• Anu Saagim, Brigitte Susanne Hunt ja Laura Valk kinnitavad ja lükkavad ümber värskes podcast'is erinevaid ihaldusprintsiipe, toetudes oma kogemustele. Podcast'is saab selgeks, kas mehed armastavad Eestis ka „mõrdasid“ või pigem mitte.


 • "Müstiline Venemaa" on Venemaa ajaloole pühendatud saatesari, mis käsitleb eri külgi ja epohhe Venemaa ajaloo algusest kuni 20. sajandini. Vaatluse all on nii poliitiline ajalugu kui kultuurilugu."Müstiline Venemaa" on palju kordi valitud kuulajate poolt Vikerraadio lemmiksaateks.
  Saatejuht on David Vseviov, helirežissöör Maris Tombach. Saatel on ka Facebooki lehekülg.
  Kuulake pühapäeviti kell 11.20 (kordus kell 21.20).

 • SEB majandusanalüütik Mihkel Nestor ja SEB privaatpanganduse strateeg Peeter Koppel on teinud algust oma podcast’iga, et rääkida sellest, mis on majanduselus ning investeerimise maailmas toimumas ja kuidas see meie igapäevaelu mõjutab.

 • Podcast stand-upist, tussisöömisest ja muust elulisest. Saatejuhtideks koomikud Ari Matti Mustonen ning Mikael Meema. Liitu meiega @ https://twitter.com/tussisoojad Kirjuta saatele: [email protected] NB! Kõik lood ja tegelased, mis podcastis mainitud, on väljamõeldud.
  Toeta meid ja liitu armeegai: https://www.patreon.com/tussisoojad

 • Leiad meid ka enamlevinud taskuhäälingu rakendustest.

  Arvamusfestival toimub iga aasta augusti teisel nädalavahetusel Paides. Tegemist on ärksate ja aktiivsete inimeste kohtumispaiga ja mõttevahetuskohaga Eesti ühiskonnale ja inimestele olulistel teemadel. Festivali eesmärk on tuua kokku erinevaid vaatenurki ja ideid, et arutelude tulemusel sünniks uusi teadmisi, alguse saaksid uued ühiskonna jaoks kasulikud ettevõtmised ning areneks arutelukultuur Eestis.

 • "Mehed ei nuta" on 2007. aastal Kalev Spordi eetris telesaatena alguse saanud, seejärel aastaid Kuku raadio kuulatavuse tippu kuulunud, 2017. aasta juunist Delfis ilmuv spordisaade, kus Delfi ja Eesti Päevalehe ajakirjanikud Jaan Martinson, Tarmo Paju ja Peep Pahv arutlevad, vaidlevad, lõõbivad, aasivad, kommenteerivad, ennustavad. Seda kõike sporditeemadel. Ja ausalt, otsekoheselt ja keerutamata.

  Saade on eetris igal teisipäeval kell 11: pildis ja helis, järelkuulatavana ja -vaadatavana, samuti allalaetava podcast'ina. Kõik saated leiab aadressilt delfi.ee/mehedeinuta, saatejuhtidele saab lisaks Facebookile kirjutada meilitsi [email protected]

 • Saatejuhid Henrik Roonemaa ja Hans Lõugas. Tehnoloogiauudised ja kommentaar inimkeeles.

 • Saatesarja eesmärk on luua mälupilt sajast säravast eesti inimesest ja sõpradest üle maailma, üksteiselt õppida ning tuua meid teineteisele lähemale.

 • Investeerimisjuttudes räägime iganädalaselt, mis toimub finantsturgudel. Aeg-ajalt kutsume külla ka põnevaid saatekülalisi, kellega investeerimisest pikemalt vestelda. Investeerimisjutte veavad eest Siim Uusma ja Tarmo Tanilas.
  Kui huvitud investeerimisest, aga ei tea, kuidas alustada, siis vaata meie investeerimiskooli: http://bit.ly/investeerimiskool.

 • "Ööülikool" jäädvustab eesti mõttelugu,  see on avatud ülikooli tüüpi saatesari, milles esinevad oma ala tipud auditooriumi ees.Laupäeviti kell 22.10Raadioteatri koduleht asub nüüdsest Jupiteris.

 • Ajakirjanikud Anvar Samost ja Huko Aaspõllu kohtuvad Vikerraadio igapühapäevases populaarses vestlussaates, et arutleda poliitikaelus toimuva üle.Juunis (2017) lahkus saatest välisministeeriumis strateegilise kommunikatsiooni nõunikuna tööd alustanud Hannes Rumm. Juunikuu (2017) kolmel pühapäeval osales külalissaatejuhina Hans H Luik. Juulist (2017) kuni mai alguseni (2018) tegi Samosti kõrval saadet  Ainar Ruussaar.  Toomas Sildam alustas mais (2018) ja tegi kaasa kuni 2021. aasta septembrini. 2021. aasta oktoobrist alustas Anvar Samosti kõrval tööd Huko Aaspõllu.

 • Martti Kalda sari kõneleb Idamaade valitsejatest, kroonitud ja kroonimata keisritest, kuningatest ja presidentidest. Uue hooaja saadetes tuleb juttu Aasia suurriikide arengutest 21. sajandil. Saade on Vikeraadio eetris teisipäeviti kell 14.05.Saatesari kõneleb Idamaade võimuperekondadest, kroonitud ja kroonimata keisritest ja kuningatest. Neist, kes juba surnud või võimu kaotanud, ning teistest, kes endiselt troonil. Diktaatoritest, presidentidest ja poliitikutest, nende perekondadest. Martti Kalda vaatleb ajalugu ja poliitikat läbi võimul olevate ja sellele lähedal seisvate isikute inimsaatuste."Hommikumaa vägevate" VI hooaja saadetes tuleb juttu Aasia suurriikide arengutest 21. sajandil. Külastame taaskord Filipiine, Hiinat, Indiat ja Türgit, et kõnelda skandaalsetest riigijuhtidest: Rodrigo Dutertest, Xi Jinpingist, Narenda Modist ja Recep Tayyp Erdoganist. Juttu tuleb Filipiinide narkosõjast, Hiina ülemvõimutaotlustest maailmas, India rahvusluse tõusust ja islamismist, mis Türgis pead tõstab.Uute riikidena on saatesarjas vaatluse all Kasahstan, Kesk-Aafrika Vabariik ja Sudaan. Vaatleme Nursultan Nazarbajevi presidentuuri (1990-2019) Kasahstanis, Sudaani president Omar al-Bashiri ametiajal (1993-2019) toime pandud kuritegusid, ning Kesk-Aafrika Vabariigi diktaator-presidendi ja keisri Jean Bedel Bokassa (1921-96) elukäiku.Mohandas Karamchad "Mahatma" Gandhi (1869-1948) elu ja tegevuse lugu viib meid tagasi Briti koloniaalvõimu aegadesse. Ning mõni teema jääb esialgu ka saladuseks... Kuulmiseni!Saatesarja autor on Martti Kalda, helipuldis on Maris Tombach.Saade on eetris alates 28. juunist suvistel teisipäevadel kell 14.05, kordusena samal õhtul kell 19.05.Varasemate hooaegade "Hommikumaa vägevate" saated on järelkuulatavad Vikerraadio lehelt siit, ERRi arhiivist või Jupiterist.


 • "Rahva teenrid" analüüsib nädala sise- ja välispoliitika sündmusi. Alustame nädala teemaga, seejärel keskendume teistele meedias vastukaja leidnud probleemidele. Otse-eetris on kolm ajakirjanikku, kes ei karda olla kriitilised nii erakondade, poliitikute kui ka ajakirjanduse hindamisel.
  Saatejuht on Indrek Kiisler, Urmet Kook või Mirko Ojakivi.
  Kuulake laupäeviti kell 11.05 (kordus kell 21.05).

 • LHV on Eesti pank ja pensionifondide haldur. Meie visiooniks on Eesti, kus inimesed ja ettevõtted julgevad suurelt mõelda, ette võtta ja tulevikku investeerida. LHV Podcastiga juhime tähelepanu teemadele nagu majandus, investeerimine, ettevõtlus, pangandus ja innovatsioon. Kõigele, mis LHV-ga kokku käib. Põnevad jutuajamised ja inimesed. Ootame ka sinu tagasisidet. Head kuulamist!

 • Diktaatorid on uus podcasti minisari, kus räägitakse viimase 100 aasta jooksul võimul olnud diktaatoritest. Saates käivad külalisteks erinevad ajaloolased, saatejuht on Krister Paris.

 • Saade on eetris pühapäeval kell 12:00
  Raadio 2 populaarne arvamussaade. Saatejuhid Maalehe peatoimetaja Hindrek Riikoja ja Eesti Ekspressi toimetaja Indrek Lepik.
  Saade on eetris pühapäeval kell 12:00

 • Turutegijate podcastis annavad LHV eksperdid iganädalast ülevaadet turgudel toimuvast keskendudes nii globaalsetele turgudele kui ka meie kodubörsile. Lisaks peatutakse korra kuus portfellihalduse saates eduka pikaajalise investeerimise teemadele.

  Podcastis osalevad regulaarselt maaklerosakonna eksperdid Nelli Janson ja Sander Pikkel, investeerimisteenuste juht Andres Suimets, majandusanalüütik Kristo Aab, portfellihaldurid Kaius Kiivramees ja Mikk Taras ning vanemanalüütik Karl Tiit. Lisaks kutsuvad Turutegijad podcastidesse põnevaid külalisi, kes saavad jagada oma teekonda investorina ning börsiettevõtete esindajaid, kes tutvustavad oma ettevõtete käekäikusid.

