• The CEO of the largest single investor in the world, Norges Bank Investment Management, interviews leaders of some of the largest companies in the world. You will get to know the leader, their strategy, leadership principles, and much more.

  Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.

 • Podcast, kus pähe õpitud vastuseid ei kuule. Külas käivad huvitavad inimesed, kes on avatud ja avameelsed. Ausaks ei saa kõiki nimetada.

 • Saade on eetris teisipäeval kell 20 kordus pühapäeval kell 13
  Rahva Oma Kaitse analüüsib nädala sise- ja välispoliitika sündmusi. Alustame nädala teemaga, seejärel keskendume teistele meedias vastukaja leidnud probleemidele. Otse-eetris on kaks ajakirjanikku, kes ei karda olla kriitilised nii erakondade, poliitikute kui ajakirjanduse hindamisel. Ja lõpuks - see on romantika!
  Saade on eetris teisipäeval kell 20
  Saatejuhid Mart Juur ja Andrus Kivirähk


 • Tim Ferriss is a self-experimenter and bestselling author, best known for The 4-Hour Workweek, which has been translated into 40+ languages. Newsweek calls him "the world's best human guinea pig," and The New York Times calls him "a cross between Jack Welch and a Buddhist monk." In this show, he deconstructs world-class performers from eclectic areas (investing, chess, pro sports, etc.), digging deep to find the tools, tactics, and tricks that listeners can use.

 • Ajakirjanikud Marii Karell ja Piret Tali kommenteerivad nädala olulisemaid teemasid ja selgitavad Laseri telelugude telgitaguseid.

  Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.


 • "Müstiline Venemaa" on Venemaa ajaloole pühendatud saatesari, mis käsitleb eri külgi ja epohhe Venemaa ajaloo algusest kuni 20. sajandini. Vaatluse all on nii poliitiline ajalugu kui kultuurilugu."Müstiline Venemaa" on palju kordi valitud kuulajate poolt Vikerraadio lemmiksaateks.
  Saatejuht on David Vseviov, helirežissöör Maris Tombach. Saatel on ka Facebooki lehekülg.
  Kuulake pühapäeviti kell 11.20 (kordus kell 21.20).

 • Kogumispäeviku podcastis räägime põnevate saatekülalistega, kuidas ronida rahatarkuse redelil ülespoole ja jagame praktilisi nippe, kuidas enda ja oma pere rahalist heaolu edendada.

  Swedbanki Rahaasjade Teabekeskuse algatatud Kogumispäeviku podcast on kasvanud välja samanimelisest Facebooki grupist, kuhu on koondunud juba 40 000 inimest.
  Liitu grupiga 👉 facebook.com/groups/1310707785627509/

 • Podcast stand-upist, tussisöömisest ja muust elulisest. Saatejuhtideks koomikud Ari Matti Mustonen ning Mikael Meema. Liitu meiega @ https://twitter.com/tussisoojad Kirjuta saatele: [email protected] NB! Kõik lood ja tegelased, mis podcastis mainitud, on väljamõeldud.
  Toeta meid ja liitu armeegai: https://www.patreon.com/tussisoojad

 • Huberman Lab discusses neuroscience: how our brain and its connections with the organs of our body control our perceptions, our behaviors, and our health. We also discuss existing and emerging tools for measuring and changing how our nervous system works. Dr. Andrew Huberman is a tenured professor of neurobiology and ophthalmology at Stanford School of Medicine. His laboratory studies neural regeneration, neuroplasticity, and brain states such as stress, focus, fear, and optimal performance. For more than 20 years, Dr. Huberman has consistently published original research findings and review articles in top-level peer-reviewed journals, including Nature, Science, Cell, Neuron, and Current Biology. He is a regular member of several National Institutes of Health review panels and a Fellow of the McKnight Foundation and the Pew Charitable Trusts. Dr. Huberman regularly consults for technology development companies, professional athletic organizations, and various units of U.S. and Canadian Special Operations.

 • Investeerimisjuttudes räägime iganädalaselt, mis toimub finantsturgudel. Aeg-ajalt kutsume külla ka põnevaid saatekülalisi, kellega investeerimisest pikemalt vestelda. Investeerimisjutte veavad eest Tarmo Tanilas ja Meelis Maasik.
  Kui huvitud investeerimisest, aga ei tea, kuidas alustada, siis vaata meie investeerimiskooli: http://bit.ly/investeerimiskool.

 • Ajakirjanikud Anvar Samost ja Huko Aaspõllu kohtuvad Vikerraadio igapühapäevases populaarses vestlussaates, et arutleda poliitikaelus toimuva üle.Juunis (2017) lahkus saatest välisministeeriumis strateegilise kommunikatsiooni nõunikuna tööd alustanud Hannes Rumm. Juunikuu (2017) kolmel pühapäeval osales külalissaatejuhina Hans H Luik. Juulist (2017) kuni mai alguseni (2018) tegi Samosti kõrval saadet  Ainar Ruussaar.  Toomas Sildam alustas mais (2018) ja tegi kaasa kuni 2021. aasta septembrini. 2021. aasta oktoobrist alustas Anvar Samosti kõrval tööd Huko Aaspõllu.

 • Raadio 2 populaarne arvamussaade. Saatejuhid Äripäeva ajakirjanik Indrek Lepik ja ajakirjandusteadur Marju Himma-Kadakas. Saade on eetris pühapäeval kell 12

  Saade on eetris pühapäeval kell 12

 • Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti rääkida. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks. Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik. Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud.

  Toeta meie tegemisi ja kuula boonusosasid Patreonis: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

  Jälgi meid ka Instagramis: Instagram: https://www.instagram.com/kinnisvarajutud/

 • Work, goals, pressure, mundane tasks, dislikable colleagues, and harsh environments have been overthrown in pursuit of material success. Yet at the subtle levels of life; essential needs are still being pined for.


 • Intervjuusari, kus otsitakse vestluskaaslasteks inimesi, kes aitaksid rohkem mõista Eestit, Euroopat ja maailma. Saatejuhid on Anvar Samost, Arp Müller, Astrid Kannel ja Merilin Pärli. "Reedene intervjuu" on eetris reedeti kell 14.05, kordusena kell 19.05.

 • LHV on Eesti pank ja pensionifondide haldur. Meie visiooniks on Eesti, kus inimesed ja ettevõtted julgevad suurelt mõelda, ette võtta ja tulevikku investeerida. LHV Podcastiga juhime tähelepanu teemadele nagu majandus, investeerimine, ettevõtlus, pangandus ja innovatsioon. Kõigele, mis LHV-ga kokku käib. Põnevad jutuajamised ja inimesed. Ootame ka sinu tagasisidet. Head kuulamist!

 • Saatejuhid Hans Lõugas, Glen Pilvre, Meelis Väljamäe. Tehnoloogiauudised ja kommentaar inimkeeles.

 • Täitsa Pekkis Saates räägime põnevate inimestega nende elust ja asjadest, mis lähevad pekki. Miks need pekki lähevad, kuidas need pekki lähevad ja kuidas sellest kõigest võitjana välja tulla. Saatejuhid: Katrin Hinrikus-Karu ja Mihkel Vetemaa


 • Seiklustest ja põnevatest paikadest maailmas kõnelevad Andres Karu ja Väino Laisaar.


 • Igal reedel viivad Raul Ranne, Karel Reisenbuk ja Andres Anvelt meid teisele poole ühiskonna ääreala.


 • "Rahva teenrid" analüüsib nädala sise- ja välispoliitika sündmusi. Alustame nädala teemaga, seejärel keskendume teistele meedias vastukaja leidnud probleemidele. Otse-eetris on kolm ajakirjanikku, kes ei karda olla kriitilised nii erakondade, poliitikute kui ka ajakirjanduse hindamisel.
  Saatejuht on Indrek Kiisler, Urmet Kook või Mirko Ojakivi.
  Kuulake laupäeviti kell 11.05 (kordus kell 21.05).


 • "Eesti lugu" on rahvuse lugu ja kõikide Eestimaa rahvaste lugu. "Eesti lugu" jutustab sellest, kuidas me oleme eestlastena kõigi raskuste kiuste kolmeks tuhandeks aastaks püsima jäänud.Loe siit.
  2004. aastast on sarjas käsitletud Eesti muinasaega, keskaega, Liivimaa suurte sõdade ajajärku, reformatsiooniaega, Eesti iseseisvumist ja Vabadussõda, 1918. aasta Saksa okupatsiooni ja Eesti hajuskonna lugu välismaal, samuti Eesti ajalugu läbi naabrite Soome ja Läti vaatenurga, Konstantin Pätsi ja Jaan Tõnissoni elu ja tööd, esimest laulupidu jpm.Saate autor on Piret Kriivan. Saate helirežissöör on Kätlin Maasik.
  "Eesti lugu" saab kuulata Vikerraadiost laupäeviti kell 13.05, kordusena reedel kell 21.05 ja taskuhäälingus, saatel on Facebooki leht.

 • Oled sa kunagi kuulnud mõnest terviseteemalisest faktist või soovitusest ja mõelnud „Miks ma seda varem ei teadnud?“ või hoopis lausa et „Miks sellest keegi ei räägi“? 

  Või oled tänaseks jõudnud kohta, kus soovid lihtsalt tunda end oma kehas hästi ja panustada sellesse, et nii olevik kui tulevik oleks mõnus ja nauditav? 

  Tervise Progress podcast on sel juhul loodud just sinule! 

  Kuuled nii unest, toitumisest, hingamisest, traumadest, liikumisest, nahast kui paljust muust tervist puudutavast. Nii nagu elus nii ka tervises – suured muutused algavad väikestest sammudest. 

  Saade annab mõtteainet, mis võiks olla sinu elus see väike muutus, mida oma heaolu parendamiseks sisse tuua. Sest järjepidev progress viib suurte tulemusteni. 

