákom.

  Hovoríme, ako to skutočne je. NA ROVINU.

 • Dvaja zverolekári a ich pomerne šokujúce zážitky z veterinárnej ambulancie.

 • Zdravé telo, myseľ aj vzťah k sebe samému. Rozhovormi s inšpirujúcimi hosťami vás sprevádza Andrea Peniaková a Adri Špronglová.
  Podcast vám prináša online fitko www.fitshaker.sk

 • Formula 1 - novinky, analýzy, debriefingy, VIP rozhovory a hlavne celá československá formulová rodina na jednej trati.

 • Podcasty z dielne Finax sú váš sprievodca svetom financií, investovania, ETF fondov, dôchodkov či finančnej gramotnosti. Našim poslaním je ponúkanie jednoduchého a efektívneho investovania do ETF fondov. Našou vášňou je však rozvíjať finančnú gramotnosť Slovákov.

 • Every weekday, TED Talks Daily brings you the latest talks in audio. Join host and journalist Elise Hu for thought-provoking ideas on every subject imaginable — from Artificial Intelligence to Zoology, and everything in between — given by the world's leading thinkers and creators. With TED Talks Daily, find some space in your day to change your perspectives, ignite your curiosity, and learn something new.

 • V-íkendový A-matérsky R-eport nielen z Premier League. Ťaháme lajny, šepkáme rozhodcom, hovoríme na rovinu. Máme zážitky z anglických krčiem a štadiónov. Sme chuligáni, Július Turček (CHELSEA) a Matej Mutiš (WEST HAM), a s kamošmi hodnotíme uplynulý futbalový víkend. Od fanúšikov, pre fanúšikov...a tak, ako nám huba narástla.

 • HN podcast – diskusia pri ktorej sa vždy dozviete to najdôležitejšie z diania na Slovensku. Polhodina priamych otázok a jasných odpovedí.​

  Podcast vám prinášajú Hospodárske noviny.

 • Pozrite sa na veci trochu inak. V našom podcaste Vám prinášame rozhovory s najzaujímavejšími osobnosťami, ktoré sme v posledných rokoch hostili v talkshow Trochu inak s Adelou Vinczeovou.

 • V čase, keď už všetky poslušné deti dávno spia, prichádzajú do éteru Tri rozkošné prasiatka. Oliver, Samuel a Láďo. Nová late night show, v ktorej sa budeme baviť bez servítky. O živote, vzťahoch, ženách... a to aj o tej tvojej...! Každú stredu večer sa budeš pri počúvaní červenať. Všetko, na čo sa hanbíš spýtať, všetko, čo potrebuješ vyriešiť.

  ALERT: Ak hľadáš inteligentnú debatu či rozhovor na úrovni, ani si to nezapínaj. A taktiež, ak nemáš 18 rokov, tak umyť zuby a šup do postieľky.

  Tri prasiatka
  BAUER MEDIA Slovakia, k.s., Vrútocká 48, 821 04 Bratislava
  IČO: 357 92 094
  Periodicita: týždenná
  EČP: EV 96/23/EPP

 • My name is Jay Shetty, and my purpose is to make wisdom go viral. I’m fortunate to have fascinating conversations with the most insightful people in the world, and on my podcast, I’m sharing those conversations with you. New episodes Mondays and Fridays. Please rate and review the podcast if you enjoy it. Live life today ON PURPOSE.

 • Ak sa tento týždeň stalo niečo srandovné, budeme sa o tom rozprávať. Ak niečo vážne, je možné, že o tom budeme nevhodne vtipkovať. Za mikrofónmi väčšinou sedia Braňo Bezák, Zuzana Vitková, Adam Znášik a Tomáš Bella.

  Môžete nám aj písať na to[email protected]. Ale nemusíte. Ale môžete.

 • becca - osťo - smart: trashtalky a roastovačky #trochuoktagontrochupentagon ...nikto z nich netuší, ako sa toto celé skončí, a dvaja z nich ani to, ako sa to začne...

 • O peniazoch, ekonomike a snahe prežiť život čo najlepšie na prvý pokus.

 • Herečky a modelky z platených stránok. Exkluzívne rozhovory s ľuďmi, ktorí sa živia sexom. WARNING! Melóny & Banány je zábava pre dospelých. Ak nemáš 18 rokov, ser na to... Dikes.

 • Keď sa povie zdravotníctvo, v každom z nás to vyvoláva iný pocit. Strach, stres, traumatické zážitky, ale aj vtipné príhody a situácie. Sme Denisa a Matej, pracujeme ako lekári a spoločne budeme riešiť a vysvetľovať rôzne medicínske témy tak, aby medicína nebola traumou pre nikoho.

 • Príbehy jednorožcov aj žralokov. Mali nápad a víziu, odvahu a dobrý timing, ale niekedy potrebovali aj trochu šťastia a súhru okolností. Dnes riadia veľké firmy s miliónovými obratmi, no museli si to poctivo odmakať. Biznisové príbehy zakladateľov a zakladateliek firiem, ktoré sa stali na Slovensku lovebrandom a dnes ich poznajú aj vo svete. Čo ich spája? Mentalita... Mentalita foundera.

 • Vypočujte si to najlepšie z TA3.