  Kirjuta meile aadressil [email protected].

 • ”Pohmellipäev Mattias Naaniga” on täpselt see, mis esialgu tundub: päeval, mil Mattias Naanil (või podcasti kuulajal) on pohmell, on ta surutud mikrofoni ette ja rohkemat ei oskagi praegu lisada ega lubada.

 • Unejutud - mõrvad, kummitused, deemonid ja kõik muu. Unejutud podcast on kahe Pärnu tüdruku (Eliise ja Agnes) loodud jutusaade, kus igal kolmapäeval avaldatakse uus osa, milles naised räägivad veini kõrvale kahest päriselt juhtunud ning dokumenteeritud lahendamata müsteeriumist, „huvitavast“ mõrvaloost või paranormaalsest intsidendist.

 • “Miks me oleme idioodid?” on TV3.ee meelelahutusportaali podcast, kus kaks püsisaatejuhti Brit Suurraid ja Taavi Libe arutavad koos külalistega, miks ja milliseid rumalusi meie ühiskonnas leidub ning kuidas neid välja juurida. Meie julgeme tunnistada, et oleme aegajalt idioodid - kas ka sina? Vaatame üheskoos otsa inimkonna lollustele ja mõtleme, miks me oleme sellised, nagu me oleme? Pakume ahjusoojalt huumorit, veidi idiootsust ja väga huvitavaid külalisi.

 • Saa tuttavaks Elis Liivaruga, särtsakas enesearengu entusiast, kes juhib Ausad Naised podcasti. Ausad Mehed podcasti inspiratsioonil jagan kuulajatele ausat, autentset ja ehedat olemist, mis inspireeriks ka teisi hingelisi olema oma elus teadlikum, tundma elu täisväärtuslikku naudingut ja liikuma enesearengu radadel.
  Selleks, et minuga koos saaks nii nutta, kui naerda, olen alati samm mugavustsoonist väljas seda koos täieliku läbipaistvusega.

 • Geenius.ee podcast kord nädalas investeerimisest ja rikkuse kasvatamisest.

 • Esmaspäeviti kell 14.05 on eetris välismaailma teemasid kajastav "Välistund". Saatejuhid on Astrid Kannel, Evelyn Kaldoja, Indrek Kiisler ja Peeter Kaldre. 


 • Keskpäevatund on laupäeva keskpäeval eetris olev terav ja tempokas ühiskondlik-poliitiline jutusaade.


 • Raadio Kuku tehnoloogiasaade. Saate põhifookuseks on tarbijaelektroonika, internet, mobiilimaailm jne.

 • Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti rääkida. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks. Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik. Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud.

  Toeta meie tegemisi Patreonis: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

 • Täitsa Pekkis Saates räägime põnevate inimestega nende elust ja asjadest, mis lähevad pekki. Miks need pekki lähevad, kuidas need pekki lähevad ja kuidas sellest kõigest võitjana välja tulla.Saatejuhid: Katrin Hinrikus-Karu ja Mihkel Vetemaa

 • pidime alustama aastal 2056, aga näed, kus joppas. alustasime hoopis 34 aastat varem. podcast, kus andrei zevakin & robin valting hämavad midagi mikritesse.
  mis siin toimub podcastis räägime elust-enesest, meelelahutusest ja kutsume ka põnevaid külalisi.

  jälgi meid:
  youtube: https://www.youtube.com/channel/UC-CT_B8feUKsRZ3KuIXCZDQ
  instagram: https://www.instagram.com/mstpodcast/
  patreon: https://www.patreon.com/missiintoimub

 • Hei, meie oleme Sandra Raju ja Kairi Killing ning antud podcastis räägime inimestega, kes on Sportlandile omaselt “Be 1st” mentaliteediga, tehes kõike oma elus täiskäigul kartmata olla esimene. Olgu tegu sportlase, ettevõtja või muul moel maailmaparandajaga, eesmärk on sukelduda nende inimeste mõttemaailma, kes loovad uusi normaalsusi ja suudavad saavutada uskumatuid tulemusi. Podcastis püüame aru saada, kuidas ka meie - tavainimesed - saaksime nende kogemusi ja harjumusi oma elus rakendada paremate tulemuste saavutamiseks.


 • Ühiskondlikult olulised teemad ja inimesed. Siin ja praegu.

 • The Huberman Lab Podcast discusses neuroscience: how our brain and its connections with the organs of our body control our perceptions, our behaviors, and our health. We also discuss existing and emerging tools for measuring and changing how our nervous system works. Dr. Andrew Huberman is a tenured Professor of Neurobiology and Ophthalmology at Stanford School of Medicine. His laboratory studies neural regeneration, neuroplasticity, and brain states such as stress, focus, fear, and optimal performance. For more than 20 years, Dr. Huberman has consistently published original research findings and review articles in top-level peer-reviewed journals, including Nature, Science, Cell, Neuron, and Current Biology. He is a regular member of several National Institutes of Health review panels and a Fellow of the McKnight Foundation and the Pew Charitable Trusts. Dr. Huberman regularly consults for technology development companies, professional athletic organizations, and various units of U.S. and Canadian Special Operations.

 • Tissident podcast kutsub kuulaja sõbrannade omavahelisse jutuajamisse ja avab maailma, milles naistejutud saavad hoopis uue tähenduse. Räägime valehäbita oma ebaõnnestumistest, suhetest, pidutsemisest, karjäärist, muredest ja rõõmudest, seksuaalsusest ja paljust muust, mis parasjagu päevakajaline ja oluline tundub.

  Kõik taskuhäälingus räägitud lood, nimed ja tegelased on väljamõeldud.

 • If you've ever wanted to know about champagne, satanism, the Stonewall Uprising, chaos theory, LSD, El Nino, true crime and Rosa Parks, then look no further. Josh and Chuck have you covered.

 • Подкаст «Ты — это важно» поможет вам взращивать самые важные чувства внутри: чувство любви к себе, здоровой ответственности и бережного отношения.

  А также разобраться в психологических процессах, чтобы плыть по жизни легко, ловя попутный ветер.

  Ведь каждый из вас — самый важный человек в своей жизни.

  А с гостями подкаста мы будем показывать их пути в психотерапии, для того, чтобы снять стигму с этого вопроса и сделать заботу о ментальном здоровье нормой.

  Ведущая — Мицкевич Елена, практикующий психолог и автор блога @elens_way

  По вопросам рекламы и сотрудничества:

  [email protected]

 • Conversations about science, technology, history, philosophy and the nature of intelligence, consciousness, love, and power. Lex is an AI researcher at MIT and beyond.

 • Говорим о русском языке и лингвистике. Зачем мы ссоримся из-за слов? Почему нас раздражает чужая речь? Не пора ли спасать русский язык? Ведущие — главный редактор «Грамоты.ру», научный сотрудник Института русского языка РАН Владимир Пахомов и журналист Александр Садиков.

 • Тимур Каргинов и Андрей Коняев пытаются переполнить свою жизнь смыслами.

 • Tere tulemast kuulama 1STAGE vestlust! Iga kuu istume maha ühe andeka Eesti inimesega, et hubases õhkkonnas vestelda tema elust, loovusest ja harjumustest. Meie külalised on pärit erinevatest eluvaldkondadest: meelelahutus, ettevõtlus, sport, kunstid, muusika, film, teater jpm.Rohkem infot meie kodulehel: 1stage.eu

 • Stand-up koomikute Roger Andre & Daniel Veinbergsi podcast. Maailm läbi kahe noore vaatevinkli. Uus episood, iga nädal. Jälgi meid instas: p2ikesej2nkud.

 • Мы не часто думаем о том, как мы общаемся с детьми. Ещё реже - обсуждаем то, как мы ведем себя с ними, анализируем, правильно ли мы это делаем. Мы решили начать этот разговор - о том, как общаться с детьми, чтобы основой этой коммуникации были уважение и любовь к ребенку. Задать вопрос, Прислать музыкальную подборку


 • Ainar Ruussaar ja Timo Tarve võtavad sihikule uudisväärtusega sündmused üle kogu maailma.


 • Välismääraja on saade välispoliitikast huvitatud inimestele. Tunni vältel võtame arutelu keskmesse kuni kolm teemat.

 • Uued Uudised on rahvuskonservatiivset maailmavaadet kandev uudiste- ja arvamuskanal. Meie kanalis saab kuulata Mart ja Martin Helme poliitikasaadet "Räägime asjast", Andres Raidi vestlussaateid "Poolkuu Igor Gräziniga" ja "Serviti" ning Erik Boltowski riigikaitse- ja julgeolekusaadet "Si Vis Pacem". Vaata ka www.uueduudised.ee

 • Правильный, комбинированный фид избранных передач, версия 3.0

 • Kogumispäeviku podcastis räägime põnevate saatekülalistega, kuidas ronida rahatarkuse redelil ülespoole ja jagame praktilisi nippe, kuidas enda ja oma pere rahalist heaolu edendada.