  Saadet juhib Helle Tõnts - tervisearengutreener.ee


 • Välismääraja on saade välispoliitikast huvitatud inimestele. Tunni vältel võtame arutelu keskmesse kuni kolm teemat.

 • "Kuues käik" võtab autoralli MM-i nädalavahetuseti parasjagu toimuva etapi põhjalikult luubi alla - koos asjatundjaga tehakse selgeks, mis hakkab juhtuma ja miks nii juhtus. Samuti vastatakse kuulajate küsimustele - kõik selleks, et Eesti rallisõpradel oleks Ott Tänakule veelgi huvitavam kaasa elada!

 • Olen Sinu taskusõbranna Kati ja mõtisklen koos Sinuga teemadel nagu tervis, suhted, raha, elu ja ilu! Astume koos samme oma unistuste elu suunas! Toredat kuulamist ja saame koos paremaks! :)

 • Saade on eetris pühapäeval kell 15"Reispass" on reisisaade, kus rännatakse mööda kaugeid ja kaugemaid paiku, nauditakse reisimist kogu keha, vaimu ja kõigi kuue meelega, nuusutatakse Päris Elu Hõngu ning räägitakse teadlikumast reisimisest. Lisaks saatekülalistele ning mõtterännakutele mööda eksootilisi maid on fookuses ka erinevad reisimise viisid ning reisimisega seotud praktilised küsimused. Seega on Reispass mõeldud mitte vaid tugitooli-, vaid eelkõige aktiivsele reisijale. Keskmes on inimene ja tänapäev, elu siin ja praegu. Saatejuht Ivo Tšetõrkin on ninast sabani seotud rändamisega. Tema teiseks koduks on Peruu ja Amazonase vihmamets, millest on valminud artiklid, raamat "Minu Amazonas. Jõkke pissimine keelatud!" ning ka ETV reisisari "Õhinapõhised Peruus". Ivo korraldab reise ning viibib suure osa aastast Eestist eemal, seega valmivad paljud saated raadiodokumentalistika ja gonzo-ajakirjanduse vaimus – salvestuskohaks sobib ühtemoodi hästi Havanna tänav, Mehhiko ookeanikallas, Tai "punnvõrr" ning Amazonase sirisev vihmamets. Piilume nurgatagustesse ning avame salauksi, mida pole kirjas üheski reisiraamatus – igal pühapäeval kell 15:05 ning podcastis ja järelkuulamises nii öösel kui päeval.Saate teemaleht Facebookis: https://www.facebook.com/reispassSaatejuhi kontakt teemadeks ning külalisteks: [email protected] Reispassi saateid siit!

 • 2019. aasta jaanuaris meediamaastikule potsatanud ja koheselt populaarseks osutunud korvpallipodcasti "Pihtas põhjas" vedasid esimesel hooajal (viis kuud) spordiajakirjanik Ivar Jurtšenko ja insider ehk asjatundja kõige laiemas tähenduses Gert Kullamäe. Igas saates oli külaline. Räägiti tõsistel teemadel ja tehti nalja. Peenelt. Enda kulul ka.

  Pärast seitsme kuu pikkust varjusurma tuli podcast levialasse tagasi 2020. aasta jaanuaris, taas viieks kuuks. Ent teisel kujul. Kullamäe jäi kõrvale. Teemad ja külalised olid aga jätkuvalt aktuaalsed, targad jutud peegeldasid korvpallirahva olevikku ja minevikku.

  Kolmas ring läks podcastil käima 2020. aasta septembris ja jällegi pisut teisiti kui varem. Saatejuhte lausa kolm - Kullamäe ja Jurtšenko kõrval hüppas pulti Alar Varrak. Insider'ite insider. Arutlused ja humoorikad vahepalad iga kahe nädala tagant ja nii varasuveni välja.

  Käesoleval perioodil on muutuste mõttes käsil neljas ring. Paigalseis on teadupärast tagasiminek ning seda tuleb vältida! Varrak tõusis tänu kaassaatejuhtidele rambivalgusesse ning hõivas TalTechi peatreeneri tooli. Tarkade klubi laua taha mahub tema järglasena Janar Talts. Läbi aegade Eesti koondises kõige enam mänge pidanud mees.

 • Conversations about science, technology, history, philosophy and the nature of intelligence, consciousness, love, and power. Lex is an AI researcher at MIT and beyond.

 • "Tark Investor" on podcast, kus räägime sellest, kuidas investeerimisega alustada ning milliseid otsuseid teha.

 • My name is Jay Shetty, and my purpose is to make wisdom go viral. I’m fortunate to have fascinating conversations with the most insightful people in the world, and on my podcast, I’m sharing those conversations with you. New episodes Mondays and Fridays. Please rate and review the podcast if you enjoy it. Live life today ON PURPOSE.

 • Geenius.ee podcast kord nädalas investeerimisest ja rikkuse kasvatamisest.

 • SAY HELLO TO YOUR NEW BEST FRIENDS!

  Taskusõbrannad on podcast, kus räägime avameelselt vaimsest tervisest, suhetest, ilust ning elu rõõmudest ja muredest.

  Oma isiklike kogemuste jagamisest kuni nõuannete jagamiseni toome teieni veelgi autentsema versiooni meist.

 • "Mängumehed” on korvpallipodcast, kus saatejuhid Siim Raudla, Kristo Saage ja Priit Vene analüüsivad igal esmaspäeval eelmise nädala kuumimaid korvpalliteemasid ning vaatavad otsa tuleva nädala põnevuskohtumistele.
  Saatele annavad hoogu UNIBET, Ehitusladu, Terminal, Ballzy ja Infralink.

 • A few years ago I was a broke, university dropout, living in a studio-flat in a rough area. At 18 I started a company which would eventually become "Social Chain" - an industry leading marketing company. At 26 the company was generating $600m a year in revenue. At 27 I resigned as CEO, and launched 'The Diary Of A CEO' podcast with the simple mission of un-filtering success and giving you the knowledge you need to create the life you want. Thank you for listening. My New Book: https://smarturl.it/D IG: https://www.instagram.com/steven LI: https://www.linkedin.com/in/stevenbartlett-123

 • Ühine võitjate klubiga üle kogu maailma!

 • Подкаст "О деньгах. Просто!" – здесь мы обсуждаем сложные темы о финансах и инвестициях доступным языком. В каждом из эпизодов мы будем разбирать самые важные темы, которые помогут тебе принять осознанные решения в денежных вопросах.

 • Turutegijate podcastis annavad LHV eksperdid iganädalast ülevaadet turgudel toimuvast keskendudes nii globaalsetele turgudele kui ka meie kodubörsile. Lisaks peatutakse korra kuus portfellihalduse saates eduka pikaajalise investeerimise teemadele.

  Podcastis osalevad regulaarselt erinevad LHV eksperdid. Lisaks kutsume Turutegijate podcastidesse põnevaid külalisi, kes saavad jagada oma teekonda investorina ning börsiettevõtete esindajaid, kes tutvustavad oma ettevõtete käekäikusid.

  Kirjuta meile aadressil [email protected].

 • You’ve made it to Date Yourself Instead, a podcast intended to inspire you to become the best version of yourself. In 2021, social media personality Lyss started a self-love series on TikTok which amassed over 100+ million views on her videos and counting. In this podcast, she gets candid about her relationship experiences, and touches on other topics including business, beauty, wellness, and so much more. Welcome to the #dateyourselfinstead movement. Episodes every Monday.

 • Vikerraadio üks populaarsemaid saateid "Kuula rändajat" tutvustab maailma kaugeid paiku, nende loodust ja inimesi. Saade on eetris pühapäeviti kell 14.05.2023.-2024. hooaja saated viivad kuulaja rännakutele Kesk- ja Lõuna Ameerika paeluvatesse paikadesse.Saate autor, rännumees Hendrik Relve tutvustab saadetes enamikku sealsetest riikidest ning igas saates on juttu ka mõnest erilisest paigast, mis Hendrikule eredamalt meelde on jäänud.Hooaja jooksul liigutakse põhjasuunast lõunapoole, alustades Kesk-Ameerika põhjapoolsemast osast ja lõpetades Lõuna-Ameerika lõunaotsas. Mõnikord on Hendrik Relvel külas ka mõni teine rändur ja mõnikord kutsutakse ka kuulajad  saate avalikele salvestustele (selle kohta edastatakse infot jooksvalt)."Kuula rändajat" on eetris pühapäeviti kell 14.05 (kordus reedel kell 23).

 • SEB majandusanalüütik Mihkel Nestor ja SEB privaatpanganduse strateeg Peeter Koppel on teinud algust oma podcast’iga, et rääkida sellest, mis on majanduselus ning investeerimise maailmas toimumas ja kuidas see meie igapäevaelu mõjutab.

 • Tahad teada, mida uut ja põnevat toimub mängumaailmas? Oled väsinud lugemast PC- ja konsoolimängude ingliskeelseid ülevaateid ja tahad kuulda värskeid eestikeelseid hinnanguid? Siis on "Puhata ja mängida" just Sulle!

 • Esmaspäeviti kell 14.05 on eetris välismaailma teemasid kajastav "Välistund". Saatejuhid on Astrid Kannel, Evelyn Kaldoja, Indrek Kiisler ja Peeter Kaldre. 

 • Hei, meie oleme Sandra Raju ja Henri Kruusel ning antud podcastis räägime inimestega, kes on Sportlandile omaselt “Be 1st” mentaliteediga, tehes kõike oma elus täiskäigul kartmata olla esimene. Olgu tegu sportlase, ettevõtja või muul moel maailmaparandajaga, eesmärk on sukelduda nende inimeste mõttemaailma, kes loovad uusi normaalsusi ja suudavad saavutada uskumatuid tulemusi. Podcastis püüame aru saada, kuidas ka meie - tavainimesed - saaksime nende kogemusi ja harjumusi oma elus rakendada paremate tulemuste saavutamiseks.


 • Rein Lang ja Väino Koorberg arutavad selle üle, mis on ajakirjanduses ja mis on selle ümber.