 • PODCAST O TOM, ČO V REPORTÁŽACH NENÁJDETE

  Rozhodne sa na ľade... Začína sa od 0:0, či taký je futbal...
  Jednoducho platí, že nie každý športovec dokáže o svojom remesle pútavo rozprávať. Česť výnimkám! Na písanie, či komentovanie výkonov športovcov sú tu novinári a poviem Vám… v press centre to vedia byť niekedy pekne ostré debaty. No a s cieľom preniesť tieto naše hádky k Vám vznikol nový podcast športových novinárov - PRESSko. Každý týždeň sa v diskusii na vybranú tému stretnú športoví novinári naprieč redakciami a prezradia niečo, čo nedali do svojich článkov, či reportáži.

 • Football’s funniest family duo — Jason Kelce from the Philadelphia Eagles and Travis Kelce from the Kansas City Chiefs — team up to provide next-level access to life in the league as it unfolds. The two brothers and Super Bowl champions drop weekly insights about their games and share unique perspectives on trending NFL news and sports headlines. Plus, entertaining stories from a combined 21 years in the league, off-field interests, and engaging conversations with special guests.   

  Watch and listen to new episodes every Wednesday during the NFL season & check us out on Instagram, Twitter and Tiktok for all the best moments from the show.

 • Dramatizované čítanie Svätého písma, žalmy, atď..

 • TECH_FM je program propagujúci vedu a nové technológie. Vzniká v spolupráci Tech.sme.sk a Rádia_FM a znie naživo v rozhlase každý štvrtok po 15:00. Záznam nájdete vždy aj na tech.sme.sk alebo podcasty.sme.sk

 • Recidivisté, sadisté, vrazi. Jedno mají společné. Ničí životy všem v okolí svých obětí a kradou životy nejen jim, ale i pozůstalým. Čeští kriminalisté vypráví o případech, které jim i po letech zůstávají v paměti.

 • Marián Gáborík a Boris Valábik v spoločnom podcaste, ktorý nie je len o hokeji. A ak je o hokeji, tak sa dozviete veci zo zákulisia, ktoré sú pre iných tabu.

 • Nestíháte sledovat nové události? Noviny a sociální sítě jsou plné jmen a fotek a vy nevíte proč? Zpravodajský podcast Českého rozhlasu Vinohradská 12 vysvětlí aktuální témata v souvislostech. Najdete také na našem zpravodajském webu iRozhlas.cz, v mobilní aplikaci mujRozhlas a v dalších podcastových aplikacích.

  Všechny díly podcastu Vinohradská 12 můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

 • Psychológovia a psychologičky z liniek pomoci a krízových služieb OZ IPčko - IPcko.sk a Krízová linka pomoci (0800 500 333) sa spolu s ďalšími odborníkmi a odborníčkami rozprávajú o duševnom zdraví, výchove detí, problémoch mladých ľudí, nástrahách internetu a o krízových a náročných situáciách, ktoré sú súčasťou života. Spoločne hľadáme riešenia a ponúkame pomoc.
  Po 100 dieloch podcastu hmmm… prichádza nová séria NA NERVY v spolupráci s TV JOJ.

 • Bodyshaming sa stal tichým spoločníkom našej doby a je na čase začať sa o ňom rozprávať. Komička Simona rozoberá pocity známych aj menej známych hostí, ktorí si odmietnutím v priamom prenose prešli niekoľkokrát. Zažil si niečo podobné? V tomto podcaste sa možno nájdeš aj ty, tvoja mama alebo spolužiačka.

 • Martin Groman a Michal Stehlík. O dějinách, veřejném prostoru, médiích a mnohém dalším. Bonusy na https://prepiste-dejiny.gazetis.to/
  www.herohero.co/prepistedejiny

 • Podcast Zdravé reči je zameraný na rôzne zaujímavé a rôznorodé témy v oblasti zdravia. V každej epizóde sú prítomní rôzni odborníci, ktorí sa snažia zrozumiteľným spôsobom priblížiť poslucháčom témy týkajúce sa zdravia v rôznych oblastiach. Podcast Zdravé reči je k dispozícii bezplatne, vo vašej obľúbenej podcastovej aplikácii alebo na internetovej stránke www.union.sk/podcasty

  Podcast plný zdravých rečí s Petrou Podkonickou a s rôznymi odborníkmi aj najširšiu ponuku výhod vám prináša Union zdravotná poisťovňa. Meníme životy k lepšiemu.

 • Veda je veľmi dôležitá a je našim svetlom pre budúcnosť. Podcast Veda na dosah vytvorilo Národné centrum pre popularizáciu vedy a techniky v spoločnosti pri Centre vedecko-technických informácií Slovenskej republiky (CVTI SR) za účelom dostať vedu a zaujímavé vedecké poznatky bližšie k ľuďom zrozumiteľným jazykom.

 • Podcast pre zvedochtivých o filozofii, vede a náboženstve.

 • Víme, že nic nevíme, ale pokaždé se snažíme vědět o trochu víc. Skáčem do poznatků o mozku a vědomí, nakopáváme svůj potenciál a sdílíme to se světem.

  Proč optimalizovat naší mysl pro dobu v které žijeme?
  Proč se věnovat biohackingu a prevenci zdraví?
  Kde jsou hranice poznání a fascinace?

  Milujeme příběhy a snažíme se je vyprávět i formou tohoto podcastu. Propojujeme neurovědy, filosofii a psychologii s vlastními koncepty, zkušeností a věděním odborníků z různých oblastí.


  Podcast vám přináší Vojtěch Hlaváček a Jiří Kryštof Jarmar

 • Lewis Howes is a New York Times best-selling author, 2x All-American athlete, keynote speaker, and entrepreneur. The School of Greatness shares inspiring interviews from the most successful people on the planet—world-renowned leaders in business, entertainment, sports, science, health, and literature—to inspire YOU to unlock your inner greatness and live your best life.