  Swedbanki Rahaasjade Teabekeskuse algatatud Kogumispäeviku podcast on kasvanud välja samanimelisest Facebooki grupist, kuhu on koondunud juba 40 000 inimest.
  Liitu grupiga 👉 facebook.com/groups/1310707785627509/

 • Ajaloosaade "Eesti lugu" uurib Piret Kriivani juhtimisel Eesti taasisesisvumise 30. aastapäevale pühendatud minisarjas "Äratulek", kuidas Eesti uuesti iseseisvaks sai. Saade on Vikerraadio kavas laupäeviti kell 13:05.
  "Eesti lugu" on rahvuse lugu ja kõikide Eestimaa rahvaste lugu. "Eesti lugu" jutustab sellest, kuidas me oleme eestlastena kõigi raskuste kiuste kolmeks tuhandeks aastaks püsima jäänud.Loe siit.
  2004. aastast on sarjas käsitletud Eesti muinasaega, keskaega, Liivimaa suurte sõdade ajajärku, reformatsiooniaega, Eesti iseseisvumist ja Vabadussõda, 1918. aasta Saksa okupatsiooni ja Eesti hajuskonna lugu välismaal, samuti Eesti ajalugu läbi naabrite Soome ja Läti vaatenurga, Konstantin Pätsi ja Jaan Tõnissoni elu ja tööd, esimest laulupidu jpm.Saate autor on Piret Kriivan. Saate helirežissöör on Vivika Ludvig.
  "Eesti lugu" saab kuulata Vikerraadiost laupäeviti kell 13.05, kordusena esmaspäeviti kell 23.05 ja taskuhäälingus, saatel on Facebooki leht.

 • POV: on reede pärastlõuna. Võtad veel viimast oma produktiivsest päevast, kuid samas liiguvad mõtted juba nädalavahetusele. Istud pärast töö- või koolipäeva bussile ja sõidad koju. Kindlasti ei puudu sinu päevast ka üks kohustuslik mental health jalutuskäik, pärast mida saad hakata end reede õhtu lainele häälestama. Võib-olla valmistud õhtul sõpradega välja minekuks, aga võib-olla naudid rahulikult kodus oma väljateenitud puhkust.
  Kujuta nüüd ette, et samal ajal kui teed kõiki neid pärastlõunaseid tegevusi, kuulad podcasti, millel on TÄPSELT see meeleolu! Reedese *vibega* Maria podcastist leiad kõik, mis teie eelmiste hooaegade lemmikud olid: päevakajalised teemad, põnevad külalised ja meelelahutuslikud lood!
  Tagasiside, ideed ja soovitused @mariarannavali Instagramis.

 • "Udune Albion" on Soccernet.ee taskuhääling, mille fookuses on Inglismaa Premier League. 30 minutit kõige põnevamaid jutte ja arutelusid. Otsime jalgpalli udust välja!

  Jalkajutte toetab Viaplay

 • Kolm veidi järsemat beebiemmet on otsustanud saada kokku ja rääkida hingelt asjad ära. Miks on meie arust täiesti normaalne olla õlipats ja 5 kilo raskem? Mis kimbutab meie mõtteid ja miks vahest tahaks röökida kõigi peale? Miks meie arvates on vitsa andmine täiesti out, aga samas lumehelvest ka ei taha kasvatada? Millised on teiste emmede kogemused? Teismeeast, rasedusest, sünnitusest ja kõigest sellele järgnevast kuuleb täpsemalt Beebipuhvetis. Head kuulamist!

 • Привет, ребята! Я рассказываю поразительные истории о событиях начала 20-го века и о людях, живших тогда. Революция, секс, наркотики и панк-рок в Российской империи — то, о чём не рассказывают в учебниках истории.

  Это время невероятного взлёта искусства, время идеалистов-революционеров, время политических перемен и свободных СМИ, время расцвета мистицизма и время прогресса. Время двух революций и двух войн.

  Подкаст выпускает студия Либо/Либо: libolibo.ru
  По вопросам рекламы: [email protected]

  Присоединяйтесь к соцсетям подкаста:

  patreon.com/dronopedia
  t.me/dronopedia
  instagram.com/dronopaedia
  vk.com/dronopedia
  facebook.com/dronopaedia

  связь с автором: [email protected]

 • Viies veerandaeg on Õhtulehe sporditoimetuse korvpallisaade, kus saatejuht Andres Sõber kutsub igal reedel stuudiosse külla inimese, kel kossumäng südamelähedane. Mõnikord harvem juhtub aga nii, et mikrofoni taha satub keegi, kes on palli vaid näpuotsaga puutunud. Üks on kindel – üllatusi jagub igasse saatesse!


 • "Müstiline Venemaa" on Venemaa ajaloole pühendatud saatesari, mis käsitleb eri külgi ja epohhe Venemaa ajaloo algusest kuni 20. sajandini. Vaatluse all on nii poliitiline ajalugu kui kultuurilugu."Müstiline Venemaa" on palju kordi valitud kuulajate poolt Vikerraadio lemmiksaateks.
  Saatejuht on David Vseviov, helirežissöör Maris Tombach. Saatel on ka Facebooki lehekülg.
  Kuulake pühapäeviti kell 11.20 (kordus kell 21.20).


 • Vestlussaates "Käbi ei kuku..." vaatavad üksteisele sügavalt silma laps ja lapsevanem. Ühe perekonna kaks põlvkonda.Kuhu on käbi kukkunud? Miks just sinna? Ning milline on ema või isa roll lapse jäljeraja kujunemises?Need on mõned küsimused, mida saate "Käbi ei kuku..." juht Sten Teppan külalistele esitab.
  Saade on eetris pühapäeviti kell 10.10.


 • Powerstage on garaaž ralliteemadele, mida ohjavad Rauno Paltser ja Gustav Kruuda! Kaasa räägivad oma ala tipud ja spetsialistid!


 • Eestis ilmub igal aastal tuhandeid raamatuid. Järjejutu abil saate teha oma valikuid.

 • The world's greatest, most thought-provoking, mentally stimulating podcast in the history of mankind... hosted by a bunch of idiots.

 • Äripäeva raadio saated on nüüdsest järelkuulatavad https://raadio.aripaev.ee või Äripäeva raadio äpis! Eesti juhtiva majanduslehe raadio, kus teemaks päevakajalised majandus- ja poliitikateemad ning praktilised soovitused nii isikliku, ettevõtte edu kui rikkuse kasvatamiseks.


 • Keskpäevatund on laupäeva keskpäeval eetris olev terav ja tempokas ühiskondlik-poliitiline jutusaade.


 • Poliitika- ja ühiskonnaelu valupunktide kallal teritavad hambaid Kalle Muuli ja Marti Aavik.

 • Chillitbäng on podcast reklaamist, selle tähendusest ja vajadusest kõigile neile, kes ei tea reklaamist suurt midagi. Meie külalised on eranditult lahedad ja tuntud inimesed, aga ka nemad on professionaalses mõttes reklaamivõhikud. Tanki loovjuhid Joel Volkov ja Kristjan Oden üritavad oma külaliste abil pea oma igapäevasest reklaamimullist välja pista, et näha asju nii, nagu elu tegelikult käib.

 • The Modern War Institute podcast is the flagship podcast of the Modern War Institute at West Point. Featured guests include senior military and defense leaders, scholars, and others who discuss the most important issues related to modern conflict.

 • Chris Kala podcast keskendub isiklikule arengule läbi eneseteadlikkuse ja iseenda analüüsimise edendamise. Saadete eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid, olemaks rohkem ausam iseenda vastu, võttes seeläbi suuremat vastutust enda isikliku elu ees. Individuaalne avatus, julgus rääkida ja enda ning teistega läbinisti aus olemine on see, mis kasvatab eneseteadlikkust ning viib parema ja õnnelikuma elu juurde!

  ​Podcast keskendub meestele ja naistele, kes soovivad ennast arendada ja elus iseenda parema versioonini liikuda. Keskendume saadetes emotsionaalsele tasandile, eneseteadlikkusele, vaimsusele, aususele, armastusele, elu eesmärgile, otsekohesusele, edule, suhetele teistega ja iseendaga, psühholoogiale, ellusuhtumisele, maailmavaatele, elufilosoofiale, perspektiivile, mõttelaadile ja veel paljudele teistele aspektidele, mis on olulised, kui soovime olla paremad inimesed teiste ja ka iseenda vastu!

  ​Podcastis käsitletavad teemad on kõik väga elulised ja igapäevased, millega tihtipeale tegeleta ei soovita, kuid mis piisava tähelepanu korral eluliselt olulisi ja soovitud tulemusi siiski toovad.

  Chris Kala - http://www.chriskala.com

 • Life lessons from the smartest people on the planet.

  Including guests like Dr Jordan Peterson, Jocko Willink, Dr Andrew Huberman, Ryan Holiday, James Clear, Robert Greene, Alex Hormozi, Douglas Murray, Michael Malice, James Smith, Dr David Sinclair, Steven Pinker, Mark Manson and more.

 • Ready to get ahead and stay there? It's not about doubling down on more today. It's not about perfect calendaring. It comes down to how you use your most precious and valuable resource: Your Time. Time Hacking is unlearning everything about time that isn't working for you and creating what does. Unlearn the outdated time practices and tools that keep you busy, overwhelmed, maybe even productive, but not efficient, joyful and present. This is not Time Management, this is a Time Revolution that will leave you with more success, more play AND more rest. And, of course, a lot more time. You can also access the "How to Stop Wasting Time" series today by clicking here: https://vikkilouise.com/guide/

 • «Никакого правильно» (ex. «Бережно к себе») — это депрессивный стендап о ментальном здоровье, родительстве и правах женщин. Ксения Красильникова и Маша Карнович-Валуа разговаривают о том, что каждый и каждая имеет право на сложные чувства, на поиск способов обходиться с ними, а еще на личные убеждения и свободу.

  Приходите к нам в инстаграм: @no.pravil.no
  По поводу партнерств пишите на [email protected]

 • Alkeemia Podcast on saade, kus me kaks korda kuus pühapäeviti räägime põnevate külaliste ja oma ala ekspertidega tervise, psühholoogia, eneseareng ja vaimsuse teemadel. Alkeemia - muutumise kunst ja elamise teadus!

 • Оу, привет всем диванным криминалистам. Это тру-крайм подкаст о маньяках, серийных убийцах и прочих неприятных личностях.

