• Podcast stand-upist, tussisöömisest ja muust elulisest. Saatejuhtideks koomikud Ari Matti Mustonen ning Mikael Meema. Liitu meiega @ https://twitter.com/tussisoojad Kirjuta saatele: tussisoojad@gmail.com NB! Kõik lood ja tegelased, mis podcastis mainitud, on väljamõeldud.
  Toeta meid ja liitu armeegai: https://www.patreon.com/tussisoojad

 • Saade, kuhu ma kutsun külla inimesi, kes mulle huvi pakuvad ja kelle tegemiste kohta tahaks rohkem teada saada!

 • Hei, meie oleme Sandra Raju ja Kairi Killing ning antud podcastis räägime inimestega, kes on Sportlandile omaselt “Be 1st” mentaliteediga, tehes kõike oma elus täiskäigul kartmata olla esimene. Olgu tegu sportlase, ettevõtja või muul moel maailmaparandajaga, eesmärk on sukelduda nende inimeste mõttemaailma, kes loovad uusi normaalsusi ja suudavad saavutada uskumatuid tulemusi. Podcastis püüame aru saada, kuidas ka meie - tavainimesed - saaksime nende kogemusi ja harjumusi oma elus rakendada paremate tulemuste saavutamiseks.

 • "Mehed ei nuta" on 2007. aastal Kalev Spordi eetris telesaatena alguse saanud, seejärel aastaid Kuku raadio kuulatavuse tippu kuulunud, 2017. aasta juunist Delfis ilmuv spordisaade, kus Delfi ja Eesti Päevalehe ajakirjanikud Jaan Martinson, Tarmo Paju ja Peep Pahv arutlevad, vaidlevad, lõõbivad, aasivad, kommenteerivad, ennustavad. Seda kõike sporditeemadel. Ja ausalt, otsekoheselt ja keerutamata.

  Saade on eetris igal teisipäeval kell 11: pildis ja helis, järelkuulatavana ja -vaadatavana, samuti allalaetava podcast'ina. Kõik saated leiab aadressilt delfi.ee/mehedeinuta, saatejuhtidele saab lisaks Facebookile kirjutada meilitsi men@delfi.ee.


 • "Müstiline Venemaa" on Venemaa ajaloole pühendatud saatesari, mis käsitleb eri külgi ja epohhe Venemaa ajaloo algusest kuni 20. sajandini. Vaatluse all on nii poliitiline ajalugu kui kultuurilugu."Müstiline Venemaa" on palju kordi valitud kuulajate poolt Vikerraadio lemmiksaateks.
  Saatejuht on David Vseviov, helirežissöör Maris Tombach. Saatel on ka Facebooki lehekülg.
  Kuulake pühapäeviti kell 11.20 (kordus kell 21.20).

 • EXTRA! EXTRA! The Internet is set ablaze as Tana Mongeau launches her very own podcast: CANCELLED! After years of growing up under the constant scrutiny of public opinion, social media juggernaut, Tana Mongeau, is officially taking back the mic. Acting as a natural evolution of her acclaimed “storytime” videos, this show offers an intimate look at Mongeau, her meteoric rise to superstardom, and the unavoidable moments of vulnerability that make this cyber-personality all the more human. CANCELLED will seek to shed a new light, not only on its host, but on the enigmatic world of “the influencer,” featuring lively celeb tell-alls, current event commentary, and Tana’s unfiltered take on the drama that relentlessly clings to her.

  Produced by The Paragon Collective and David Weintraub Entertainment.

 • Eesti esimeses ja ainulaadses krimitaskuhäälingus võtavad Andres Anvelt ja ajakirjanik Dagmar Lamp ette Eestit raputanud kuritööd.

 • Conversations about science, technology, history, philosophy and the nature of intelligence, consciousness, love, and power. Lex is an AI researcher at MIT and beyond.

 • Martti Kalda kõneleb Aasia ja Aafrika võimuperekondadest, kroonitud ja kroonimata valitsejatest. Neist, kes surnud või võimu kaotanud, ning teistest, kes endiselt troonil. Saade on Vikerraadio eetris esmaspäeviti kell 14:05.V hooaja saadetes kõneleme Kongo diktaatori Mobutu Sese Seko (1930-97) ja Uganda verise valitseja Idi Amini (1925-2003) elusaatusest; samuti uurime, kuidas käis Nelson Mandela (1918-2013) ja Zimbabwe presidendi Robert Mugabe (1924-2019) käsi; käime Nõukogude Liidu lagunemisel võimule tulnud autokraatide, Aserbaidžaani, Türkmenistani ja Usbekistani võimurite juures; süveneme Palestiina Vabastusorganisatsiooni juhi Yassir Arafati (1929-2004) ning India pühaku ema Teresa (1910-97) elukäiku; osaleme üheskoos Venemaa punaste ja valgetega Mongoolia ajaloo kujundamisel.Saatesarja autor on Martti Kalda, helipuldis on Maris Tombach.Saade on eetris alates 28. juunist suvistel esmaspäevadel kell 14.05, kordusena laupäeval kell 14.05.Varasemate hooaegade "Hommikumaa vägevate" saated on järelkuulatavad Vikerraadio lehelt siit või ERRi arhiivist. 