 • Ženy sa rozhodli prihlásiť o slovo v mužskej spoločnosti a tvrdia, ŽE MY, ženy, máme k spoločenským témam čo povedať. Vaše ŽEMY – Simona, Mima a Veronika.

 • „Malo sa to volať Bomby z NATO, ale to by nám neprešlo”. Peter Bátor je veľvyslanec Slovenska pri NATO s najznámejším úradníckym Instagramom (@peter_bator_very_unofficial), Michal Adam je jeho dlhoročný kolega a kamarát. Spolu sa pustili do niečoho, o čom netušia, ako sa to robí. Podcast o bezpečnosti, obrane, o každodenných hlúpostiach aj o zákulisí Aliancie. Suchý humor a s ľuďmi, ktorých spoznáte na ulici. Upozornenie: názory účinkujúcich sa nemusia vždy zhodovať s názormi účinkujúcich.

 • Podcast Mirka Vaňury, který vás zavede až na místo činu. Odhaluje známé české detektivní případy po roce 1989 ve zbrusu novém pojetí.

  Všechny díly podcastu Kriminálka můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

 • Reportéři Seznam Zpráv Josef Klíma a Jaroslav Mareš o největších vyřešených i nevyřešených českých záhadách. Poslouchejte od 13. února na SZ.cz, Podcasty.cz a ve všech podcastových aplikacích.

 • Each week we choose a theme. Then anything can happen. This American Life is true stories that unfold like little movies for radio. Personal stories with funny moments, big feelings, and surprising plot twists. Newsy stories that try to capture what it’s like to be alive right now. It’s the most popular weekly podcast in the world, and winner of the first ever Pulitzer Prize for a radio show or podcast. Hosted by Ira Glass and produced in collaboration with WBEZ Chicago.

 • Vítejte u podcastu Gilmorky, kde rozebíráme vše, co se týká seriálu Gilmorova děvčata.
  Připomeňte si kouzlo městečka Stars Hollow a naše rychle mluvící duo Lorelai a Rory. V podcastu probereme lásky, přátelství, hudbu, filmy, jídlo - prostě vše, co naše Gilmorky milují. Navíc k tomu přidám zajímavosti z natáčení, rozklíčujeme některé z mnoha pop kulturních referencí a zjistíme, kdo je team Dean, team Jess nebo team Logan.
  Podcast vychází každou druhou středu a obsahuje spoilery.

 • Dne 24. února 2022 započal útokem ruských vojsk na Ukrajinu nejnovější válečný konflikt v Evropě. Podcast Zbytečná válka přináší nejen čerstvá fakta, ale i úvahy o příčinách války a tom, jak se může celá situace dále vyvíjet.

 • The Speak English Now Podcast is your resource for practicing your English speaking and listening. You will learn English with the Question and Answer (TPRS) and Point of View techniques. You won’t need any grammar nor boring exercises. You will also learn about the English culture and the language itself. Finally, you will get valuable advice on learning English. All the audio is in English and you can get the text at SpeakEnglishPodcast.com

 • Došti a neogrcaj si gaťky! Čo sa povie v tomto podcaste, zostane v tomto podcaste... Manželky a matky s prehýrenou minulosťou. Keď si myslíš, že ťa už nemôžu prekvapiť, môžu dať toto? Zážitky, ktoré mali ostať tajomstvom. @tri_nezname_official = X ako muži, X ako sex, X ako vzťahy...tri neznáme, žiadne riešenie :)

 • Týždňové podcasty Denníka N - V ženskom rode, Sobotný podcast, Kóšer podcast, Nedeľná nekázeň, záznamy z diskusií a ďalšie zaujímavé podcasty. www.dennikn.sk

 • Conversations about science, technology, history, philosophy and the nature of intelligence, consciousness, love, and power. Lex is an AI researcher at MIT and beyond.

 • Petr Ludwig, autor knihy Konec prokrastinace, si do podcastu DEEP TALKS zve hosty, se kterými se baví o tématech jako jsou hodnoty, smysl práce/života a tom, co dělat pro lepší českou společnost...

 • Komunikátori majú veľkú zodpovednosť. Dokážu kultivovať spoločenskú debatu a nastavovať správny smer. Platí to vo firmách, v politike, na úradoch. V novom podcaste Stratégií OK 360° ​, teda O komunikácii v 360-stupňovom uhle, sa pozrieme na jej mnohé odtiene. Dobrá komunikácia dokáže predávať, vysvetľovať, odovzdávať posolstvá. Myslia komunikátori na to, že slová, ktoré vyslovia sa môžu dostať k rôznym publikám? Vedia sa ospravedlniť, priznať, že sa mýlili? Podcast bude vychádzať každý týždeň a budú ho moderovať PR expert Karol Wolf a šéfredaktorka odborného magazínu Stratégie Lucia Ležovičová

 • Holka z forenzního (původně Archivní Případy) je český true crime podcast zabývající se případy vražd, sériovými a masovými vrahy, ale také temnou historií. Díly podcastu se zaměřují převážně na dobu od 19. století až po 70. léta 20. století, ale nechybí i novější případy. Autorka se snaží případy prezentovat s respektem a empatií k obětem i pozůstalým.