 • "Ööülikool" jäädvustab eesti mõttelugu,  see on avatud ülikooli tüüpi saatesari, milles esinevad oma ala tipud auditooriumi ees.Laupäeviti kell 22.10Raadioteatri koduleht asub nüüdsest Jupiteris.

 • Podcast PAUS toob Sinuni lood naiseks olemisest ning emaks kasvamisest ja seda tõetruult, teaduspõhiselt ning hinnangute vabalt. PAUSi saatekülalisteks on ennekõike oma ala spetsialistid, naised, emad ja tulevased emad, kelle teadmistel ning mõtetel on jõud innustada, inspireerida ja tõsta teadlikkust mitmetel olulistel teemadel. Saate toob Sinuni CARÁ - naiste tervise ja heaolu edendaja rasedus- ning emadusperioodil. Vaata lähemalt carahealth.io

 • "Mehed ei nuta" on 2007. aastal Kalev Spordi eetris telesaatena alguse saanud, seejärel aastaid Kuku raadio kuulatavuse tippu kuulunud, 2017. aasta juunist Delfis ilmuv spordisaade, kus Delfi ja Eesti Päevalehe ajakirjanikud Jaan Martinson, Tarmo Paju ja Peep Pahv arutlevad, vaidlevad, lõõbivad, aasivad, kommenteerivad, ennustavad. Seda kõike sporditeemadel. Ja ausalt, otsekoheselt ja keerutamata.

  Saade on eetris igal teisipäeval kell 11: pildis ja helis, järelkuulatavana ja -vaadatavana, samuti allalaetava podcast'ina. Kõik saated leiab aadressilt delfi.ee/mehedeinuta, saatejuhtidele saab lisaks Facebookile kirjutada meilitsi [email protected].

 • Delfi Naisteka podcast "SexCast" on saade, kus seksist rääkimine on kõike muud kui tabu. Teisel hooajal on naissaatejuhi kingadesse astunud Ulaka Kaunitari omanik ja asutaja särtsakas Kirki Kubri ning tema kõrval jätkab eelmisest hooajast tuttav Jonas Grauberg.

 • Правильный, комбинированный фид избранных передач, версия 3.0

 • «Отрицательный рост» — подкаст «Медузы» о российской экономике. Журналистка Маргарита Лютова разбирается, на чем держится экономика России последних двадцати лет. И выстоит ли эта конструкция на фоне войны и беспрецедентных санкций.

 • "Mis mõttes?" on vaimsele tervisele keskenduv taskuhääling. Igas episoodis tõstatame koos valdkonna spetsialistidega olulisi ning vahel ka vastuolulisi küsimusi, et üheskoos uurida milline on eesti elanikkonna vaimne tervis täna, ning millisena tahame seda näha tulevikus. Keskendume vaimse tervise oluliste ja intrigeerivate teemade vähem kajastatud tahkudele, et tuua valdkonda kuulajale lähemale, luua selgust inimestega töötavatele inimestele ning pakkuda värskeid vaatenurki juba valdkonnas tegutsevatele spetsialistidele.

 • Dagmar Lamp ja Heidi Ruul on Kikimoorid, kes räägivad kõhedaid ja verdtarretavaid tõsielulugusid. Toome sinuni paeluvad seiklused ajaloost ja tänapäevast, krimi- ja paranormaalsete nähtuste vallast nii Eestist kui välismaalt. Ja neid lugusid pole sa kindlasti varem kuulnud! Saada meile oma lugu: [email protected]. Külmavärinad on garanteeritud!


 • Meie analüüsiader künnab teemapõldu sisepoliitikast globaalsete arenguteni.

 • You spend a quarter of your life at work. You should enjoy it! Organizational psychologist Adam Grant takes you inside the minds of some of the world’s most unusual professionals to discover the keys to a better work life. From learning how to love your rivals to harnessing the power of frustration, one thing’s for sure: You’ll never see your job the same way again. Produced in partnership with Transmitter Media.


 • Raadio Kuku tehnoloogiasaade. Saate põhifookuseks on tarbijaelektroonika, internet, mobiilimaailm jne.

 • The day’s top stories from BBC News. Delivered twice a day on weekdays, daily at weekends

 • В этом подкасте публикуются курсы сайта Arzamas — лекции лучших российских ученых по истории, литературе, искусству, антропологии и философии. Материалы к курсам, а также другие статьи, видео и игры вы найдете на сайте https://arzamas.academy.

 • ”Pohmellipäev Mattias Naaniga” on täpselt see, mis esialgu tundub: päeval, mil Mattias Naanil (või podcasti kuulajal) on pohmell, on ta surutud mikrofoni ette ja rohkemat ei oskagi praegu lisada ega lubada.

 • Harri Tiido pakub lühilugude sarjas sissevaadet rahvusvahelisse poliitikasse ning avab maailmas toimuvate sündmuste ja protsesside taustu. "Harri Tiido taustajutud" on eetris teisipäeviti ja neljapäeviti Vikerraadio saates "Uudis+"
  Septembri lõpus 2020 liitus Vikerraadioga kogenud diplomaat Harri Tiido, kes kaks korda nädalas pakub lühilugude sarjas sissevaadet rahvusvahelisse poliitikasse. Maailma eri nurkades toimuvat võib selgitada lokaalsete juhustega, kuid taustad on enamasti sügavamad ja mitmekihilised. Saatesarjas avab Harri Tiido maailmas toimuvate sündmuste ja protsesside taustu ning tagamaid."Harri Tiido taustajutud" on eetris teisipäeviti ja neljapäeviti saates "Uudis+".

 • "Tarkade klubi" pakub kuulajatele nädalavahetusel meelelahutuslikus vormis intellektuaalset kaasamõtlemist läbi mälumängu.


 • Ainar Ruussaar ja Timo Tarve võtavad sihikule uudisväärtusega sündmused üle kogu maailma.

 • An audio guide to the world’s strange, incredible, and wondrous places. Co-founder Dylan Thuras and a neighborhood of Atlas Obscura reporters explore a new wonder every day, Monday through Thursday. In under 15 minutes, they’ll take you to an incredible place, and along the way, you’ll meet some fascinating people and hear their stories. Our theme and end credit music is composed by Sam Tyndall.

 • Vestlussaates "Käbi ei kuku..." vaatavad üksteisele sügavalt silma laps ja lapsevanem. Ühe perekonna kaks põlvkonda. Saatejuht Sten Teppan. Saade on Vikerraadio eetris pühapäeviti kell 10.10.
  Kuhu on käbi kukkunud? Miks just sinna? Ning milline on ema või isa roll lapse jäljeraja kujunemises?Need on mõned küsimused, mida saate "Käbi ei kuku..." juht Sten Teppan külalistele esitab.
  Saade on eetris pühapäeviti kell 10.10.

 • True stories of ordinary people thrust into extraordinary survival situations. Stranded in the desert. Lost in the jungle. Marooned in the mountains. Shipwrecked on the high seas. You'll hear from individuals who had everything against them. But even then, they refused to give in…

  Hosted by John Hopkins. New episodes Thursdays.

  For ad-free listening, exclusive content and early access to new episodes, join Noiser+. Click the Noiser+ banner to get started with a 7-day free trial. Or, if you're on Spotify or Android, head to noiser.com/subscriptions.

  For advertising enquiries, email [email protected]

 • You can change your life and Mel Robbins will show you how.

  Mel Robbins is one of the world’s most widely booked and followed podcast hosts and authors. She’s trusted by the world’s leading brands and medical professionals who use her research-backed tools and strategies in clinical and corporate settings. She’s amassed millions of followers online, with her videos going viral almost daily.

  143 Studios Inc., her female-led media company, produces provocative and award-winning content with unprecedented results: millions of books sold, billions of video views, seven #1 audiobooks, and original courses and programming for clients like Starbucks, JP Morgan Chase, LinkedIn, Spotify, Headspace, and Audible.

  Mel’s work has been translated into 41 languages, her podcast is syndicated in 194 countries, and her TEDx Talk is one of the most viewed of all time. A New York Times bestselling author and self-publishing phenom, Mel’s work includes The High 5 Habit and The 5 Second Rule. Most importantly, her science-backed tools and relatable advice have changed the lives of millions of people worldwide.

  Despite all this, Mel is one of the most down-to-earth and caring people you’ll ever meet. The person you see every day online is exactly the same in real life. Probably because she learned everything she teaches the hard way: by first screwing up her own life, and out of necessity, discovering the tools and research that transformed her life and got her to where she is today.

  In The Mel Robbins Podcast, Mel gets more personal than ever, welcoming you into her life and taking you behind the scenes in real time. Every episode is packed with deeply relatable topics, tactical advice, hilarious screwups, compelling conversations, and the tools and inspiration you need to create a better life.

  Tune in and buckle up – your life is about to change. New episodes of The Mel Robbins Podcast drop every Monday and Thursday.

  To learn more about Mel, go deeper into every episode, find the resources and research she mentions, or submit a topic or question, check out https://www.melrobbins.com.

 • Võtame unetunnid kildudeks, söögi portsjoniteks ja liikumise juppideks.
  Loodame pakkuda kuulamist kõigile, kellele on oluline olla tugev ja terve läbi oma elu.
  Pakume mõtteainet kooliõpilastele, et saavutada parimaid tulemusi koolis. Kõnetame noorte laste vanemaid, et aidata kasvatada nutivaba ja rõõmsat liikuvat last. Räägime, kuidas hoida oma tervist ning pikendada tervelt elatuid aastaid. Kutsume külla erinevaid külalisi.


 • Saates tutvustame iganädalaselt siinset venekeelset meediaruumi ja räägime nädala jooksul üles kerkinud suurematest teemadest.

 • Behind every line on a graph, there lies an extraordinary human story. Mathematician Hannah Fry is here to tell us ten of them.