  🔞 | Мы здесь не бьюти-боксы распаковываем. Только трукрайм, только хардкор.

 • Emma prefers to share her thoughts with a microphone rather than a physical human being, so thank god she has a podcast. Recorded from the comfort of her bed, Emma talks at length about whatever is on her mind every week. Anything really does go on this podcast. Sometimes philosophy, sometimes a random story from 10 years ago, sometimes advice, and sometimes nothing at all. You never know what you are going to get, but that’s what keeps it interesting. New episodes every Thursday.


 • Majandussaates Buum vaatlevad ja analüüsivad toimuvat Raivo Vare, Anto Liivat ja Ott Pärna.

 • Join How to Be a Better Human as we take a look within and beyond ourselves.

  How to Be a Better Human isn’t your average self improvement podcast. Each week join comedian Chris Duffy in conversation with guests and past speakers as they uncover sharp insights and give clear takeaways on how YOU can be a better human.

  From your work to your home and your head to your heart, How to Be a Better Human looks in unexpected places for new ways to improve and show up for one another. Inspired by the popular series of the same name on TED’s Ideas blog, How to Be a Better Human will help you become a better person from the comfort of your own headphones.

 • Мари Новосад говорит о сексе, отношениях и жизненных историях, которые делают их веселее.
  18+

  «Секс с Мари» — резидент сэйлзхауса «Гласно».

  Реклама и сотрудничество: [email protected]

  Для вопросов недели: [email protected]

  Instagram @drakessugarmama

 • "Tarkade klubi" pakub kuulajatele nädalavahetusel meelelahutuslikus vormis intellektuaalset kaasamõtlemist läbi mälumängu.

 • Vaimust ajuni. Ja ajust otse kosmose kaugemasse äärde. Jutusaade.

  Delfi Tasku: https://tasku.delfi.ee/kategooria/92953083/eesti-eso
  Apple Podcasts: https://podcasts.apple.com/ee/podcast/eesti-eso/id1518301683
  Instagram: https://www.instagram.com/kaseasjad/

 • Jalgpalliportaali Soccernet.ee taskuhäälingusaade "Pikk ette (ja ise järele)" võtab pulkadeks jalgpallimaailma kõige põletavamad teemad.

 • "Kukul külas" on üks pikema ajalooga saatesari Kuku raadios, mille algus ulatub 1993. aastasse.

 • Saade, kuhu ma kutsun külla inimesi, kes mulle huvi pakuvad ja kelle tegemiste kohta tahaks rohkem teada saada!

 • Join intellectual phenomenon Dr. Jordan Peterson and his daughter Mikhaila for enlightening discourse that will change the way you think. This podcast breaks down the dichotomy of life through interviews and lectures that explain how individuals and culture are shaped by values, music, religion, and beyond. It will give you a new perspective and a modern understanding of your creativity, competence, and personality.

 • Педагог Дима Зицер отвечает на вопросы родителей, учителей, детей — всех, кому важны и интересны детско-взрослые отношения.

  О том, как получать от этих отношений настоящее удовольствие, как сделать совместную жизнь с детьми комфортной, яркой, тёплой, счастливой для всех, как не мучать их и самих себя, как вести себя в самых разных ситуациях.

  «Любить нельзя воспитывать»: где будет стоять запятая, зависит от нас.

 • Getting married? Planning to? Find yourself in a whirlwind of "wedmin" and worry? Or do you just fancy a laugh?

  Then join "NearlyWeds" Jamie Laing and Sophie Habboo on their own journey to the altar. From venues to vows, rings to reception, wine lists to guest lists, they'll discuss every element of getting married, as they plan their special day. For the latest lowdown on their progress, subscribe to their new show "NearlyWeds", wherever you get your podcasts.


  Our GDPR privacy policy was updated on August 8, 2022. Visit acast.com/privacy for more information.

 • "Дышите" – подкаст, в котором две близкие подруги говорят о личном опыте в психотерапии.

  Мы не даем советов и инструкций, а просто делимся тем опытом, который есть у нас и наших гостей.

  Сотрудничество и реклама: https://t.me/arlantseva

  Отмечайте нас в инстаграме: @podcast_dishite

  И подписывайтесь на канал подкаста в телеграм: @dishite_podcast

 • See pole saade autopededele, vaid lihtsalt inimesele, kes oskab autoga sõita ja kes tahab meie seltsis pool tundi mõnusalt aega veeta. Stuudios on Autogeeniuse autorid nagu Hans Lõugas, Tarmo Tähepõld, Peeter Koppel ja teised.

 • KV.EE kinnisvarapodcast'is käsitleme kinnisvara müügi, vahendamise ja turuga seonduvaid teemasid. Räägime maakleritest ja maakleritele.

  Telli podcast endale sobivas podcast'i äppis või https://anchor.fm/kv-ee
  Tule pane laik ning jälgi kinnisvaraportaal KV.EE Facebook'i lehte https://www.facebook.com/kinnisvaraportaalKVEE

  Podcast on videona üleval ka Kinnisvaraportaal KV.EE Youtube'i kanalil https://www.youtube.com/user/KVEEvideo

  Värske podcasti leiad alati KV.EE maaklerikeskkonnast RBO http://www.kv.ee/rbo.

 • Saade on eetris reedel 22.00-00.00
  Uut ja vana, Eesti ja välismaist drum'n'bass muusikat
  Tjuun in'i kodu on Eesti esimene alternatiivmuusika kodulehekülg www.clubarena.com ning selle seeriaüritus Tune In, mis sai alguse milleniumi aastal. Esimene raadiosaade Tune in toimus Energy FM'is - aasta siis oli 2002, aga juba järgmisel aastal kolis Tjuun In'i kruu Raadio 2-te, kus reede õhtuti oli eetris CIRCULATION eri. Tjuun In'i nime all on Qba, To-Sha ja L.Eazy Raadio 2 õhtuse vööndi saadet juhtinud aastanumbrist 2005.
  Tjuun In'i visiteerivad ka külalisdj-d nii meilt kui mujalt, kes muusikast juttu teevad ning seda ka läbi raadioeetri ette kannavad. Nii külaliste kui Tjuun In'is kõlava muusika valikul lähtuvad saatetegijad põhimõttest kajastada võimalikult laia spektrit kogu trumm ja bass muusikaga seonduvast ja seda nii muusikalises kui sõnalises pooles.
  Saade on eetris reedeti 22-24

 • The Dr. Gabrielle Lyon Show promotes a healthy world, and in order to have a healthy world, we must have transparent conversations. This show is dedicated to such conversations as the listener; your education, understanding, strength, and health are the primary focus. The goal of this show is to provide you with a framework for navigating the health and wellness space and, most importantly, being the champion of your own life. Guests include highly trustworthy professionals that bring both the art and science of wellness aspects that are both physical and mental. Dr. Gabrielle Lyon is a Washington University fellowship-trained physician who serves the innovators, mavericks, and leaders in their fields, as well as working closely with the Special Operations Military. She is the founder of the Institute of Muscle-Centric Medicine® and serves patients worldwide.

 • Подкаст о медицинских открытиях, которые изменили мир.

  Педиатр Фёдор Катасонов рассказывает, как врачи учились лечить болезни, которые раньше считались приговором, решались на новые операции и открывали — иногда случайно — лекарства, без которых мы не представляем себе современную жизнь.

  Новые эпизоды — по средам раз в две недели.

  Это подкаст студии «Либо/Либо».

  Instagram студии: @libolibostudio

  YouTube канал студии: ЛибоЛибо

 • Tänapäevane suhte- ja suhete loomise maailm on muutumises. Kes ja kuidas algatab suhteid? Kuidas viia suhe uuele tasemele? Kas kõik ongi kolinud Tinderisse? Kuidas viia kokku virtuaalne arvutimäng ja päriselu? Kuidas suhteid hoida ja arendada? Suhteklassika on pöördumatult muutunud. Vanad reeglid ei näi enam kehtivat. Missugused on aga uued?
  Uue podcast´ide-sarja saatejuht on Eesti Naise peatoimetaja Heidit Kaio, kes ootab teie küsimusi tutvumise, kohtingute, suhete loomise ja hoidmise kohta või miks mitte ka lahkumineku otsuseni jõudmise või, millele annab vastuse enda kogemuse põhjalt. Saadetes on ka külalisi, nii mehi kui naisi, kellega suhtekogemusi vahetada. Saada oma küsimus või teema-ettepanek [email protected]

 • A podcast about the automation of everything. Host Jennifer Strong and the team at MIT Technology Review look at what it means to entrust artificial intelligence with our most sensitive decisions.

 • Sober Curious author Ruby Warrington talks to all kinds of folks about their relationships to booze, as well as how to navigate life as a non-drinker in a world that loves to get wasted.

 • На связи Лена и Наташа! Каждую неделю мы отправляемся на девичник к героиням из поп-культуры и пытаемся подробно разобрать их образы. Почему «Ранетки» стали так популярны? Как Харли Квинн пережила эволюцию от «девушки Джокера» до феминистской иконы? Почему образ Элли из The Last of Us для многих игроков терапевтичен и трагичен одновременно?

  Но не всё же время обсуждать серьёзные вопросы: часто мы пускаемся в личные воспоминания, выдаём трешовые истории и даже спорим! В общем, всё похоже на уютный девичник с вашими очень болтливыми подругами.

  У нас есть платная подписка на Boosty — https://boosty.to/popdevichnik. С ней вы можете получить доступ... к ещё большему количеству мини-подкастов! Разогревы, антикнижный клуб «Усики Наташи Ростовой», аудиокнига «Записки для водоплавающих», «Поп-мальчишник» и ещё много всего интересного.