 • Zdravá duša je najnovší podcast Union zdravotnej poisťovne, ktorý nadväzuje na úspech podcastu Zdravé reči. V jednotlivých epizódach Zdravej duše budeme mapovať, ako nás ovplyvňujú emócie, stres či psychické problémy, s ktorými sa čoraz častejšie stretáva množstvo ľudí. Rozhovory moderátorky Viky Lancošovej s hosťami z odboru psychiatrie, psychológie a osobnostného rozvoja budú obohatené o reálne príbehy ľudí, ktorí vyhľadali pomoc odborníkov, aby aj ich duša bola zdravá.

 • On the Easy German podcast, we discuss topics from Germany and around the world, explain words and expressions and answer your questions. Members get full transcripts, our exclusive vocabulary helper and bonus content for each episode. Learn more at easygerman.fm

 • Gyncast je podcastová miniséria denníka SME o gynekologických a pôrodníckych témach. Moderuje ho Janka Imrichová a jej stálym hosťom je primár Gynekologicko-pôrodníckej kliniky FN v Trenčíne Peter Kaščák.

 • A few years ago I was a broke, university dropout, living in a studio-flat in a rough area. At 18 I started a company which would eventually become "Social Chain" - an industry leading marketing company. At 26 the company was generating $600m a year in revenue. At 27 I resigned as CEO, and launched 'The Diary Of A CEO' podcast with the simple mission of un-filtering success and giving you the knowledge you need to create the life you want. Thank you for listening. My New Book: https://smarturl.it/D IG: https://www.instagram.com/steven LI: https://www.linkedin.com/in/stevenbartlett-123

 • One thing that today's biggest artists have in common: They all speak with Apple Music’s Zane Lowe about their lives and the stories behind their songs. Hear why he is the interviewer the biggest stars open up to in these candid, in-depth conversations, now available in full on Apple Podcasts.

 • Zpovídám pro Vás top investory a inspirativní podnikatele.

  Už mě nebavilo nečinně přihlížet, jak si pár vyvolených syslí cenné know-how pro sebe nebo si účtují statitisíce za konzultace, které často nemají slibovaný výsledek.

  Rozhodl jsem se tedy oslovovat inspirativní podnikatele a top investory, kteří se s Vámi   o své know-how a svůj příběh v rozhovorech podělí.

  🔥 Mindset first and success in the air! 🔥

  Líbí se ti rozhovory? Zasdílej je svým přátelům.

  Jo. A nezapomeň mě začít odebírat ✅

  V realitách se pohybuji přes 12 let a nejvíce energie zaměřuji na svou společnost Sutoris Invest, v rámci které spolupracuji s investory a pomáhám jim zhodnocovat jejich kapitál.

  Otevřená spolupráce pro investory: https://sutorisinvest.cz/

  Juraj

 • Erotický podcast plný poviedok a zaujímavostí, ktoré posunú váš intímny život na úplne novú úroveň.

 • Explore true stories of the dark side of the Internet with host Jack Rhysider as he takes you on a journey through the chilling world of hacking, data breaches, and cyber crime.

 • Nadace Tomáše Bati uvádí pořad Inspirace Baťa. Dozvíte se v něm, jak přemýšlel Tomáš Baťa a jak se vyvíjel jeho podnikatelský systém, ale taky, jak využívat filozofii Baťa v současnosti a že baťovský odkaz není téměř vůbec o botách. Jestli máte odvahu začít budovat nejprve sama sebe, tak jste tady správně.

 • Hodnotenie týždňa s hosťami a mnoho ďaľšieho, čo sa týka NFL a najkrajšieho športu na svete.

 • Dvaja prehajpovaní marketéri ťa zorientujú vo svete plnom buzzu a buzzwordov. @buzzworld_gp A.K.A. @gabriel_toth_katedrakom a @petersebo rozoberajú buzzwordy.

 • Zábavná relácia Rádia Slovensko Skúška sirén Tomáša Hudáka a Sama Trnku rozvíja originálny koncept skečovej šou, ktorý v dobrom zmysle slova ťaží z ich standupovej skúsenosti. Zábavnú úderku dopĺňa hudobník a herec Kamil Mikulčík so svojimi autorskými pesničkami. Skvelým bonusom je vtipná scénka, ktorá je ušitá na telo špeciálnemu hosťovi. Každú štvrtú nedeľu po 11. hodine. Zábavník Skúška sirén pripravuje RTVS – Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1.

 • Podcast Deníku N. Investigativa, zásadní události a jízlivé poznámky s Filipem Titlbachem.

 • Vyhonit ďábla se Zuzanou a Terezií. Vulvy, sperma, traumata, tělesnost, chlupy, orgasmy, výtoky, porno, stereotypy, sex, chtíč, fetiše a vyhánění sexuálních tabu. Vyháníme ďábla!
  Nápady a postřehy nám posílej na Instagram anebo na Facebook.

 • Chtěli byste zlepšit či oprášit svoji angličtinu, ale je pro vás obtížné si na to najít ve svém nabitém kalendáři čas? Tak přesně pro vás je tu BroňaCast, který vám nadšený učitel angličtiny Broňa přináší pravidelnou dávku angličtiny do vašich uší. Nyní tak můžete zdokonalovat svoji angličtinu třeba během cesty do práce, vaření či sportovních aktivit :-)

 • Záľuba, koníček, vášeň, pasia...passion, passionfruit, marakuja...kua, MARAKUA. Števo Martinovič a Miša Majerníková v podcaste, ktorý chutí, kua! V @marakua_passionpodcast sa bavíme o tom, čo baví našich hostí.