  Uncharted with Hannah Fry will lead us through ten captivating mysteries to reveal the power of numbers behind each one. Along the way we discover the remarkable people who followed the data and unearthed something extraordinary.

 • The "Shawn Ryan Show" is hosted by Shawn Ryan, former U.S. Navy SEAL, CIA Contractor, and Founder of Vigilance Elite. We tell REAL stories about REAL people from all walks of life. We discuss the ups and downs, wins and losses, successes and struggles, the good and bad in a respectful but candid way with our guest. We're better than entertainment, we're the REAL thing. Please enjoy the show.

 • "Mis värk sellega on?" podcast on Eesti esimene ja ainus Twitteris sündinud podcast. Genka, Daki & Liisi arutavad igas saates erinevate pealtnäha argiste teemade üle, et aru saada: mis värk siis nendega ikkagi on?Saate helipea autor on Taavet Niller.Toeta meid: patreon.com/misvarksellegaonMeiega saab kontakti [email protected].

 • RahaRaadios räägime rahast, säästmisest, investeerimisest, finantsvabadusest, tuludest ja kuludest ning kõigest sellega seonduvast.

  Ühtlasi vastame kuulajate küsimustele ja õpime tehtud vigadest, mille tegijateks nii saatejuht Taavi Pertman kui ka saatekülalised.

  RahaRaadio on sinu investeerimisteekonnal usaldusväärseks abimeheks ja asendamatuks kaaslaseks.

 • Привет, ребята! Я рассказываю поразительные истории о людях и событиях начала XX века. Революция, секс, наркотики и панк-рок в Российской империи — то, о чём не рассказывают в учебниках истории.

  Это время невероятного взлёта искусства, время идеалистов-революционеров, время политических перемен и свободных СМИ, время расцвета мистицизма и время прогресса. Время двух революций и двух войн.

  Подкаст выпускает студия Либо/Либо: libolibo.ru
  По вопросам рекламы: [email protected]

  Поддержать проект можно на сервисах:
  patreon.com/dronopedia
  boosty.to/dronopaedia
  telegram: cutt.ly/zak08tg

  Присоединяйтесь к соцсетям подкаста:
  t.me/dronopedia
  instagram.com/dronopaedia

  связь с автором: [email protected]

 • Stand-up koomikute Roger Andre & Daniel Veinbergsi podcast. Maailm läbi kahe noore vaatevinkli. Uus episood, iga nädal. Jälgi meid instas: p2ikesej2nkud.

 • Julgemadki meist ei seostaks ajakirjanikku ja seltskonnadiivat Anu Saagimit sõnapaariga „hea tüdruk”, aga just „Hea tüdruk” on tema uus podcast.
  „Headus on uus kurjus” nagu Anu ütleb. Nagu ka valge on uus must ja 50aastased on uued 30sed. Kes ei usu, vaadake „Seksi ja linna” uusi osi. Skandaalitari slogan võiks vabalt olla "Elus pole midagi hullemat, kui olla tavaline."
  „Hea tüdruk” on väike kindaheide Anu ekskaasa raamatule „Paha poiss”.
  „Hea tüdruk” on lood, mis on pikalt sees kriipinud ja mille välja ütlemine võib kaasa tuua verd, higi ja pisaraid.
  Anu koos ajakirjanik Piret Taliga võtab pulkadeks lahti naiseks olemise temaatika.


 • Stuudios on naised! Räägime kõigest, mis parajasti hingel - kõik, mis meelel, see ka keelel!

 • The ultimate self transformation and self development podcast.

 • Pere ja Kodu räägib lapsevanemaks kasvamisest ja kõigest, mis sellel erkordselt ilusal ja vahel ka valusal teel ette tuleb. Jagame kogemusi, komistame, kukume ja tõuseme jälle püsti! Õpime koos, kuidas oma lastele ilus lapsepõlv kinkida ning ema-isa rolli kõrval paarisuhet hoida.

 • Denim Dreamil on pea 30 aasta jooksul olnud au töötada koos säravate oma ala tippudega, kes meid iga päev inspireerivad nii oma olemuse, töö kui stiiliga. Mis moodi alustasid? Mis moodi kasvasid? Mis moodi elad? Mis moodi kannad? Mis moodi tuleb? See on saade tiivustavatest lugudest, telgitagustest ja muidugi moest.

  Denim Dream podcast “Mis moodi?” on loodud Sulle, armas Denim Dreami pereliige - meie edasipürgiv klient, töötaja ja moehuviline!

  Saate toob Sinuni Marilyn Sipelgas, kes on meie oma Denim Dreami piirkonnajuht, fotograaf ja sisulooja.

 • Tere tulemast kuulama Lisatulu podcasti.
  Räägime sellest, kuidas teenida lisaraha, et oma unistusi täita.
  Saatejuht on Kristi Saare.


 • "Päevakaja" on vanim järjepidevalt eetris olnud raadiosaade, esimene saade läks eetrisse 6. oktoobril 1958. Olulisemate päevasündmuste kokkuvõte on raadiouudiste toimetuse poolt eetris Vikerraadios, Klassikaraadios ja Raadio Tallinnas.Eetris iga päev kell 18.00.

 • Slo Mo is a series of conversations hosted by bestselling author and former Chief Business Officer of Google X, Mo Gawdat. With stunning honesty, Mo and some of his wisest friends explore the profound questions we all face in the pursuit of purpose in our lives. Achieving happiness and fulfillment is a lifelong journey, but step one is simple: slow down, and listen.

 • Every episode, legal expert Andrew and comic relief Thomas will tackle a popular legal topic and give you all the tools you need to understand the issue and win every argument you have on Facebook, with your Uncle Frank, or wherever someone is wrong on the Internet. It's law. It's politics. It's fun. We don't tell you what to think, we just set up the Opening Arguments.

 • A British DnD 5e comedy podcast from 5 lads, with little to no experience in dungeons or dragons. Join James (the DM), Tom (Keth Frostiron), Chip (Jeff Silverbow), Paul (Malrus Tosscobble), and Alex (Derek Normalbeard) on their pirate adventure, as they explore the world of Dungeons and Dragons (but badly). NEW EPISODES WEEKLY |

  JOIN OUR PATREON - http://www.patreon.com/rollbritannia |

  MERCH SHOP - http://www.rollbritannia.co.uk/shop |

  Twitter - @RollBritannia |
  Facebook - @RollBritannia.Podcast |
  Instagram - @roll.britannia |

  https://www.rollbritannia.co.uk/ |

  #TABLETOPDOMINION - Promo Code ROLLBRIT for 10% OFF - https://tabletopdominion.com/|
  #WEPRINTMINIATURES - Promo Code ROLLBRIT for 10% OFF - https://weprintminiatures.com/ROLLBRIT |

 • Hey kids, get ON our lawn! Dear old Dads is a podcast examining and deconstructing all things Dad. From parenting to patriarchy; manning the grill to manning up; Dear Old Dads asks – what even is a dad anyway? What does it mean to be a good man in today's world? What should it mean? Listen along as we definitely find the correct, concise answers to all these questions and more!
  ​Featuring Eli Bosnick, Thomas Smith, and Tom Curry!


 • Keskpäevatund on laupäeva keskpäeval eetris olev terav ja tempokas ühiskondlik-poliitiline jutusaade.

 • Подкаст о том, как дезинформация и заблуждения о ВИЧ-инфекции в позднем Советском Союзе привели к чудовищной эпидемии в современной России, которую не удаётся остановить до сих пор.

 • Every weekday, TED Talks Daily brings you the latest talks in audio. Join host and journalist Elise Hu for thought-provoking ideas on every subject imaginable — from Artificial Intelligence to Zoology, and everything in between — given by the world's leading thinkers and creators. With TED Talks Daily, find some space in your day to change your perspectives, ignite your curiosity, and learn something new.

 • Подкаст Кинопоиска, в котором Лиза Сурганова и Иван Филиппов обсуждают главные сериальные новинки и старые культовые проекты.
  Продюсеры — Женя Молодцова, Елена Рябцева, звукорежиссеры — Геннадий Финн, Лера Кусто.


 • "Müstiline Venemaa" on Venemaa ajaloole pühendatud saatesari, mis käsitleb eri külgi ja epohhe Venemaa ajaloo algusest kuni 20. sajandini. Vaatluse all on nii poliitiline ajalugu kui kultuurilugu."Müstiline Venemaa" on palju kordi valitud kuulajate poolt Vikerraadio lemmiksaateks.
  Saatejuht on David Vseviov, helirežissöör Maris Tombach. Saatel on ka Facebooki lehekülg.
  Kuulake pühapäeviti kell 11.20 (kordus kell 21.20).

 • Meloturniir on Raadio 2 musaviktoriinisaade ja selles saates kõlavad küsimused faktide kohta, mis muusika taga peidus on. Saade on eetris laupäeval kell 12
  Kõigi muusikapalade b-poolel varjab end mõni veider, naljakas või kurb tausta- või saamislugu. Meloturniir on Raadio 2 musaviktoriinisaade ja selles saates kõlavad küsimused faktide kohta, mis muusika taga peidus on. Mitte, et nende teadmisest kellelegi mingit kasu oleks, aga nuputada on ju põnev! Nii raadio ees kui raadio sees.
  Igas saates on lisaks kahele püsipanelistile Anders Meltsile ja Siim Kerale kohal ka külalismõistataja. Küsimusi küsib Madis Aesma.
  Ka kõikide kuulajate küsimused on palavalt oodatud – kui sul on mõni muusikaga seotud peadmurdev pähkel, pane see teele aadressile [email protected]!
  Saade on eetris laupäeval kell 12

 • Millist trenni rasedana teha võib? Mida rasedana süüa ei tohi? Millal kõhutita süda lööma hakkab? Kõikidele nendele ja veel sadadele teistele küsimustele, mis lapseootel naisi ja nende kaaslaseid vaevata võivad, saab vastused Pere ja Kodu uuest podcastide sarjast „9 kuud“


 • Stuudios on oluline otsustaja, keda kiires tempos küsitlevad päevakajalistel teemadel Ainar Ruussaar, Timo Tarve ja Madis Kimmel.