  Все вопросы, предложения и критику принимаем в телеграм: @Nutulia @theonewholovespugs

  Новости о классных девчонках из поп-культуры и анонсы мы выкладываем в твиттер: https://twitter.com/popdevichnik

  За обложку спасибо Насте Мясниковой

 • Singularity Group’s official collection of Singularity University podcasts dedicated to exploring the relationship and impact of humanity's relationship with technology.

  Become a part of the podcast by joining our global community at su.org/podcasts, where more than 30,000 innovators, entrepreneurs, experts, and leaders come together to learn, connect, and change the world for the better.

 • Биолог и журналист Илья Колмановский рассказывает о научных открытиях, говорит с людьми, которые их совершают, и отвечает на вопросы слушателей всех возрастов. Подкаст выходит по средам, раз в две недели.

  Телеграм-канал «Голый землекоп»: t.me/kolm_zemlekop

  Редактор: Андрей Борзенко

  Продюсерка: Настя Якубовская

  Звукорежиссёр: Павел Цуриков

  Композитор: Кира Вайнштейн

  Это подкаст студии «Либо/Либо».

  Наш Instagram: @libolibostudio
  Наш YouTube канал: ЛибоЛибо
  Facebook: fb.com/libolibostudio
  Вконтакте: vk.com/libolibostudio


 • Igal esmaspäeval vaatavad saatejuhid-horoskoobifanatid Dagmar Lamp ja Triin Sepp koos astroloogi Margit Korbega taevasse.

 • Kolmas poolaeg on ajalehe Õhtuleht jalgpallisaade. Erilise tähelepanu all on Eesti vutt ning kohalikud jalgpallurid. Tähelepanuta ei jää ka maailma tipptase.

 • My name is Jay Shetty, and my purpose is to make wisdom go viral. I’m fortunate to have fascinating conversations with the most insightful people in the world, and on my podcast, I’m sharing those conversation with you. New episodes Mondays and Fridays. Listen anywhere you get your podcasts, and please rate and review the podcast if you enjoy it. Live life today ON PURPOSE.

 • A podcast covering the rideshare and mobility industry. Interviews with start-up founders, CEOs, academics, gig workers and more!

 • How did Hollywood’s brightest star become its most tragic victim? From Norma Jeane, casting couch girl desperate for success, to Marilyn Monroe, global icon, it was Marilyn’s turbulent love life that ultimately sealed her final fate. Surrounded by a deadly cocktail of pills, her death was ruled “probable suicide,” but questions remain surrounding just how – and why – she died. This 12-part audio documentary that analyzes the tangle of sex, power, corruption, and lies that led the most powerful men in America to silence Marilyn Monroe for good.

 • Saade on eetris pühapäeval kell15:00"Reispass" on reisisaade, kus rännatakse mööda kaugeid ja kaugemaid paiku, nauditakse reisimist kogu keha, vaimu ja kõigi kuue meelega, nuusutatakse Päris Elu Hõngu ning räägitakse teadlikumast reisimisest. Lisaks saatekülalistele ning mõtterännakutele mööda eksootilisi maid on fookuses ka erinevad reisimise viisid ning reisimisega seotud praktilised küsimused. Seega on Reispass mõeldud mitte vaid tugitooli-, vaid eelkõige aktiivsele reisijale. Keskmes on inimene ja tänapäev, elu siin ja praegu. Saatejuht Ivo Tšetõrkin on ninast sabani seotud rändamisega. Tema teiseks koduks on Peruu ja Amazonase vihmamets, millest on valminud artiklid, raamat "Minu Amazonas. Jõkke pissimine keelatud!" ning ka ETV reisisari "Õhinapõhised Peruus". Ivo korraldab reise ning viibib suure osa aastast Eestist eemal, seega valmivad paljud saated raadiodokumentalistika ja gonzo-ajakirjanduse vaimus – salvestuskohaks sobib ühtemoodi hästi Havanna tänav, Mehhiko ookeanikallas, Tai "punnvõrr" ning Amazonase sirisev vihmamets. Piilume nurgatagustesse ning avame salauksi, mida pole kirjas üheski reisiraamatus – igal pühapäeval kell 15:05 ning podcastis ja järelkuulamises nii öösel kui päeval.Saate teemaleht Facebookis: https://www.facebook.com/reispassSaatejuhi kontakt teemadeks ning külalisteks: [email protected] Reispassi saateid siit!

 • Investeerimisklubi ametlik podcast. Investeerimisklubi on Eesti väikeinvestorite kogukond, kus oled ümbritsetud sarnaselt mõtlevate ja edumeelsete inimestega!

 • „Peep Pahvi ajahüpped“ on uus sporditeemaline podcast, kus fookus on Eesti spordi tipphetkedel ja nendes osalenud inimestel.

 • DirtFish's Colin Clark, David Evans, Lisa O'Sullivan and George Donaldson discuss the current happenings in the world of rallying and provide their insights and thoughts.

 • Every weekday, TED Talks Daily brings you the latest talks in audio. Join host and journalist Elise Hu for thought-provoking ideas on every subject imaginable — from Artificial Intelligence to Zoology, and everything in between — given by the world's leading thinkers and creators. With TED Talks Daily, find some space in your day to change your perspectives, ignite your curiosity, and learn something new.

 • Couch to 5k is a running plan designed to get complete beginners from being a couch potato to running 5k (or 30 minutes) in nine weeks.

 • Õhtulehe podcast Ussikeeled võtavad ette kõik teemad, alates seksist kuni supini. Meie elu on vahel piisavalt segane, et tuleb teada, kuidas seda mõistetavamaks lausuda. Pajudest Pariisis ja muust oskavad mõtiskleda Keit ja Manona.

 • «Дневники Лоры Палны» — один из лучших тру-крайм подкастов на русском языке. Журналисты Маша Погребняк и Митя Лебедев рассказывают друг другу истории самых кровавых, резонансных и интересных серийных убийц России и всего мира. Они пытаются понять мотивы каждого преступника — и для этого опираются на психологические портреты, мнения криминалистов, воспоминания правоохранителей и свидетелей.
  Подкаст выходит каждую неделю. Все выпуски доступны по подписке:
  https://taplink.cc/lorapalna2020
  Подкаст сделан студией «Терменвокс» — [email protected]

 • Join host Chris Hill and a team of Motley Fool investment analysts as they cover the day’s top business news and financial headlines, while breaking down the stock market implications for long-term, business-focused investors. Tune in on weekends for the greatest investing classes you never got the chance to take in school and perspectives from special guests helping to shape the future.


 • Armastades reisida, annab Neeme Raud ülevaate just neist paikadest, kus ta parasjagu viibib.

 • Börsijutud - investor vs kaupleja

  Video formaadiks külasta meie YouTube'i kanalit aadressil Börsijutud.ee

  Saatejuhid on investor Märten Kress (DividendInvestor.ee) ja kaupleja Markus Tamm (TraderMarkus.com).

  Võtame ette parasjagu laineid löövad ja aktuaalsed börsiteemad. Märten ei tea, mida Markus temalt küsib ning Markus ei tea, mida Märten temalt küsib.

  Saated on meelelahutusliku sisuga. Me ei soovita osta ega müüa ühtegi finantsvara. Iga inimene on vastutav oma finantsotsuste eest. Iga finantsotsus võib viia kapitali kaotuseni.

 • Every weekday our global network of correspondents makes sense of the stories beneath the headlines. We bring you surprising trends and tales from around the world, current affairs, business and finance—as well as science and technology.

  Our GDPR privacy policy was updated on August 8, 2022. Visit acast.com/privacy for more information.


 • Ott Järvela ja Joosep Susi vaade olulisematele spordisündmustele

 • Expert insight on health, performance, longevity, critical thinking, and pursuing excellence. Dr. Peter Attia (Stanford/Hopkins/NIH-trained MD) talks with leaders in their fields.

 • The comedy podcast that takes history seriously. Greg Jenner brings together the best names in comedy and history to learn and laugh about the past.

 • Подкаст, в котором люди обсуждают с психотерапевтами свои жизненные ситуации, ментальные нарушения и сложные чувства. Как жить с сильной тревогой? Что делать, если каждый день состоит из ритуалов? Как перестать переедать? Можно ли жить как раньше, если врачи сообщили страшный диагноз? А что если стало слишком хорошо? Эти вопросы задают обычные люди, а отвечают на них специалисты по ментальному здоровью. Каждую неделю — новая психотерапевтическая сессия.

  Это подкаст студии «Либо/Либо».

  Наш Instagram: @libolibostudio
  Наш YouTube канал: ЛибоЛибо
  Facebook: fb.com/libolibostudio
  Вконтакте: vk.com/libolibostudio

 • Eesti Ekspress ilmub ka podcast’ina, kus Ekspressi ajakirjanikud jätkavad lehes kajastatud teemasid, reageerivad vastukajale, viivad kuulajaid kaasa tööpõllule ja toovad mikrofoni ette seni vaikinud osapooled. Intervjuud, audiorännakud, arutelud poliitikast kunstini.

  Telli Ekspress läbi podcast’ide mobiilirakenduse, nii saad kohe teavituse, kui uus episood on ilmunud!

 • Alix Steel and Paul Sweeney harness the power of Bloomberg Intelligence to provide company and industry research.

 • Александра Яковлева, автор и ведущая подкаста, психолог, журналист, создала уникальную экспертную платформу, куда она приглашает авторитетных психологов и педагогов, разговаривает с ними на самые разные и важные темы — от стресса и зависимостей до поиска пары и причин семейных конфликтов.