 • Slovakia Today is an English language current affairs magazine bringing you the best from Slovakia. Our daily broadcast covers the latest from politics, society, arts and culture, business, science, healthcare and sports. Coming to you from Bratislava, from the studios of Radio Slovakia International – the foreign language channel of the public broadcaster RTVS. Making Slovakia heard to the world!

 • Podcasty konzervatívneho denníka Postoj

 • Toto je GEEKFRIENDLY zóna. Očakávaj čokoľvek, čo súvisí s Pánom prsteňov, Star Wars, Marvelovkami, legendárnymi PC hrami, atď.. Vy, ktorí máte radi geekovské a nerdovské veci - my budeme váš hlas. @hatala.martin  https://www.instagram.com/hatala.martin/  a @vladimirmikulas  https://www.instagram.com/vladimirmikulas/

 • Poslechněte si příběhy ze světa letectví v prvním českém nezávislém leteckém podcastu. Občasník pro vás vytváří Rosťa Kopecký - flyRosta.com. Hezký poslech!

 • Recast na Spotify je záznam živého podcastu na YouTube kanále Duklock.

  Ak chcete zažiť Recast naživo sledujte instagram Duklock pre viac info!

 • Nočná talkshow Rádia Slovensko ponúka exkluzívne rozhovory so zaujímavými hosťami. Naši moderátori do štúdia pozývajú populárnych umelcov, významných vedcov, úspešných športovcov, lekárov, či pedagógov, s ktorými diskutujú na zábavné i vážne témy a odkrývajú podrobnosti z ich profesijného i osobného života.
  Tolkšou Nočná pyramída pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1. Rozhovor, interview vedie moderátor, hosť nemusí byť len „celebrita“. Respondent môže byť z najrôznejších oblastí, ako napr. umenie, kultúra, film, veda, šport, technika.

 • Nejzajímavější a nejneuvěřitelnější příběhy jsou ty, které se opravdu staly. Realita je totiž vždycky zábavnější než fikce. Audio referáty o tom, co jste ani netušili, že vás bude bavit. A taky spousta věcí, co vás v dějáku nenaučili.

  Vyprávím to já, Markéta Lukášková aka @pandikralovna, spisovatelka a Karel Čáslavský chudých.

  Bonusové epizody:

  Herohero.co/podcastpribehy
  Pickey.cz/pandikralovna

  Podcast na sítích:

  Facebook.com/pribehkteryseopravdustal
  Instagram.com/podcastpribehy
  Tiktok.com/podcastpribehy

 • Ako nestratiť dieťa v digitálnom svete... Z pohľadu rodiča môže niekedy pôsobiť správanie sa našich detí ako digitálna apokalypsa. Je ľahké povedať si „toto ide mimo mňa“ a zostať analógovým rodičom. Alebo si môžeš pustiť náš podcast a dáme ti tipy a triky, ako na deti, pre ktoré je mobil, tablet, herná konzola či počítač stredom ich vesmíru. A spolu sa pokúsime tej apokalypse predísť. Peťo je šéfom digitálnej agentúry v Bratislave, Baška v Košiciach. Popri biznise už niekoľko rokov pomáhajú rodičom, učiteľom a vychovávateľom zorientovať sa vo svete internetu, sociálnych sietí a digitálnych technológií. Dlhoroční priatelia, digitálni marketéri, ale predovšetkým rodičia, @digitalnirodicia. Epizódy vychádzajú vždy v piatok a denný videocontent Digitálny popcorn nájdeš v aplikácii TOLDO https://toldo.app/

 • Podcast pre všetky mamy a skoro mamy, ktoré majú kopec otázok.

 • Beginner friendly if listened to in order! For anyone interested in an educational podcast about philosophy where you don't need to be a graduate-level philosopher to understand it. In chronological order, the thinkers and ideas that forged the world we live in are broken down and explained.

 • Povídání U Kulatého stolu, ve kterém se vždy sejdou Martin Klesnil, Patrik Fiala a zajímavý host. Rozhovory jsou dlouhé, někdy zábavné, někdy vážné, ale vždy zajímavé! Snažíme se jít do hloubky a obsáhnout témata, o kterých host jinde nemluvil.

 • XTB je investiční aplikace, která poskytuje profesionální podmínky pro obchodování Forexu, komodit, indexů, kryptoměn, akcií a ETF. Na tomto kanálu naleznete zvukové záznamy našich pravidelných i speciálních webinářů, mezi které patří např. Ranní komentář nebo Povídání o trzích.
  --------------
  U XTB MŮŽETE NAKUPOVAT FRAKČNÍ A FYZICKÉ AKCIE S 0% POPLATKY! 📊
  👉 Vyzkoušejte si náš cvičný demo účet:
  CZ - https://www.xtb.com/cz/demo-ucet
  SK - https://www.xtb.com/sk/demo-ucet
  --------------
  U 77 % účtů retailových investorů došlo ke vzniku finanční ztráty.

 • For students and teachers of German as a foreign language. A new and comprehensive approach to one of Europe's major languages. From the producers of Learn French by Podcast.

 • Jedno zásadní téma každý všední den. To nejdůležitější dění v Česku, ve světě, ekonomice, sportu i kultuře optikou Seznam Zpráv.

 • Poslouchejte o známých i promlčených událostech historie.

  Všechno z tématu Historie můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

 • Inšpirácia a praktické rady od skúsených podnikateľov, ktorí začali z nuly a vybudovali úspešné a rešpektované firmy na Slovensku ale aj vo svete.