 • Welcome to my Passion Project! I’m Emma McAdam, a Licensed Marriage and Family Therapist and my mission is to make mental health resources more easy to access. I take therapy skills and psychological research and condense them down into bite sized nuggets of help.

  I’m here to spread the message that while mental illness is real, it’s common, it’s debilitating, it’s also treatable. There are dozens of research backed approaches to treating depression, anxiety, and other mental illness. Change, growth and healing are possible. Please keep courage! Try one little thing every day to improve your life and health and things can get so much better!

  Therapy in a Nutshell, and the information provided by Emma McAdam, is solely intended for informational and entertainment purposes and is not a substitute for advice, diagnosis, or treatment regarding medical or mental health conditions. Although Emma McAdam is a licensed marriage and family therapist, the views expressed on this site or any related content should not be taken for medical or psychiatric advice. Always consult your physician before making any decisions related to your physical or mental health.

  Therapy in a Nutshell and it's logo are Registered Trademarks of Therapy in a Nutshell, LLC

 • Serial Productions makes narrative podcasts whose quality and innovation transformed the medium. “Serial” began in 2014 as a spinoff of the public radio show “This American Life.” In 2020, we joined the New York Times Company. Our shows have reached many millions of listeners and have won nearly every major journalism award for audio, including the first-ever Peabody Award given to a podcast.

  Subscribe to our newsletter for the latest Serial Productions news: https://bit.ly/3FIOJj9

  Have thoughts or feedback on our shows? Email us at [email protected]

 • Дела - это криминальный подкаст, в котором мы исследуем реальные преступление и людей, связанных с преступными событиями, и затронутых ими.

 • Vikerraadio saade "Kajalood" kaardistab valitud persooni sügavamaid kihistusi, mida palja silmaga ei näe. Saate autor on Kaja Kärner. Saade on eetris laupäeviti kell 12.05, kordusena pühapäeviti kell 6.
  Kajalood mõõdab mere sügavust - helisignaal saadetakse laevalt veekogu põhja, see kiirgab alusele tagasi ja kajalood arvestab sekundid meetriteks. Vikerraadio saade "Kajalood" kaardistab valitud persooni sügavamaid kihistusi, mida palja silmaga ei näe. Saate autor on Kaja Kärner.
  "Kajalood" on eetris laupäeviti kell 12.05, kordusena pühapäeviti kell 6.

 • Äripäeva raadio saated on nüüdsest järelkuulatavad https://raadio.aripaev.ee või Äripäeva äpis! Eesti juhtiva majanduslehe raadio, kus teemaks päevakajalised majandus- ja poliitikateemad ning praktilised soovitused nii isikliku, ettevõtte edu kui rikkuse kasvatamiseks.


 • Keskpäevatund on laupäeva keskpäeval eetris olev terav ja tempokas ühiskondlik-poliitiline jutusaade.


 • Eesti vanim mälumängusaade "Mnemoturniir" oli esimest korda Vikerraadios 23. detsembril 1967. aastal. Aastate jooksul on eetrist läbi käinud üle kümne tuhande küsimuse sadadelt raadiokuulajatelt. "Mnemoturniiri" mängijate põhikoosseisu kuuluvad Marju Kõivupuu, Ivo Linna, Reimo Sildvee ja Hannes Rumm.
  Saadet juhib Tarmo Tiisler, toimetaja on Marje Lenk.
  Kontakt:elektronpost: [email protected] : 698 89 57postiaadress: Gonsiori 21, Tallinn 15020
  Kuulake pühapäeviti kell 11.05 (kordus kell 21.05)

 • Неукротимая бригада Сергея Стиллавина обсуждает со слушателями актуальные события, тестирует автомобили, разоблачает бренды, пытается понять психологию мужчин и женщин, и делает ещё много чего увлекательного!

 • See taskuhääling on Sulle, kui oled jahimees või- naine või lihtsalt loodushuviline! Käid matkamas või suusatad metsarajal? Soovid lähemalt teada saada, mis toimub linnapiirist väljaspool ja millised ulukid seal elavad? Huvitud jahipidamisest Eestis ja mujal? Sul on sõber jahimees, kes kutsub jahti kaasa? Kas jahipidamine on ainult looma küttimine või on jahimehel ka kohustused? Mitu poega on karul ja põrsast metsseal? Kuula saateid ja saa teada!


  Sul on põnev jahilugu rääkida ja arvad, et ka teised võiks seda teada? Võta meiega ühendust: [email protected]


 • Saates keskendutakse sise- ja välispoliitikale, kaitseküsimustele, haridusele, ühiskonna- ja keskkonnateemadele ning muudele päevapoliitiliselt olulistele küsimustele.
  Saatejuhid on Kaja Kärner, Arp Müller ja Mirko Ojakivi."Reporteritund" on eetris T-N kell 14.05, kordusena kell 19.05.
  [email protected]

 • This is what the news should sound like. The biggest stories of our time, told by the best journalists in the world. Hosted by Michael Barbaro and Sabrina Tavernise. Twenty minutes a day, five days a week, ready by 6 a.m.

  Listen to this podcast in New York Times Audio, our new iOS app for news subscribers. Download now at nytimes.com/audioapp

 • Join your favorite hot mess, Alix Earle, as she invites you to listen in on a weekly recap of her life revealing all the in-depth, exclusive details that has everyone watching, talking, and wanting more. For the first time ever, Alix will be letting you in on what is actually happening, beyond her trending TikToks. From friendships to family, relationship updates to rumors, traveling and navigating life after college. get ready for all the behind-the-scenes details that you've been waiting for. Let's be honest, life is messy, and Alix is here to remind you that we're all on this journey together. So welcome, you are now officially invited to the debrief.

 • Martti Kalda sari kõneleb Idamaade valitsejatest, kroonitud ja kroonimata keisritest, kuningatest ja presidentidest. Saatesarja seitsmenda hooaja keskmes on rändurite ja maadeavastajate lood. Saade on Vikeraadio eetris kolmapäeviti kell 14.05 alates 28. juunist 2023.Saatesari kõneleb Idamaade võimuperekondadest, kroonitud ja kroonimata keisritest ja kuningatest. Neist, kes juba surnud või võimu kaotanud, ning teistest, kes endiselt troonil. Diktaatoritest, presidentidest ja poliitikutest, nende perekondadest. Martti Kalda vaatleb ajalugu ja poliitikat läbi võimul olevate ja sellele lähedal seisvate isikute inimsaatuste.Saatesarja seitsmenda hooaja keskmes on rändurite ja maadeavastajate lood.Siin on nii seiklejaid, kelle reisikirjad inspireerisid ja innustasid miljoneid, kui ka maadeuurijaid, kes võtsid ette vaimselt ja füüsiliselt pingutava retke, et tuua inimesteni uusi teadmisi maailmast.Need on lood huvitavatest rännakutest, reisisihtidest, seiklustest ja inimestest, kelle elusaatusele raadio vahendusel kaasa elada saab.Saatesarja "Hommikumaa vägevad" autor on Martti Kalda, helirežissöör Maris Tombach. Uus hooaeg algab 28. juunil kell 14.05. Saated on eetris 2023. aasta suvistel kolmapäevadel.Varasemate hooaegade "Hommikumaa vägevate" saated on järelkuulatavad Vikerraadio lehelt siit, ERRi arhiivist või Jupiterist.

 • Three nerds discussing tech, Apple, programming, and loosely related matters.

 • Feeling lonely in your 20’s is to be expected... but, Madeline Argy feels it’s better to be alone, together. From her bed, car or wherever she’s alone that week, Madeline explores the unspoken conversations we all have with ourselves, but are too afraid to speak out loud. She discusses a wide range of topics, including navigating anxiety, imposter syndrome, the intricacies of sexuality and mental health, as well as the complexities of relationships, boundaries, break-ups, and friendships. As someone in her early 20’s, Madeline offers a witty and unpredictable commentary on the highs and lows of everyday life making you feel like you’re on Facetime with your best friend. Pretty Lonesome with Madeline Argy invites you to join her in embracing the beautifully chaotic adventure of being human. Pretty Lonesome will launch on October 2nd and every Monday thereafter via the UNWELL Network, Spotify’s #1 female podcaster, Alex Cooper’s recently launched subsidiary of the media company, TRENDING.

 • Sophiena is opening up her Secret Mum Club, the place for all Mums to share all their secrets. From the silly to the serious, this is a totally anonymous place for parents to get things off their chest, because as we all know, we’re all in this together. Joining Sophiena will be her Secret Queen co-host Emma, who will be keeping Soph on her toes and revealing the stories you submit. 


  To get your secret read out on the podcast, email [email protected], follow us on socials @secretmumpod and - like any good secret - tell all your friends about us!


  Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.

 • Priit Liivak, Tiit Paananen, Martin Kapp igal nädalal arendajalt arendajale jutud.

 • Hobumaailma Podcast toob ratsaspordihuvilisteni põnevad teemad Eesti ratsamaailmast. Teeme juttu nii ratsutajate, veterinaaride, treenerite kui ka hobuseomanikega ja räägime ratsaspordist nurga alt, mida sa seni kuulnud ei ole. Inspireerivad intervjuud toovad teieni Marie-Helene, Kersti ja Siim.

 • Tissident podcast kutsub kuulaja sõbrannade omavahelisse jutuajamisse ja avab maailma, milles naistejutud saavad hoopis uue tähenduse. Räägime valehäbita oma ebaõnnestumistest, suhetest, pidutsemisest, karjäärist, muredest ja rõõmudest, seksuaalsusest ja paljust muust, mis parasjagu päevakajaline ja oluline tundub.

  Kõik taskuhäälingus räägitud lood, nimed ja tegelased on väljamõeldud.