  «Психология», в первую очередь, образовательный проект, где гости выпусков делятся своими знаниями, которые могут быть полезны каждому.
  Взгляд конкретного гостя не является истиной в последней инстанции, но позволяет задуматься и обратить внимание на некоторые аспекты нашей жизни.

  Телеграм: https://t.me/psy_with_yakovleva
  Сотрудничество и реклама: [email protected]

 • The future of energy, transport, sustainability and more, as told by BNEF analysts. Each week, Mark Taylor and Dana Perkins sit down with Bloomberg NEF (BNEF) analysts to uncover the key findings and stories behind their latest research.

 • Saade tehnoloogiaärist ja IT-firmadest. Saatejuhid Henrik Roonemaa ja Taavi Kotka.

 • Naistele, naistest ja naistega – Naisteklubi podcast on Eesti naiste seas kõrgelt hinnatud naisteajakirja Anne & Stiili uus kanal, mida saab kuulata just seal, kus Sulle meeldib. Kutsume külla põnevaid persoone ja peatume nii neil teemadel, mida käsitleme ajakirjas kui ka võtame ette ajas olulisi ja naisi kõnetavaid teemasid karjäärist hobideni ning psühholoogiast moe ja meelelahutuseni. Podcasti mitmekesise sisu eest hakkavad hoolitsema kõik Anne & Stiili toimetajad. Kuula uut saadet igal kolmapäeval! Räägi podcasti sisu osas kaasa [email protected]

 • Rotten but still a little sweet! Rotten Mango is a true crime + all things spooky podcast. We love doing deep dives into the darkest crimes and we tend to not leave out any details - which can get a little rotten at times. If you want deep dives in the psychology of killers, no holding back storytelling of crimes, and stories of lesser known criminals from around the world this is the place for you. Welcome to Rotten Mango but don’t worry it all comes with a seasoning of comedy/sweetness.


 • Saates räägitakse lahti oluliste päevakajaliste sündmuste ja pikemaajaliste arengute tagamaad, põhjused ja võimalikud lahendused. Oma osa on saates ka meedia-, majandus-, regionaal-, kultuuri- ja ühiskonnaelukommentaaridel.
  Saadet teevad Arp Müller, Lauri Varik, Margitta Otsmaa, Mirko Ojakivi ja Madis Hindre.
  Kontakt: [email protected] on eetris E-R kell 12.15.

 • ДАННОЕ СООБЩЕНИЕ (МАТЕРИАЛ) СОЗДАНО И (ИЛИ) РАСПРОСТРАНЕНО ИНОСТРАННЫМ СРЕДСТВОМ МАССОВОЙ ИНФОРМАЦИИ, ВЫПОЛНЯЮЩИМ ФУНКЦИИ ИНОСТРАННОГО АГЕНТА, И (ИЛИ) РОССИЙСКИМ ЮРИДИЧЕСКИМ ЛИЦОМ, ВЫПОЛНЯЮЩИМ ФУНКЦИИ ИНОСТРАННОГО АГЕНТА.

  Спасите «Медузу»!
  https://support.meduza.io

  «Что случилось» — новостной подкаст «Медузы». Он выходит каждый день, кроме субботы и воскресенья. Мы не пытаемся рассказывать обо всех событиях дня. Каждый выпуск посвящен одной теме, которая еще долго будет влиять на нашу жизнь. Ведущий — журналист Владислав Горин.

 • Hi, I'm Joe Longo a Life Coach, Creative Photographer, and Yoga and Meditation Guide and this is your Daily Shot of Inspiration.
  The more I learn about mindset the more I learn how important the content we consume is. That is why I created the Daily Shot of Inspiration podcast. Every Mon-Fri I will be sharing a shot of inspiration from quotes, oracle cards, and meditations to get your day started on the right foot. Work with Joe inspirecreatemanifest.com

 • Pere ja Kodu räägib lapsevanemaks kasvamisest ja kõigest, mis sellel erkordselt ilusal ja vahel ka valusal teel ette tuleb. Jagame kogemusi, komistame, kukume ja tõuseme jälle püsti! Õpime koos, kuidas oma lastele ilus lapsepõlv kinkida ning ema-isa rolli kõrval paarisuhet hoida.

 • TED-Ed's commitment to creating lessons worth sharing is an extension of TED's mission of spreading great ideas. Within TED-Ed's growing library of TED-Ed animations, you will find carefully curated educational videos, many of which represent collaborations between talented educators and animators nominated through the TED-Ed website (ed.ted.com).

 • Siit kanalilt leiad erinevaid mõtteid, emotsioone ja vestlusi. Räägime praktilistest teemadest, kuid samas ka suurtest ja sügavatest mõtetest, lisaks naiste liikumisest, elust ja mõtetest, mida elu meile pakub.

 • Не учи меня жить - подкаст для людей, которые хотят и достигают много, при этом продолжают сомневаться в себе и тревожиться, как результат, не выражают полностью себя и свои желания.

  Меня зовут Алёна Борьессон, я работаю лайф-коучем в России и США, а на подкасте делюсь техниками проработки мышления и эмоций, которые в корне изменили мою жизнь, и я уверена, помогут и вам.

  Очень рада, что вы здесь, до встречи в эпизоде!

  • Инстаграм подкаста: @alena.borjesson

  •Телеграм-канал: Алена о мышлении — https://teleg.run/alenaborjesson

 • Did you know that the novel "Lolita" would not exist if Vladimir Nabokov’s wife hadn’t stopped her husband from burning the manuscript? Or that Gandhi learned his legendary method of passive resistance from his wife? Or that the person responsible for Maya Angelou’s genre-defining memoir was her good friend James Baldwin? Significant Others is a narrated, nonfiction podcast about folks just beyond the spotlight of history. Each episode tells the story of a talented, difficult and little-known individual who altered the destiny of their better-known partner, child, sibling, or friend, and impacted the world they left behind. Narrated and written by Liza Powel O’Brien and featuring the voices of Megan Mullally, Nick Offerman, Jameela Jamil, Rita Wilson, Timothy Olyphant, Lisa Kudrow and many more.

 • Brian Cox and Robin Ince host a witty, irreverent look at the world through scientists' eyes.

 • 🕵🏻‍♂️ В мире существует миллион седых и строгих true crime подкастов. И все они рассказывают об одних и тех же историях.
  Неужели можно изобрести что-то новое? Конечно. Мы делаем веселый и раздолбайский тру крайм который не вгоняет в депрессию, а повышает настроение.
  Все общение на канале https://t.me/gnk_podcast

 • Award-winning podcast from the QI offices in which the writers of the hit BBC show discuss the best things they've found out this week.

  Hosted by Dan Schreiber (@schreiberland) with James Harkin (@jamesharkin), Andrew Hunter Murray (@andrewhunterm), and Anna Ptaszynski (#GetAnnaOnTwitter)

 • Every company has a story.

  Learn the playbooks that built the world’s greatest companies — and how you can apply them as a founder, operator, or investor.


 • Extracts Jim Rohn - Clips and Discussions of Lectures, Talks and Q&A's

 • Arutleme müügist ning sellest kuidas müük igapäevaelus meid ümbritseb.

  Saates kuulete praktilisi lugusid ning õppetunde inimeste kogemuste põhjal ja toome teieni kõige olulisema müügiga seonduva, mida saate ka ise igapäevaelus rakendada.

  Liitu meiega @ https://www.facebook.com/eluonmyyk
  Kirjuta saatele: [email protected]

 • Oktoobris jätkuvas "Peresaates" kõnelevad Katrin Saali Saul ja Siiri Tõniste häbist, enesetapust, vananemisest, emotsionaalsest vägivallast, ihast paarisuhtes ja paljust muust. Saade on Vikeraadio eetris pühapäeviti kell 16.05.Vikerraadio "Peresaade" räägib perest, paarisuhtest ja kõigest sellega seonduvast. Saadet teevad  pereterapeudid Katrin Saali Saul ja Siiri Tõniste."Peresaade" on eetris pühapäeviti kell 16.05 ja kordub neljapäeva õhtuti kell 21.05. Saate helirežissöör Anna-Maria Kurrel. Kirjad ja küsimused on oodatud aadressile [email protected]


 • Eesti vanim mälumängusaade "Mnemoturniir" oli esimest korda Vikerraadios 23. detsembril 1967. aastal. Aastate jooksul on eetrist läbi käinud üle kümne tuhande küsimuse sadadelt raadiokuulajatelt. "Mnemoturniiri" mängijate põhikoosseisu kuuluvad Marju Kõivupuu, Ivo Linna ja Hannes Rumm.
  Saadet juhib Tarmo Tiisler, toimetaja on Marje Lenk.
  Kontakt:elektronpost: [email protected] : 698 89 57postiaadress: Gonsiori 21, Tallinn 15020
  Kuulake pühapäeviti kell 11.05 (kordus kell 21.05)

 • Retired Navy SEAL, Jocko Willink and Director, Echo Charles discuss discipline and leadership in business, war, relationships and everyday life.

 • Raadiosaates “Õnnevale(m)” jagavad avaliku elu tegelased, enesearengunõustajad ja terapeudid ausalt

 • Haaravad jutuajamised inimeseks olemisest ning armastusest. Põnevad külalised ja avastusi pakkuvad vestlused. Saateid juhivad näitleja Veiko Tubin ning Elina Naan.

 • Join YouTuber Shane Dawson and a few of his close friends for an hour of unfiltered conversation. Each episode features brutally honest stories from Shane and his co-hosts personal lives as well as the occasional celebrity guest! Reoccurring segments such as “New Fears UNLOCKED” and “Conspiracy Corner” will satisfy your horror craving while others like “Embarrass Me” will bring you the laughs! So press play to hang out with your new friends, and then press pause when you need a break from us. It’s okay, we understand. We’re a lot.