 • Buca je copywriterkou, podnikateľkou a kreativcom. Svojim podcastom chce ľudí opäť naučiť počúvať. A smiať sa. Verí, že v Buca Talks nájdete to "reálno" ktoré sa dnes už tak ťažko hľadá. V láske, športe, sexe, sebarozvoji či podnikaní. Každú stredu a nedelu nová časť, mierna dávka sarkazmu a životných rád. Nielen s hosťom ale aj v Nedelnej Omši. Amen.

  Ak by ste chceli podcast akokoľvek podporiť, č.u: SK6083300000002201486763

 • Podcast jehož vizí, je vytvářet protiváhu hýřivosti a nezodpovědnosti v době přebytku a pokušení. Cílem je do společnosti vnést myšlenku že, jakýkoliv růst ať už finanční nebo osobní přichází pouze s vytvářením aktiv a úspor. Věříme, že představitelem této změny budou rodiny, firmy a také jednotlivci.

  V podcastu najdete rozhovory s úpěšnými podnikateli, sportovci, ale i obyčejnými lidmi, kteří se nebojí o svým penězích mluvit otevřeně a narovinu.

  ✅O penězích otevřeně a bez cenzury
  ✅O problémech společnosti, které si tvoříme sami
  ✅O budoucnosti našich dětí a jak ji zlepšit
  ✅O tématech, které vám mohou zachránit nejenom peněženku a účet v bance, ale také střechu nad hlavou.

  Více o projektu Teorie Peněz najdete na www.teoriepenez.cz

 • Dravosť? Tvrdá práca? Alebo aj trocha šťastia? Čo spája bývalých a súčasných členov rebríčka Forbes 30 pod 30 či ľudí, ktorí aj zo Slovenska dosiahli svetový úspech? Podcast Forbesu odpovie práve na tieto otázky. Prinášame vám poriadnu dávku inšpirácie, v ktorej sa dozviete, čo všetko stálo za výnimočným úspechom týchto mladých ľudí. Pritom aj ich cesty sú často poznačené mnohými zlyhaniami, o ktoré sa s vami v tomto podcaste podelia. Súčasťou dynamických rozhovorov, ktoré vedie redaktorka Forbes Slovensko Simona Gulisová budú nielen osobné príbehy, ale aj odporúčania ako preraziť.

 • Všetko čo potrebuješ vedieť o auto-moto svete. Novinky, aktuálne témy, odpovede na otázky, vždy zaujímaví hostia. To je PodCars!

 • o mojich pocitoch a myšlienkach, na ktoré nikdy nie som pripravená.

  @emamuller

  fotku cvakla lenka imrichova pre @noblesa_

 • Fascinujú Ťa záhady, horror, mysteriózne javy, či notoricky známi zločinci a ich príbehy? Potom si tu správne.
  Každá "Nočná Šichta" ti prinesie nový príbeh, vypustí nové tajomstvo z Pandorinej skrinky, ktoré Ti navodí príjemné zimomriavky.
  Autormi podcastu sú Róbert Juríček, Michal Drapák a Lukáš Čelka.

  Ak máš záujem o extra horrorvý obsah v podobe bonusových epizód, rozhovorv a špeciálov, predplať si bonusový obsah v apke Toldo:
  https://toldo.app/app/profile/35973

  Ďakujeme

 • Žiadosť o ruku priamo vo vysielaní, odhalenie nevery, občas vyhrážky kvôli (ne)podareným prankom. Nie všetko je vždy vhodné pre vysielanie, a preto to najlepšie zo Sketch Bros Európy 2 nájdeš aj ako podcast.

 • Relácia, do ktorej sú pozývané predovšetkým ženy, ktoré každý týždeň v pravidelnom čase diskutujú o slabých miestach našej spoločnosti a o témach, o ktorých sa často nehovorí. S moderátorkou Veronikou Cifrovou Ostrihoňovou.

 • Najkrajšie slovenské rozprávky a príbehy pred spaním pre malých a veľkých.

 • Learn and practise useful English language for everyday situations with the BBC. Your weekly instruction manual for saying or doing something in English is published every Thursday.

 • Leadership isn’t trait, it’s a set of skills.

  Whether you’re managing up or motivating a team, HBR On Leadership is your destination for insights and inspiration from the world’s top leadership practitioners and experts.

  Every Wednesday, the editors at the Harvard Business Review hand-picked case studies and conversations with global business leaders, management experts, academics, from across HBR to unlock the best in those around you.

 • Join stand-up comedian Eric Andre every week as he hangs with his friends to talk about BOMBING. They talk about their worst moments bombing on stage, in public, in life, under the influence and many more gnarly stories that may or may not involve audience members throwing a punch.

 • Rozhovory o joge, meditáciách, duševnom zdraví a work-life balance.
  www.flexity.sk | www.flexitylife.cz | www.flexity.hr | www.flexity.hu

 • News Review shows you how to use the language from the latest news stories in your everyday English. Published every Tuesday by BBC Learning English.

 • Tento podcast je venovaný témam ženského zdravia a plodnosti a prevedie ťa ním Mgr. Katarína M.Baniari, biologická antropologička a odborníčka na menštruačné cykly. Viac informácii nájdeš na www.bagniari.com alebo instagrame @bagniari.