 • “Miks me oleme idioodid?” on TV3.ee meelelahutusportaali podcast, kus saatejuhid Brit Suurraid ja Taavi Libe arutavad koos külalistega, miks ja milliseid rumalusi meie ühiskonnas leidub ning kuidas neid välja juurida. Vaatame üheskoos otsa inimkonna lollustele ja mõtleme, miks me oleme sellised, nagu me oleme?

 • Luke's English Podcast is an award-winning podcast for learners of English. Listen, learn and have fun while picking up natural British English as it really is spoken. http://teacherluke.co.uk

  Sign up to LEP Premium on Acast+ and add the premium episodes to a podcast app on your phone. https://plus.acast.com/s/teacherluke.


  Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.

 • Jalgrattateemaline podcast, mis jõudis kuulajate kõrvu esmakordselt 2020. aasta jaanuaris. Külalisteks inimesed, kes on ühel või teisel moel puutunud kokku jalgrattasõidu kui spordiga - sportlased, treenerid, võistluste korraldajad jne.
  Kas keegi tunneb kedagi, kellele ei meeldi jalgrattaga sõita? Ei pea ilmtingimata kiiresti, võib ka niisama kulgeda. Käis mõte peast läbi? Ei sähvata ju, et keegi oleks karjuvalt vastu. Pigem ikka meeldib... Oleme puhtal kujul rattariik. Isegi peaminister oli Ratas, Jüri Ratas. Kuhu edasi? Ka seda arutame. Podcasti veab Ivar Jurtšenko.

 • Investeerimisklubi ametlik podcast. Investeerimisklubi on Eesti väikeinvestorite kogukond, kus oled ümbritsetud sarnaselt mõtlevate ja edumeelsete inimestega!

 • The podcast for adults with ADHD. Hear stories, learn strategies, and get great productivity tips as we talk about the real-life struggles and what it takes to achieve success. Host, Eric Tivers, LCSW, is a psychotherapist, coach and entrepreneur (with ADHD) in private practice. Eric interviews a variety of guests. Many are people just like yourself, as well professionals, entrepreneurs, and ADHD experts.

 • Vaimust ajuni. Ja ajust otse kosmose kaugemasse äärde. Jutusaade.

  Delfi Tasku: https://tasku.delfi.ee/kategooria/92953083/eesti-eso
  Apple Podcasts: https://podcasts.apple.com/ee/podcast/eesti-eso/id1518301683
  Instagram: https://www.instagram.com/kaseasjad/

 • The Marketing Agency Show explores the biggest challenges faced by agency marketers, including acquiring customers and scaling agencies. This show is a Social Media Examiner production. 

 • A novel by Stefan Molyneux, host of Freedomain - the largest and most popular philosophy show in the world!

  www.freedomain.com

  Centuries in the future, an old man awakes from cryogenic sleep to face the judgement of a utopian society that barely survived his past abuse of power. In the vein of 'Atlas Shrugged, philosophy, philosopher Stefan Molyneux has created a compelling and powerful work of imagination. He vividly describes the wonderful future that mankind can achieve - and the barriers to getting there - and all that we need to leave behind to finally live in peace...

 • A compilation of ten key episodes on artificial intelligence and related topics from 80,000 Hours. Together they'll help you learn about how AI looks from a broadly longtermist, existential risk, or effective altruism flavoured point of view.

 • A collection of ten top episodes of the 80,000 Hours Podcast, designed to bring you up to speed on ten pressing issues the effective altruism community is working to solve.

 • Having a toddler is one of the most exciting phases of being a parent. It’s also one of the most demanding. They need you all the time, they’re also learning and growing all the time. It’s why the wisdom and support of ‘the village’ is crucial in the pre-school years.

  That’s where How To Build A Human comes in. Over 8 weeks, join Leigh Campbell as she speaks to our resident parenting expert Gen Muir, to work out the perfect ingredients it takes to raise a well-rounded child - ready for their big future.

  This podcast was made in partnership with the LEGO® DUPLO® Brand. We believe in building happy humans, Start Off Big with LEGO DUPLO.

 • Welcome to Why Isn't Everyone Doing This with Emily Fletcher. Each week we’ll explore some of the most spine-tingling, potent modalities that can give you the kind of bliss and pleasure that is your birthright. No topic is off limits: We’ll dive into everything from breathwork to psychedelics, from meditation to BDSM. Join Emily in conversation with scientists, doctors, healers, and innovative thinkers to reveal the tools that have radically changed their lives, and that very well may change yours, too.  We can’t wait to hear which one has you asking, “Why isn’t everyone doing this?”

 • Podcast riigi IT teemadel, saatejuht on Geeniuse ajakirjanik Ronald Liive.

 • Huvitavad, jahmatamapanevad ja kohati väga hirmsad lood elust enesest ja maailma eri paigust. Uus osa igal teisel pühapäeval.

 • Tim Harford and the More or Less team try to make sense of the statistics which surround us. From BBC Radio 4

 • «Сперва роди» — подкаст о родительстве, где трое отцов не дают советов, а делятся тревогами, переживаниями и смешными историями о своей жизни с детьми. Александр Борзенко, Владимир Цыбульский и Юрий Сапрыкин рассказывают, как дети изменили их семьи и их самих. И внимательно изучают рассказы и отзывы своих слушателей.
  Присылайте ваши письма с историями на почту: [email protected]
  И подписывайтесь на наш инстаграмм: @spervarodi
  Раньше это был подкаст «Медузы», а теперь это подкаст студии «Либо/Либо».
  Instagram студии : @libolibostudio
  YouTube канал: ЛибоЛибо

 • Freakonomics co-author Stephen J. Dubner uncovers the hidden side of everything. Why is it safer to fly in an airplane than drive a car? How do we decide whom to marry? Why is the media so full of bad news? Also: things you never knew you wanted to know about wolves, bananas, pollution, search engines, and the quirks of human behavior.

  Join the Freakonomics Radio Plus membership program for weekly member-only episodes of Freakonomics Radio. You’ll also get every show in our network without ads. To sign up, visit our show page on Apple Podcasts or go to freakonomics.com/plus.

 • Your first podcast of the week is the last word in tech news. Join the top tech journalists and pundits in a roundtable discussion of the latest trends in tech.

  Records live every Sunday at 5:15pm Eastern / 2:15pm Pacific / 21:15 UTC.

 • What is your Working Genius? The Working Genius podcast is designed to help people identify their natural gifts and find joy and fulfillment in their work and life.

  Leadership and teamwork expert Patrick Lencioni and his team explore the Working Genius model and provide practical advice for applying this framework individually, at our jobs and in our homes. What type of work makes you thrive? Are you burning out because your job requires you to work in your areas of frustration? How can teams and families better tap into one another’s gifts? This podcast answers all these questions and more.

 • Tune into our award-winning podcast, Lingokids: Stories for Kids. Discover rich storytelling combined with traditional learning and modern skills for kids.

  For ad-free listening, exclusive content, and early access to new shows and episodes, join Lingokids Plus on Apple Podcasts. With your Lingokids Plus membership, you'll get an unlimited, all-access pass to the Lingokids app and podcasts—only available on Apple Podcasts.

  Questions? Contact us at [email protected]. Follow @lingokids on YouTube, Instagram, and Facebook. www.lingokids.com 💙

 • After 25 years at the Late Night desk, Conan realized that the only people at his holiday party are the men and women who work for him. Over the years and despite thousands of interviews, Conan has never made a real and lasting friendship with any of his celebrity guests. So, he started a podcast to do just that. Deeper, unboundedly playful, and free from FCC regulations, Conan O’Brien Needs a Friend is a weekly opportunity for Conan to hang out with the people he enjoys most and perhaps find some real friendship along the way.

 • Tere tulemast kuulama Räägime rahast podcasti.Meie oleme Karin&Marin ning kutsume sind mõnusale vestlusele rahatarkuse teemadel.Tule nautima ja kaasa mõtlema!

 • Industry veterans, degenerate gamblers & besties Chamath Palihapitiya, Jason Calacanis, David Sacks & David Friedberg cover all things economic, tech, political, social & poker.

 • Spies don’t talk—it’s the cardinal rule of the business. But on Foreign Policy’s podcast I Spy, we get them to open up. We hear from the operations people: the spies who steal secrets, kill adversaries, and turn agents into double agents. Each episode features one spy telling one dramatic story.

 • As an organizational psychologist, Adam Grant believes that great minds don't think alike; they challenge each other to think differently. In Re:Thinking with Adam Grant, he has lively discussions and debates with some of the world's most interesting thinkers, creators, achievers, and leaders—from Lin-Manuel Miranda to Brené Brown to Mark Cuban, and Olympic medalists to Nobel laureates to Oscar winners. By diving inside their minds, Adam is on a mission to uncover bold insights and share surprising science that can make us all a little bit smarter. Tune in to Re:Thinking with Adam Grant. You might just be inspired to let go of some old ideas and embrace some new ones.

 • #maailmanaba on Eesti Välissuhete Nõukoja taskuhääling. www.evn.ee Twitter: @eestivalisnk

 • Praktiline turunduspodcast sellest, kuidas edukad Eesti idufirmad turundust teevad.

 • 'Is It Normal? The Pregnancy Podcast' is the new podcast from Jessie Ware in which she speaks to different experts to explore and reassure everybody about what is going on with our bodies and our babies during pregnancy and birth. 


  This podcast follows Jessie's pregnancy week by week, she is joined by doctors, midwives, sonographers, anaesthetists, home birth midwives, doulas, mental health experts, reflexologists the list goes on... And with the help of questions from other pregnant people aims to cover all aspects of pregnancy and giving birth.


  If you are further along in your pregnancy you can purchase the whole series at https://www.isitnormalpodcast.com/


  'Is It Normal? The Pregnancy Podcast with Jessie Ware' is produced by Alice Williams and Sarah Jackson


  Original music is by Jack Peñate


  Artwork is by Coco Bayley and Eng Su


  Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.