 • Оля Крумкач, врач акушер-гинеколог, вместе с своими гостями будет рассказывать о женском здоровье, обсуждать «стыдные вопросы», делиться опытом и разбирать сексуальные аспекты жизни.

  Этот подкаст, как большой справочник с ответами на вопросы, которые волнуют всех без исключения. 18+

  Обложка: Нина Захарова

  Звук и монтаж: Валерия Кусто, Юрий Беляев

  Название: Катя Долинина

  Сотрудничество: [email protected]

 • Аудиосказки в современной качественной записи🙂
  Читает актер и режиссер Валентин Сунцов http://t.me/papiny_skazki_official

 • New episodes come out every day for free, with 1-week early access on Wednesday, Saturday and Sunday when you join Amazon Music or 1-week early and ad-free for Wondery+ subscribers

  For centuries, all sorts of people—generals and politicians, athletes and coaches, writers and leaders—have looked to the teachings of Stoicism to help guide their lives. Each day, author and speaker Ryan Holiday brings you a new lesson about life, inspired by the thoughts and writings of great Stoic thinkers like Marcus Aurelius and Seneca the Younger. Daily Stoic Podcast also features Q+As with listeners and interviews with notable figures from sports, academia, politics, and more. Learn more at DailyStoic.com.

 • In-depth tactical, historical & geopolitical breakdowns of the beautiful game. From the team behind the Tifo Football YouTube channel. Hosted by Joe Devine.

 • Eesti Ekspress ilmub taas ka neljapäeval! Seda hoopis podcast’ina, kus Ekspressi ajakirjanikud jätkavad lehes kajastatud teemasid, reageerivad vastukajale, viivad kuulajaid kaasa tööpõllule ja toovad mikrofoni ette seni vaikinud osapooled. Intervjuud, audiorännakud, arutelud poliitikast kunstini.

  Telli Ekspress läbi podcast’ide mobiilirakenduse, nii saad kohe teavituse, kui uus episood on ilmunud!

 • The War on Cars is a podcast about car culture, mobility and the future of cities. We bring you news, commentary and stories about the worldwide battle to undo a century's worth of damage wrought by the automobile. The War on Cars is waged by three leading voices of the livable streets movement, Doug Gordon, Sarah Goodyear and Aaron Naparstek. Liberate your city. Enlist today in The War on Cars.

 • Get stock, fund, and ETF picks, plus personal finance advice, investing tips, and exclusive fund manager interviews. -- Chicago-based Morningstar, Inc. is a world-leading provider of independent investment research.

 • Karl-Alari Varma ja Ardo Asperk räägivad Stand Up-ist, elust ja kõigest. Vahel on saates külalised. Kunagi ei ole piire.

  Uus podcast igal teisipäeval(hilja hilja öösel).

  Kui tahad soovitada teemasi või muidu midagi öelda siis saada meile mail: [email protected]

 • 2019. aasta jaanuaris meediamaastikule potsatanud ja koheselt populaarseks osutunud korvpallipodcasti "Pihtas Põhjas" vedasid esimesel hooajal (viis kuud) spordiajakirjanik Ivar Jurtšenko ja insider ehk asjatundja kõige laiemas tähenduses Gert Kullamäe. Igas saates oli külaline, üks kuulsam ja targem kui teine. Räägiti tõsistel teemadel ja tehti nalja. Peenelt. Enda kulul ka.

  Pärast seitsme kuu pikkust varjusurma tuli podcast levialasse tagasi 2020. aasta jaanuaris, taas viieks kuuks. Ent teisel kujul. Kullamäe jäi kõrvale. Teemad ja külalised olid aga jätkuvalt aktuaalsed, targad jutud peegeldasid korvpallirahva olevikku ja minevikku.

  Kolmas ring läks podcastil käima 2020. aasta septembris ja jällegi pisut teisiti kui varem. Saatejuhte lausa kolm - Kullamäe ja Jurtšenko kõrval hüppas pulti Alar Varrak. Insider'ite insider. Arutlused ja humoorikad vahepalad iga kahe nädala tagant ja nii varasuveni välja.

  Nüüd on käsil neljas ring ja taaskord muutustega - teadupärast on paigalseis tagasiminek ning seda tuleb vältida! Varrak tõusis tänu kaassaatejuhtidele rambivalgusesse ning hõivas TalTechi peatreeneri tooli. Tarkade klubi laua taha mahub tema asemel Janar Talts. Läbi aegade Eesti koondises kõige enam mänge pidanud mees.

 • Подкаст о маркетинге digital-агентства MediaNation https://medianation.ru/

  Если digital-маркетолог не внедряет ничего нового 3 месяца, то он уже устаревает, а 6 месяцев - просто динозавр. Вместе с директорами по маркетингу, бренд-менеджерами, владельцами бизнесов, обладателями уникального опыта и знаний, рассуждаем, куда идет профессия digital-маркетолога.

  А также делимся инсайтами из жизни агентства.

  Ведущая подкаста — Марина Шахова, сооснователь digital-агентства MediaNation.

  Telegram-канал MediaNation https://t.me/MediaNation

  Telegram-канал подкаста https://t.me/lidagdelidi

  Наш YouTube-канал https://www.youtube.com/c/MediaNationAgency

 • In "Hardcore History" journalist and broadcaster Dan Carlin takes his "Martian", unorthodox way of thinking and applies it to the past. Was Alexander the Great as bad a person as Adolf Hitler? What would Apaches with modern weapons be like? Will our modern civilization ever fall like civilizations from past eras? This isn't academic history (and Carlin isn't a historian) but the podcast's unique blend of high drama, masterful narration and Twilight Zone-style twists has entertained millions of listeners.

 • A comedy advice show in which Webby-Award-Winning Podcast Producer, Miles Bonsignore, answers your calls, solves your problems, and helps you achieve maximum perfection with his talented friends. Call him for advice at (424)284-9614.

 • Adam Beyer's music is synonymous with all that is exciting about electronic music today. Having emerged as the figure head of the hugely prolific Swedish techno scene Beyer has now confirmed his position as a globally recognized DJ and producer, headlining the world's finest events week in week out.

  His acclaimed Drumcode label has been at the cutting edge of club music for well over a decade; now for the first time Adam takes to the airwaves with a new weekly radio show.

  Featuring exclusive live performances, cutting edge studio mixes, artist profiles and previews of exciting material on the Drumcode labels, this show is set to be a sure fire hit with electronic music fans worldwide.

 • ФЕЙГИН LIVE - это подкасты из подполья, неподцензурный голос о самых главных русских вопросах, "расшифрованный самописец" поколения, разбившегося за два путинских десятилетия.

 • Привет! Я Юля.

  Я воплощаю в жизнь свою мечту - создаю бренд натурального и полезного печенья. Это мой первый опыт в бизнесе, и у меня нет инвесторов или больших накоплений — только куча идей и огромное желание воплотить их в жизнь!

  В этом подкасте я буду общаться с предпринимателями и энтузиастами из ЗОЖ-сферы, спрашивая про их опыт, трудности и первые победы. Мы будем говорить не только о бизнесе, но и о том, как не сойти с ума в погоне за результатом.

  И, конечно же, ваш ждет и моя история! :) Давайте общаться: https://instagram.com/yulia.bikeeva

 • Diary of a Gen Z. Lexie Lombard spends half her life on the ground, and the other half in the clouds. This coming of age podcast will answer the real life questions, but explore your daydreams too.

 • Kuskilt tuleb alustada...
  Saatejuht: Karel Laipaik
  Asutaja: Indrek Põldvee
  #HakkameTegutsema

 • Привет, интернет! Меня зовут Маруся.

  Здесь я читаю страшные истории своих подписчиков

  Свои истории отправляйте сюда:

  [email protected]

 • Learn Swedish with teacher Hanna and her student Mark. Each lesson is like going for a coffee (or a fika!) with your friend who happens to speak Swedish and is helping you learn in a relaxed, enjoyable way.


  Coffee Break Swedish is not a simple series of "listen and repeat" audio programmes: in each lesson Hanna explains how the language works, helping Mark - and you - to manipulate the language and use it in practical situations. As a learner Mark asks questions, and makes mistakes, so through Hanna's explanations, corrections and pronunciation tips you'll build your confidence and begin to understand and speak the language.


  You'll also build your cultural knowledge with the help of our cultural correspondent Emma who shares information on Swedish culture in many of the lessons.


  In the same time it takes you to sit down and enjoy a coffee in your favourite coffee shop, you can make progress with your Swedish. Our 15-20 minute lessons are perfect to keep you focused and let you develop your confidence in regular sessions.


  See acast.com/privacy for privacy and opt-out information.

 • Aprende inglés desde cero, gratis y con nativos del idioma formados en su enseñanza.

 • A creative business podcast for the inspired, emerging and relentless entrepreneurs.

  My name is Coralie and I run a multidisciplinary studio based in Perth called Coco Studio. My hope is that you will relate to the stories, lessons and advice shared throughout these episodes and take away something that can help you grow in your own creative business journey. Tune in every Tuesday to listen to an inspiring entrepreneur and every Friday to hear from my own personal journey. I appreciate all of you for listening!

 • Sveriges största podd om vår tids mest spännande och viktiga händelser.
  Ansvarig utgivare: Caroline Lagergren

 • A vast empire threatened by rebellion. A fiction podcast on an epic scale set in the most powerful city on earth... Visit www.tumanbay.com to see full credits and download scripts. Can't get enough of the Tumanbay universe? The first Tumanbay novel, "The City of a Thousand Faces" by Walker Dryden, is now available.