 • Odkrývanie je podcast Dokumentačného strediska holokaustu v spolupráci so SME.sk. Odkrýva temné, ale aj biele miesta našej minulosti a pozerá na ňu cez konkrétne ľudské príbehy. Podcast Odkrývanie je tiež reakciou na nárast extrémizmu a stále prítomné tendencie popierať holokaust alebo ospravedlňovať čelných predstaviteľov ľudáckeho režimu, ktorých sme dodnes svedkami. Jeho cieľom je aj cez konkrétne príbehy ľudí podnietiť k zamysleniu a scitlivovať spoločnosť.

 • Aktuálne a objektívne spravodajstvo o dianí na Ukrajine. Čerstvé informácie, rozhovory s odborníkmi, analýzy a reálne príbehy.

 • Rozhovory Lucie Výborné. Zajímavé osobnosti mluví o věcech, jimž rozumějí. Své dotazy pokládejte přes formulář na webu.

  Všechny díly podcastu Host Lucie Výborné můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

 • Dobrovský & Šídlo. Váš oblíbený podcast z produkce Paměti národa. Pravidelná dávka názorů, vzpomínek, informací a sentimentu. Od devadesátých let po současnost. Čím jsme si prošli a jak jsme to přežili? Politika a historie v unikátním mixu. Poslouchat nás můžete na všech podcastových aplikacích a také na magazin.pametnaroda.cz.

  Dobrovský & Šídlo triko - e-shop Paměti národa

 • A Napunk.sk hírportál podcastcsatornája. https://napunk.dennikn.sk/

 • Stačí len vyraziť je podcast o zážitkoch dobrodruha Jozefa Terema vo voľných rozhovoroch s Blažejom Černákom.

  Jožo je Dobrodruh celý život a je jedným z mála stále aktívnych cestovateľov na plný uväzok, ktorý putuje po ďalekom či blízkom svete už viac ako 30 rokov a počas tejto doby precestoval destiatky krajín. Cíti sa však dobre nielen v odľahlých exotických končinách, ale aj v našich lesoch, dolinách, či na Kamzíku v rodnej Bratislave.

  Viac informácii najdeš na www.dobrodruh.sk

 • Schooltag je projekt určený pre stredoškolákov. Nájdeš tu super podcasty a články o najrôznejších predmetoch, vďaka ktorým sa z nudného učenia stane efektívne nasávanie informácií. Nové epizódy môžeš počúvať aj na Apple Podcast, Podmaz, Soundtier, ale aj na YouTube. Pre viac info navštív náš web Schooltag.sk. Tento podcast ti prináša Hashtag.sk.

 • Príbehy a pohnuté osudy z dejín 20. storočia v spolupráci Aktualít s Post Bellum

 • Show Kuba Lužinu a Joe Trendyho v ktorej sa stretnete s myšlienkovými pochodmi týchto krásnych ľudí. Rozoberané aktuálne aj neaktuálne témy, pri ktorých neostane na nikom nitka suchá.
  Tu si môžete vypočuť ukážky zo show, a celé epizódy sú dostupné na https://www.patreon.com/nebezpecnyobsah.

  Staňte sa členom kultu, je to úžasné!

 • Welcome to the positive corner of wellness! Arnold's Pump Club is a daily podcast by Arnold Schwarzenegger. Thanks to a helpful machine he trained, Arnold shares 3 tips from his daily newsletter each day, and in just 5 minutes, you'll have the support, information, and inspiration you need to live a healthier life. This daily digest helps make sense of the research that matters, shares workouts and healthy recipes, and delivers motivation straight from Arnold. It's the perfect way to get your mind right; because where the mind goes, the body follows.

 • Hype-Cast je podcast, kam si zveme zajímavé lidi a celebrity, abychom je vyzpovídali o jejich životě, na aktuální témata nebo s nima jen kamarádsky pokecali :)
  Celým Hype-Castem provázejí Stejk a Martin Molnár. Na nové díly se těště každý čtvrtek v 17 hodin. Peprný BONUSY s hostama a všechny epizody o několik dní dřív najdete na https://herohero.co/hypecast

 • Miesto, kde sa môžeš vzdelávať o programovaní. Vytvárame programátorský podcast ako aj náučné videá a články pre začínajúcich, ale aj pokročilých programátorov.

 • Pravidelný podcast o novinkách zo sveta technológií, operátorov, internetu a virtuálnej zábavy, ktorý pripravujú redaktori internetových magazínov Živé.sk a HernáZóna.sk.

 • Podcast Moderná firma vznikol v spolupráci s Romanom ”Yablkom” Hraškom a softverovým hybridným štúdiom WEZEO. Našim zámerom je rozobrať svet štandardných firiem a spôsob ako môže fungovať firma v modernom šate.

  S našimi hosťami preberáme témy v 3 oblastiach 🚀 premena na modernú firmu, 📲 budovanie digitálneho produktu, 🏁 skúsenosti úspešných lídrov.

  🍎 Rob web s Yablkom: https://robweb.sk
  👍 Facebook: https://www.facebook.com/wezeo.sk
  📷 Instagram: https://www.instagram.com/wezeo/
  👤 LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/wezeo
  ▶️ YouTube: youtube.com/c/wezeo
  🌍 Web: https://www.wezeo.com

 • emma prefers to share her thoughts with a microphone rather than a physical human being, so thank god she has a podcast. recorded from the comfort of her bed...and some other fun places, emma talks at length about whatever is on her mind every week. anything really does go on this podcast. sometimes philosophy, sometimes a random story from 10 years ago, sometimes advice, sometimes fun interviews, and sometimes nothing at all. you never know what you are going to get, but that’s what keeps it interesting. new episodes every thursday and sunday, video available only on spotify.