 • #1 NY Times Best Selling Author - Medical Medium Podcast - Originator of Global Celery Juice Movement - Helping People Heal and Overcome Illness

  How many people do you know who struggle with their health? Chances are, whether they show it or not, most of the people in your life do. And chances are, you’re one of them — whether you’re dealing with anxiety, depression, endometriosis, pcos, acne, eczema, psoriasis, autoimmune, thyroid conditions, lyme disease, brain fog, or fatigue. You’re far from alone. Living with symptoms has become the new normal.

  Much of the time, people coexist with their ailments, accepting them and never questioning why science and research hasn’t offered answers, as suffering has become the status quo. Sometimes though — an increasing amount of the time now — people’s symptoms start to impede their quality of life. They start to lose joys and privileges. They join the hidden army of those stuck at home or even in the hospital with mystery health issues. As they consult doctor after doctor and expert after expert and have trouble functioning on a day to day basis, their spark starts to go. They lose hope.

  No one is safe from becoming ill. With what were up against in today’s world and what that’s doing to our bodies, nobody is guaranteed that one day down the road, they won’t develop their first set of symptoms when they least expect it. This knowledge is not about living in fear. It’s about not living in denial.

  Join Anthony William, the Medical Medium, for this eye opening podcast, where he shares unique, original, advanced medical information decades ahead of science and research, that millions all around the world are already using to heal, and overcome chronic illness.

  If you want to keep the wool over your eyes, this podcast isn’t for you.

  Anthony William, the Medical Medium, the originator of the global celery juice movement and #1 New York Times best-selling author of the Medical Medium Book Series, including his newest book Medical Medium Cleanse to Heal, was born with the unique ability to converse with the Spirit of Compassion, who provides him with advanced medical information that’s ahead of research and science. Anthony has over 30 years of experience working with countless individuals, and helping doctors solve mysterious health cases.

 • Eesti Ekspressi ajakirjanikud jätkavad lehes kajastatud teemasid, reageerivad vastukajale, viivad kuulajaid kaasa tööpõllule ja toovad mikrofoni ette seni vaikinud osapooled. Intervjuud, audiorännakud, arutelud poliitikast kunstini.

 • Tere tulemast sekspositiivsuse lainele. Taskuhääling Sekspositiiv on positiivne seksuaalharidus ja seksuaaljõustamine sinu taskus. Või kotis. Või kus iganes sa kuulamisseadet hoiad. Podcasti saatejuht on seksuoloog ja sekscoach Kristina Birk-Vellemaa.

  Sekspositiivi kodulehe leiad https://sekspositiiv.ee
  Oled oodatud sekspositiivsesse kogukonda ka instagramis https://www.instagram.com/s3kspositiiv/

 • Do your eyes glaze over when looking at a long list of annual health insurance enrollment options – or maybe while you’re trying to calculate how much you owe the IRS? You might be wondering the same thing we are: Where’s the guidebook for all of this grown-up stuff? Whether opening a bank account, refinancing student loans, or purchasing car insurance (...um, can we just roll the dice without it?), we’re just as confused as you are.

  Enter: “Grown-Up Stuff: How to Adult” a podcast dedicated to explaining the complexities of adulthood for which most of us are woefully under-prepared. In each episode, we seek out folks who can actually help us start to make sense of all the basic life skills required to be, well, a grown-up.

 • Jutustab rahulikke lugusid - vahel muinasjutte ja vahel tõestisündinuid. Et oleks mõnus unedemaale rännata :). Kliki #unejutt ja uuri veel!
  Hommikul ärka koos meiega! #hommikujutt.

  Epu muinasjutte leiad raamatutest:
  www.petroneprint.ee/raamatud/volusonad/
  www.petroneprint.ee/raamatud/muinasjutud-armastusest/
  www.petroneprint.ee/raamatud/elas-kord/

  Praegu oleme puhkusel, aga kuulake meie varem salvestatud jutte :).

 • Самые важные экономические события недели, которые повлияли на мировые биржи и на настроения инвесторов

 • Saade on eetris neljapäeval kell 23
  Põrandaaluse muusika imelises ja hirmutavas maailmas seikleb Raul Saaremets.
  Saade on eetris neljapäeval kell 23

 • Завтракаст – это самый популярный подкаст про технологии, игры и медиа в России. Веселые ведущие, свежие новости, советы и обсуждения под хорошую музыку и крутыми гостями

 • Edmund Burke’i Selts on kodanikeühendus, mille liikmed peavad oluliseks lääne tsivilisatsiooni alusväärtusi – üksikisiku vabadust ja vastutust, turumajandust ning riigivõimule seatud konstitutsioonilisi piiranguid. Seltsi liikmed astuvad vastu ohule, mida kujutavad endast nii poliitilise spektri vasak- kui paremtiivalt pärit totalitaarsed ideoloogiad. Oma seisukohtade tutvustamiseks ja selgitamiseks annab selts välja oma raamatusarja, korraldab loenguid ja kasutab muid haritud avalikkuseni jõudmise vahendeid.

  Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.

 • A podcast for all ancient history fans! The Ancients is dedicated to discussing our distant past. Featuring interviews with historians and archaeologists, each episode covers a specific theme from antiquity. From Neolithic Britain to the Fall of Rome. Hosted by Tristan Hughes. 


  Vote for The Ancients in the Signal Awards - we're nominated in the History category!


  Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.

 • From long-lost Viking ships to kings buried in unexpected places; from murders and power politics, to myths, religion, the lives of ordinary people: Gone Medieval is History Hit’s podcast dedicated to the middle ages, in Europe and far beyond.

 • Wanna see a trick? Give us any topic and we can tie it back to the economy. At Planet Money, we explore the forces that shape our lives and bring you along for the ride. Don't just understand the economy – understand the world.

  Wanna go deeper? Subscribe to Planet Money+ and get sponsor-free episodes of Planet Money, The Indicator, and Planet Money Summer School. Plus access to bonus content. It's a new way to support the show you love. Learn more at plus.npr.org/planetmoney

 • Sam Parr and Shaan Puri brainstorm new business ideas based on trends & opportunities they see in the market. Sometimes they bring on famous guests to brainstorm with them.

 • «дочь разбойника» — это подкаст Насти Красильниковой о правах женщин и о том, как они добиваются справедливости.

  «Мне за это ничего не будет» — сезон-исследование о культуре отмены в России.

 • производство: БИГ НАМБРЗ

  Проект «Сережа и микрофон. Подкаст». В нем Сергей долго и серьезно говорит с неслучайными, интересными ему людьми. Подкаст является сайд-проектом youtube-шоу «Сережа и микрофон», в котором Сергей коротко и смешно говорит со случайными людьми

 • The Secret History of the Estonia. A tale of secrets, smugglers and spies and how 852 people died on a ferry. 
  From the team behind The Secret History of Flight 149, journalist Stephen Davis investigates the tragic sinking of the passenger ship The Estonia, uncovering a mysterious trail that leads back to the Cold War.
  Listen to the whole series by subscribing to the Crowd Stories channel on Apple Podcasts.
  Weekly episodes will be released for free on all platforms every Monday. Get them ad-free on Amazon Music.

 • Самые яркие страницы истории отечественной и не только, судьбы людей и империй, дворцовые интриги и великие хартии, все это в программе петербургского историка Сергея Виватенко.
  Вопросы задает Александра Ромашова
  ➡ Архив программ: https://vivat.podster.fm

  Слушаем на iPHONE https://goo.gl/ttGBzo
  Слушаем на ANDROID https://goo.gl/kMuwdz

 • Мы быстро, просто и понятно объясняем, что случилось, почему это важно и что будет дальше. Никаких ненужных подробностей и передергиваний - только факты и взвешенная аналитика.

 • «Куры не клюют» – это подкаст о личных финансах. В нем мы обсуждаем как зарабатывать деньги и тратить их с умом.

 • Late night talk show hosts Stephen Colbert, Jimmy Fallon, Jimmy Kimmel, Seth Meyers and John Oliver are teaming up for a new podcast to support their striking writers and out of work staffs. Strike Force Five! welcomes you to a conversation between five rival colleagues for an inside look at late night television.

 • "SmartLess" with Jason Bateman, Sean Hayes, & Will Arnett is a podcast that connects and unites people from all walks of life to learn about shared experiences through thoughtful dialogue and organic hilarity. A nice surprise: in each episode of SmartLess, one of the hosts reveals his mystery guest to the other two. What ensues is a genuinely improvised and authentic conversation filled with laughter and newfound knowledge to feed the SmartLess mind.

  New episodes on Mondays for free. Listen 1-week early and to all episodes ad-free with Wondery+ or Amazon Music with a Prime membership or Amazon Music Unlimited subscription.

 • The most important stories about money, business and power. Hosted by Kate Linebaugh and Ryan Knutson. The Journal is a co-production of Spotify and The Wall Street Journal.

 • Кинорецензии и обзоры, образовательные программы, трейлеры фильмов и смешные ролики в правильном переводе от Goblina

 • News comes at you fast. Join us at the end of your day to understand it. Today, Explained is your all-killer, no-filler, Monday to Friday news explainer co-hosted by Sean Rameswaram and Noel King. Every episode features the finest reporters from the Vox Media Podcast Network and beyond.

 • Adventures in language with Helen Zaltzman. TheAllusionist.org

 • Тимур Каргинов и Андрей Коняев пытаются переполнить свою жизнь смыслами.

 • The Ease With Food Podcast is here to bring you the tips and tricks of eating disorder and disordered eating recovery. Let's chat ED recovery, and all things health and wellness.

  Hosted by Shannon Western, Nutrition Counsellor. Shannon is the founder of Ease Nutrition Therapy: an eating disorders, disordered eating, and Non-Diet clinic. We work with all relationships to food: from binge eating, restriction, purging, and anything in between.

  One more thing: This podcast is not a substitute for 1-1 support from medical, nutritional, or mental health professionals.