 • Хотите поменять свою жизнь? Начните с нашего подкаста о людях, которые сами придумывают правила своей жизни. Узнайте, как справиться с апатией, где взять вдохновение перепридумать себя и свою работу, как решиться на перемены и кайфануть от этого процесса. А в этом поможем мы — ведущие подкаста «180 градусов» Аня Ковалева и Костя Колосков и наши очень разные, но всегда классные гости.

  Мы столько говорили о переменах, что изменили и свою жизнь: мы оставили работу в офисе и неожиданно для себя стали предпринимателями. Теперь развиваем собственный продакшн — студию подкастов «Шторм».

  В новом сезоне мы продолжим разговаривать с героями о том, как повернуть жизнь на 180 градусов. Но еще мы будем общаться с экспертами и просить советов о том, как заниматься бизнесом: что нужно, чтобы построить команду мечты, как разговаривать с сотрудниками, создавать классный продукт и рассказывать о нем на разных площадках.

  Это подкаст студии «Шторм» — https://brainstorm.fm/

  Подписывайтесь на наш телеграм-канал — https://t.me/soundslikeme

  Сотрудничество и реклама: [email protected]

 • Mastering trading is not about mastering markets but mastering yourself. The AlphaMind Podcast focuses on the 'Trader Self'. We look at the person doing the trading, their interactions with the market, the impact the market has on them, and the skills, actions and activities needed to navigate their way through the complex and uncertain terrain of financial, commodity, energy and crypto markets.

 • On The DarkHorse Podcast, we will explore questions that matter, with tools that work. Many episodes will be long form discussions. Some guests will be well known, others obscure, but all of them chosen because they have demonstrated unusual insight. Other episodes of the Dark Horse Podcast will be solo-missions in which Bret dives into issues alone, using an evolutionary lens to reveal patterns in nature--including human-nature. The state and future of civilization will be recurring theme, so buckle up!

 • Learn English now with a proven method that's fast, effective, and enjoyable. Speak English with ESLPod.com will improve your English listening and speaking faster than any other approach. These daily and cultural English lessons are brought to you by Dr. Lucy Tse and Dr. Jeff McQuillan, former professors of applied linguistics and education. Join more than 15 million people in 189 countries who have learned English with ESLPod.com. Want to improve your English even faster? Become an Unlimited English member and get more than 1,800 lessons, or subscribe directly on Apple Podcasts to get three new lessons each week. Go to www.ESLPod.com for more information.

 • Kas sina elad oma elu nii nagu tegelikult tahad või oled kinni jäänud harjumus tsooni?

  Iga nädal toon sinuni optimistlike ja praktilisi saateid nii enesearengu kui ettevõtluse kohta, et toita sinu mõtteviisi positiivse ja arendava infoga. Vesteldes nii tuntud kui tundmata inspireerivate inimestega ja jagades enda kogemusi, soovin julgustada sind elama oma elu nii nagu päriselt tahad!

  Mina olen Kerdu: abikaasa, ema ja naine, kes 40-aastaselt tegi oma elus kannapöörde, avastades kuidas enda mõttemusklit treenida. Mistõttu usun, et MUUTES OMA MÕTTEVIISI MUUDAD OMA ELU!

  Tule kuulama!

 • In this series, Atlantic staff writer Olga Khazan analyzes what it takes to change our relationships, our work, and our perspective—with a practical approach to one of life’s greatest mysteries: how to start over. Change can be really hard. Inertia is powerful, mortgages and marriages are long-term, and personality traits can feel pretty hardwired. But we’re in an era characterized by change. This series is your guide to starting over in the ways you’ve always wanted, why change is so hard, and whether it is, sometimes, overrated.
  This series was produced by Rebecca Rashid and hosted by Olga Khazan. Editing by A.C. Valdez and Claudine Ebeid. Fact-check by Ena Alvarado. Sound design by Matthew Simonson. If you have any questions, stories, or feedback, please email us at [email protected] or leave us a voicemail at 925-967-2091.

 • Discover the hidden side of everything with Stephen J. Dubner, co-author of the Freakonomics books. Each week, Freakonomics Radio tells you things you always thought you knew (but didn’t) and things you never thought you wanted to know (but do) — from the economics of sleep to how to become great at just about anything. Dubner speaks with Nobel laureates and provocateurs, intellectuals and entrepreneurs, and various other underachievers.

 • Ever wish you had a business mentor with over a decade of experience whispering success secrets in your ear? That’s exactly what you’ll get when you tune into the top-ranked Online Marketing Made Easy Podcast with your host, 9 to 5er turned CEO of a multi-million dollar business, Amy Porterfield. Her specialty? Breaking down big ideas and strategies into actionable step-by-step processes designed to get you results with a whole lot less stress. Tune in, get inspired, and get ready to discover why hundreds of thousands of online business owners turn to Amy for guidance when it comes to all things online business including digital courses, list building, social media, content, webinars, and so much more. Whether you're a budding entrepreneur, have a comfy side-hustle, or are looking to take your business to the next level, each episode is designed to help you take immediate action on the most important strategies for starting and growing your online business today.

 • Liz Moody: Sharing Stories About Wellness, Food, Relationships, Beauty, and Life

 • The hosts of the Internet’s biggest sneaker shows, Sneaker Shopping and Full Size Run, come together in The Complex Sneakers Podcast. Joe La Puma, Matt Welty, and Brendan Dunne discuss the most important sneaker news and topics every week, and give their expert opinions that can only be told authentically from Complex. 

  Our GDPR privacy policy was updated on August 8, 2022. Visit acast.com/privacy for more information.

 • Portaali forte.ee tegijad Aivar Pau ja Taavi Minnik intervjueerivad eksperte sellistel teemadel nagu teadus, ajalugu, keskkond, tehnika ja sõjandus.

 • Voice Hugs is a podcast hosted by Vivian Van and Rowena Tsai on the journey to becoming our best selves and embracing all seasons of life with open arms. Join us as we share our reflections on cultivating a more meaningful relationship with ourselves and others. Tune in every week for stories, giggles, and sometimes tears! Free voice hugs all around 🥰 Say hi & send us your questions: [email protected]: https://www.instagram.com/voicehugspodcast/ Support this podcast: https://anchor.fm/voicehugs/support

 • Exposing the psychological traps that lead to expensive mistakes.

 • Welcome to The Rick Shiels Golf Show podcast! Every Tuesday a new podcast brings you golf chat (and none golf chat) from Rick Shiels. EMAIL: [email protected] INSTAGRAM: @therickshielsgolfshow

  Our GDPR privacy policy was updated on August 8, 2022. Visit acast.com/privacy for more information.

 • It’s 1990. The Berlin Wall just fell. The Soviet Union is on the verge of collapse. And the soundtrack to the revolution is one of the best selling songs of all time, the metal ballad “Wind of Change,” by the Scorpions. Decades later, journalist Patrick Radden Keefe heard a rumor: the song wasn’t written by the Scorpions. It was written by the CIA. This is his journey to find the truth. Wind of Change is an Original Series from Pineapple Street Studios, Crooked Media and Spotify.

 • How will the future unfold? What is the impact of technology on business & society? As technology reorders the world in which live, who will be the winners and who will be the losers? Join Azeem Azhar, curator of the Exponential View newsletter, in deep conversation with the world's leading thinkers and practitioners exploring these and other important questions.

  The views expressed on this podcast are those of its hosts, guests, and callers, and not those of Harvard Business Review.

 • The stories and people behind the code. Hear stories of software development from interesting people.

 • The Data Skeptic Podcast features interviews and discussion of topics related to data science, statistics, machine learning, artificial intelligence and the like, all from the perspective of applying critical thinking and the scientific method to evaluate the veracity of claims and efficacy of approaches.

 • It’s easy to get lost on the creative journey. Creative Pep Talk serves as a weekly check in, to get you back on the path to living your creative potential.

  Weekly illustrator Andy J. Pizza delivers a piping hot solo-cast chocked to the brim with fresh stories, creative tips, tricks, and a side of secret dipping sauce of pep to boot!!


  Every few weeks, special guests like artist Lisa Congdon, poet Morgan Harper Nichols, designer Aaron Draplin or comedian Abbi Jacobson, stop by to share their creative insights.

  Andy J. Pizza is a Columbus, OH based American illustrator working with clients like YouTube, Nickelodeon and LEGO, and for picture books like “A Pizza With Everything On It” (Amazon’s Best Kid’s Books List 2021, Booklist Starred Review).

  As a storyteller, Andy is often pep talking teams at creative hubs like Warby Parker and Sesame Street.

 • Help me fill in the blanks of the practice of ED Critical Care. In this podcast, we discuss all things related to the crashing, critically ill patient in the Emergency Department. Find the show notes at emcrit.org.

 • Quitters follows hosts Julie Bowen and Chad Sanders as they explore what people have left behind to move forward. Each week, Julie and Chad sit down with guests from all walks of life and get into the nitty gritty of their quitting journeys. Whether the guest’s quit is in the past, ongoing, or in the hopeful future, our hosts encourage guests to be open and authentic. Quitting doesn’t always have to be negative. Let Julie and Chad walk with you through addition by subtraction. Come quit with us.

 • Пожалуй излишне правдивый подкаст о рекламе, открывающий все приглядные и неприглядные стороны ее создания, а также всю подноготную рекламных агентств. Как не раззориться на рекламе, рекламные недодумки, реанимация рекламных сообщений... вот только несколько тем, которые попали под острый нож этого подкаста...

  Ждем ваши темы для подкастов:
  [email protected]

  WhatsApp:
  9161669710