 • Sedmá lekce - častý problém začátečníků studia Anglického jazyka.Vždy se u ní zaseknou a nejde to překonat. A přitom je Angličtina tak krásná a jednoduchá. Stačí ji umět vysvětlit správně a všechno je pochopitelné a snadné. U sedmé lekce totiž většinou končí úplné základy a začíná Angličtina náročnější na logiku i vysvětlení. A je velký rozdíl mezi člověkem, který umí parádně Anglicky a člověkem, který umí Angličtinu parádně vysvětlit. Sedmá lekce je nový vzdělávací podcast, který Vám vysvětlí základy Angličtiny jednoduchou a srozumitelnou formou. Ale to není všechno. Tento podcast je vhodný i pro pokročilé či velmi zkušené studenty, kteří mohou získat cenné informace ohledně používání jazyka a dozvědět se proč se některé výrazy používají jedním způsobem a ne jiným. Každopádně - pokud jste v autě, na cestě do práce, doma nebo ve škole - cílem tohoto podcastu je přiblížit Vám krásy, základy i logiku Angličtiny tak, aby jste se nebáli mluvit a doufám, že Vás bude motivovat k dalšímu studiu tohoto krásného jazyka.

 • Learn English now with a proven method that's fast, effective, and enjoyable. Speak English with ESLPod.com will improve your English listening and speaking faster than any other approach. These daily and cultural English lessons are brought to you by Dr. Lucy Tse and Dr. Jeff McQuillan, former professors of applied linguistics and education. Join more than 15 million people in 189 countries who have learned English with ESLPod.com. Want to improve your English even faster? Become an Unlimited English member and get more than 1,800 lessons, or subscribe directly on Apple Podcasts to get three new lessons each week. Go to www.ESLPod.com for more information.

 • Pohodové rozhovory o zážitkoch, skúsenostiach aj trapasoch z najrôznejších ciest po svete. Každý utorok v spolupráci s denníkom SME. Moderuje Tina Paholík Hamárová a Lukáš Onderčanin.

 • Nejvlivnější český podcast. Rozhovory nejen o aktuálních tématech s hosty, kteří mají co říct. Uvádějí Tomáš Jirsa a Michal Půr.

 • Podcast športovej redakcie Denníka N. Začiatkom každého týždňa tu nájdete súhrn toho, čo sa dialo uplynulých sedem dní.

 • Rozprávame sa o marketingu v praxi. Prinášame rôznych hostí, aj takých, ktorí nie sú v médiach až tak viditeľní, ale majú bohaté vedomosti a skúsenosti z marketingu i podnikania. Cieľom je zdieľať ich poznatky, skúsenosti, ale aj úspechy a neúspechy tak, aby vám pomohli. Vysvetlíme si, ako robiť marketing vedome a efektívne a rozoberieme veľa marketingových tém, s ktorými sa bežne nestretávate. Anna Sabolová a Naďa Kacera.

 • The Really Good Podcast is hosted by Bobbi Althoff: a social media star with over 80 followers. A master interviewer with weeks of experience interviewing celebrities, Bobbi asks the questions that no one wants to know the answers to. Her toddler called The Really Good Podcast the most listened-to podcast in the world, and several of her videos have more than 900 views. Follow her @Bobbialthoff on Instagram or TikTok to learn more about podcasting's biggest star.

 • Podcast Aktuálně.cz Podivné zločiny přibližuje okolnosti záhadných či neobvyklých kriminálních případů z doby komunistické nadvlády v Československu. Na základě dobových vyšetřovacích spisů a dalších dokumentů z policejních archivů představuje podivnosti ve vyšetřování, zamlžená svědectví, nejasnosti i nové detaily zločinů.

 • Luke's English Podcast is an award-winning podcast for learners of English. Listen, learn and have fun while picking up natural British English as it really is spoken. http://teacherluke.co.uk

  Sign up to LEP Premium on Acast+ and add the premium episodes to a podcast app on your phone. https://plus.acast.com/s/teacherluke.


  Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.

 • Every Monday morning step into the office of iconic psychotherapist Esther Perel and listen in as real people in search of insight bare the raw, intimate, and profound details of their stories. From breakups and open relationships to workplace conflicts and fractures in the family, it’s a place to hear our own stories reflected in the lives of others. So…where should we begin? Part of the Vox Media Podcast Network.

  New episodes begin July 10th.

 • The podcast that delves into the minds of entrepreneurs, creators and other inspiring people to uncover the philosophies, strategies and tools that help us live happier, healthier and more productive lives.

 • Podrobný průnik do světa čar a kouzel zprostředkovaný skrze mikrofon samozvaného Potterologa par excellence.

  Čtení knih o Harrym Potterovi kapitolu po kapitole s elektronickou tužkou za uchem. Rozbor všeho, co jste o brýlatém hrdinovi věděli i nevěděli.

  Podcast vychází každé pondělí, obsahuje spoilery a není určen pro děti.

  Instagram: www.instagram.com/neplecha__ukoncena

  Herohero: www.herohero.co/neplechaukoncena

 • Dialogický podcast o veľkých otázkach života a sveta, v ktorom sme sa ocitli. Diskutujú Jaro (vedec) a Jakub (filozof)

 • První denní sportovní podcast v Česku. Expresní formát, netradiční témata, exkluzivní hosté.
  Každodenní porce sportovních informací pro ty, kterým jen výsledky nestačí.