 • Podcast SUMIN toob kuulajateni lastega perede argisuminad – mured, rõõmud, väljakutsed ja lennukad ideed. Puudutame teemasid läbi lapsevanemate elukaare, teeme peatuseid nii armastusel kui eluraskustel. Räägime perega seiklemisest, kastist välja mõtlemisest ning valikute tegemisest. Suminani!

 • Hosts John and Hank Green (authors and YouTubers) offer both humorous and heartfelt advice about life’s big and small questions. They bring their personal passions to each episode by sharing the week’s news from Mars (the planet) and AFC Wimbledon (the fourth-tier English football club).

 • Raha, börsid, kauplemine, juhtimine, turundus, reklaam…Õhtulehe uus majandusteemaline podcast on tummine nagu hea supp ja kajastab põnevaid teemapüstitusi, mida aitavad lahata oma ala eksperdid. Head Börsisupi kuulamist!

 • William Hanson and Jordan North are unlikely best friends. William's a posh etiquette expert, and Jordan's an expert in all things common. In this hit comedy podcast, their worlds collide as they help you navigate the challenges of modern life, answering your 21st century questions and finding solutions to those everyday dilemmas.

  Join Sexted Extra and laugh along to William Hanson and Jordan North helping you navigate the challenges of modern life ad free at https://plus.acast.com/s/sextedmyboss.


  Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.

 • Profiles, storytelling and insightful conversations, hosted by David Remnick.

 • The PBD Podcast is a podcast that discusses, current events, trending topics and politics as they relate to life and business. Stay tuned for new episodes and guest appearances. Support this podcast: https://podcasters.spotify.com/pod/show/pbdpodcast/support

 • Matt Gallagher and Tom Bellingham are two diehard F1 fans, here to bring you all the latest news, reaction, predictions and opinions from the best sport in the world. From every Ferrari strategy blunder to spicy off-track controversies, we’ll be in your ears keeping you up to speed.

  Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.

 • Dive deep into the vibrant world of sewing with the Stitch Please podcast, an official show of Black Women Stitch – the sewing group where Black lives matter. Uniquely crafted for those who love sewing, this sewing podcast is a gem that centers around Black women, girls, and femmes, weaving threads of creativity, technique, and passion with every episode.

  Hosted by Lisa Woolfork, a 6th generation sewing enthusiast, this podcast not only mirrors her ardor for the craft but also her roles as an artist, activist, and academic. Specializing in African American literature and culture, Lisa seamlessly stitches together her varied backgrounds to produce episodes that are both informative and engaging. You'll be immersed in lively interviews that are enriched by her expertise, presenting a fresh perspective that few other podcasts in the sewing community can offer.

  As an artist, Lisa Woolfork brings a unique eye for detail and aesthetics, offering listeners the chance to envision sewing in new, vibrant ways. As an activist, she ensures that the podcast sewing narratives and discussions are rooted in liberation, particularly emphasizing the significance of Black lives. Her academic background adds another layer of depth to the podcast, allowing listeners to delve into the rich tapestry of African American literature and culture, shedding light on how these narratives can influence and inspire one's sewing journey.

  Each week, listeners of the Stitch Please podcast can look forward to insightful discussions that celebrate Black creativity in sewing and quilting. Moreover, as a bonus, this sewing podcast shares invaluable tips and techniques, making it a must-listen for both beginners and seasoned sewists alike.

  Join us as we thread the needle of history, art, and activism with the love of sewing, creating a tapestry of stories and tips that resonate with every stitch. If you cherish the world of sewing, quilting, and the rich narratives of Black creativity, the Stitch Please podcast is your ideal companion. Tune in weekly. This sewing podcast will “help you get your stitch together.”

 • Amanda is a wife. A mother. A blogger. A Christian.
  A charming, beautiful, bubbly, young woman who lives life to the fullest.
  But Amanda is dying, with a secret she doesn’t want anyone to know.
  She starts a blog detailing her cancer journey, and becomes an inspiration, touching and captivating her local community as well as followers all over the world. 
  Until one day investigative producer Nancy gets an anonymous tip telling her to look at Amanda’s blog, setting Nancy on an unimaginable road to uncover Amanda’s secret. 
  Award winning journalist Charlie Webster explores this unbelievable and bizarre, but all-too-real tale, of a woman from San Jose, California whose secret ripped a family apart and left a community in shock.  
  Scamanda is the true story of a woman whose own words held the key to her secret. 
  Follow Scamanda on Apple Podcasts, Spotify, or wherever you listen.
  Amanda’s blog posts are read by actor Kendall Horn.

 • Расул, Паша, Артем, Гурам и их друзья общаются на разные темы

 • Independent filmmaker Chris Broad brings you his multi-award winning YouTube channel Abroad In Japan in podcast form. Aided by broadcaster Pete Donaldson, they bring you a taste of life in the most unique country in the world, from great cuisine to capsule hotels, current events and tips on how to spend your time there.

  Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.

 • Uued Uudised on rahvuskonservatiivset maailmavaadet kandev uudiste- ja arvamuskanal. Meie kanalis saab kuulata Mart ja Martin Helme poliitikasaadet "Räägime asjast", Andres Raidi vestlussaateid "Poolkuu Igor Gräziniga" ja "Serviti" ning Erik Boltowski riigikaitse- ja julgeolekusaadet "Si Vis Pacem". Vaata ka www.uueduudised.ee

 • Illuminating life science career opportunities outside of academia through the experiences of those who have been there before.

 • Build your English vocabulary in six minutes.
  Every Monday join two of our presenters and hear about different ways to develop your vocabulary knowledge and skills.

 • Jari Sarasvuon monologeja on kuunneltu miljoonia kertoja. Yle Puhe, Aamulenkki, Mojo Mornings, Business Mojo, Siirtymäriitti... Nyt on luvassa jälleen uutta sisältöä. Jari Sarasvuo podcast keskiviikkoisin. Puhetta elämästä, ihmisyydestä, bisneksestä ja kaikesta muusta, mikä on elämässä tärkeää ja arvokasta.

 • Malicious Life by Cybereason tells the unknown stories of the history of cybersecurity, with comments and reflections by real hackers, security experts, journalists, and politicians.

 • Подкаст о фантастике, фэнтези, играх, истории и многом другом.

 • Podcastis "Kabiinijutud" võtame pulkadeks lahti erinevad põllumajandusega seotud põnevad teemad. Kabiiniuksi paugutavad Kristjan Anderson ja Elmar Reinhold.

 • Не у всех получается зарабатывать на любимом деле. Многие приходят в профессию и уверены, что от них требуется лишь одно — делать всё качественно, а клиенты сами будут покупать. Но, оказывается, нужно ещё и продавать. В каждом эпизоде подкаста «На этом не заработаешь» эксперт в маркетинге и продажах Марина Яровая подскажет, как заработать много, не предавая себя. С ней вы научитесь продавать ненавязчиво и легко, даже если вы, ну, совсем не умеете продавать. В конце выпусков вас всегда будет ждать небольшое практическое задание — его можно сделать буквально за пять минут!

  Инстаграм* : @yarovaya.pro

  Телеграм-канал:

  https://t.me/yarovaya_official

  Производство: студия подкастов «Богема»

  https://t.me/bogema_prod

  *организация, деятельность которой признана экстремистской на территории Российской Федерации

 • A little show about big ideas. From the people who make Planet Money, The Indicator helps you make sense of what's happening today. It's a quick hit of insight into work, business, the economy, and everything else. Listen weekday afternoons.

  Try Planet Money+! a new way to support the show you love, get a sponsor-free feed of the podcast, *and* get access to bonus content. You'll also get access to The Indicator and Planet Money Summer School, both without interruptions. sign up at plus.npr.org/planetmoney

 • I'm Danica Patrick and I'm Pretty Intense!

  I believe that each and every one of us has the power within ourselves to create the life that we really want. And I want to inspire you to go conquer your dreams, both professionally and personally.

  That's why I created this podcast.

  We can learn together with intense discussions with my guests about life, inspiring ideas and ultimately realize our true best self.

  Our guests will be from all aspects of life: They're going to be family, friends, celebrities, musicians, artists, experts and entrepreneurs.

  Sometimes people haven't necessarily been asked a certain question or maybe someone hasn't thought a certain way or even challenge themselves. And I feel like for me: I got that therapy through interviews. So. this podcast is going to be intense therapy!

  We're gonna go as deep as we can possibly go with people and learn what learn how they what they did, and how you can to.

  Join me for this deep dive...my only warning is, it could get Pretty Intense!

 • The City of Baltimore is no exception when it comes to open homicide cases. The Land of the Unsolved explores the mysterious, nefarious and unresolved killings that remain caught in the murky shadows of the city’s conflicted psyche.Investigative reporters Stephen Janis and Taya Graham go beyond the evidence, talking with homicide detectives, reporters, relatives and residents, exploring the trenchant politics and communal chaos that feeds the vicious cycle of unavenged violence and murder cases left unsolved that continue to haunt the city. Contact us [email protected] Support this podcast: https://podcasters.spotify.com/pod/show/the-land-of-the-unsolved/support

 • Obrolan tentang data dengan tuan rumah Ali Akbar Septiandri (@aliakbars) bersama para pelaku data di Indonesia dari berbagai bidang. Semua pendapat dan sudut pandang yang disampaikan dalam podcast ini adalah milik pribadi.

 • «Дышите—не дышите» — подкаст, в котором мы подслушиваем, как врачи тренируются находить общий язык с пациентами, а на самом деле учимся лучше понимать друг друга.

  Как выстроить границы, чтобы вам не звонили в выходные? Как сообщить человеку плохую новость? Как выразить сочувствие и поддержать близких?

  Находить общий язык бывает непросто. Особенно если вы — врач и отвечаете за благополучие других людей. Или если вы пациент и боитесь за себя и близких.

  Ведущие подкаста: Анна Сонькина-Дорман — врач и основатель медицинской школы «Сообщение» и Юлия Кауль — помощница и симулированный пациент.