 • My name is Jay Shetty, and my purpose is to make wisdom go viral. I’m fortunate to have fascinating conversations with the most insightful people in the world, and on my podcast, I’m sharing those conversation with you. New episodes Mondays and Fridays. Listen anywhere you get your podcasts, and please rate and review the podcast if you enjoy it. Live life today ON PURPOSE.

 • Emma has a LOT on her mind. Good thing she has a podcast to talk about it all. Appropriately named, anything really does go on this podcast. Thoughts, conversations, and advice on topics from relationships and dealing with failure, to the trials and tribulations of being a cat mom, and ridiculous stories with friends we can all relate to. It’s raw, intimate, and nothing is off limits (seriously, Anything Goes). It may be serious, it’ll mostly be funny, and it’ll always be entertaining. New episodes every Thursday. 

 • LHV on Eesti pank ja pensionifondide haldur. Meie visiooniks on Eesti, kus inimesed ja ettevõtted julgevad suurelt mõelda, ette võtta ja tulevikku investeerida. LHV Podcastiga juhime tähelepanu teemadele nagu majandus, investeerimine, ettevõtlus, pangandus ja innovatsioon. Kõigele, mis LHV-ga kokku käib. Põnevad jutuajamised ja inimesed. Ootame ka sinu tagasisidet. Head kuulamist!

 • The Huberman Lab Podcast discusses Neuroscience: how our brain and its connections with the organs of our body controls our perceptions, our behaviors, and our health.

  We also discuss existing and emerging tools for measuring and changing how our nervous system works.

  Dr. Andrew Huberman is a tenured Professor of Neurobiology and Ophthalmology at Stanford School of Medicine. His laboratory studies neural regeneration and neuroplasticity, and brain states such as stress, focus, fear, and optimal performance.

  For more than 20 years, Dr. Huberman has consistently published original research findings and review articles in top-level peer-reviewed journals including Nature, Science, Cell, Neuron, and Current Biology.

  He is a regular member of several National Institutes of Health review panels, and a Fellow of the McKnight Foundation and the Pew Charitable Trusts.

  Dr. Huberman regularly consults for technology development companies, professional athletic organizations, and for various units of U.S. and Canadian Special Operations.

 • Investeerimisklubi ametlik podcast. Investeerimisklubi on Eesti väikeinvestorite kogukond, kus oled ümbritsetud sarnaselt mõtlevate ja edumeelsete inimestega!

 • Delfi erisaade võtab operatiivselt ja otsustavalt luubi alla teemad, mis just hetkel tulikuumad.

 • Stand-up koomikute Roger Andre & Daniel Veinbergsi podcast. Maailm läbi kahe noore vaatevinkli. Uus episood, iga nädal. Jälgi meid instas: p2ikesej2nkud.

 • Tere tulemast kuulama 1STAGE vestlust! Iga kuu istume maha ühe andeka Eesti inimesega, et hubases õhkkonnas vestelda tema elust, loovusest ja harjumustest. Meie külalised on pärit erinevatest eluvaldkondadest: meelelahutus, ettevõtlus, sport, kunstid, muusika, film, teater jpm.Rohkem infot meie kodulehel: 1stage.eu

 • Digitund. Saatejuhid Henrik Roonemaa ja Hans Lõugas. Tehnoloogiauudised ja kommentaar inimkeeles.

 • Witty, irreverent look at the world through scientists' eyes. With Brian Cox and Robin Ince.

 • Ajakirjanikud Anvar Samost ja Toomas Sildam kohtuvad Vikerraadio igapühapäevases populaarses vestlussaates, et arutleda poliitikaelus toimuva üle. Juuns (2017  lahkus saatest välisministeeriumis strateegilise kommunikatsiooni nõunikuna tööd alustanud Hannes Rumm. Juunikuu (2017) kolmel pühapäeval osales külalissaatejuhina Hans H Luik. Juulist (2017) kuni mai alguseni (2018) tegi Samosti kõrval saadet  Ainar Ruussaar.  Toomas Sildam alustas mais 2018.

 • Äripäeva raadio saated on nüüdsest järelkuulatavad https://raadio.aripaev.ee või Äripäeva raadio äpis! Eesti juhtiva majanduslehe raadio, kus teemaks päevakajalised majandus- ja poliitikateemad ning praktilised soovitused nii isikliku, ettevõtte edu kui rikkuse kasvatamiseks.

 • Kogumispäeviku podcastis räägime põnevate saatekülalistega, kuidas ronida rahatarkuse redelil ülespoole ja jagame praktilisi nippe, kuidas enda ja oma pere rahalist heaolu edendada.

  Swedbanki Rahaasjade Teabekeskuse algatatud Kogumispäeviku podcast on kasvanud välja samanimelisest Facebooki grupist, kuhu on koondunud juba enam kui 30 000 inimest.
  Liitu grupiga 👉 facebook.com/groups/1310707785627509/

 • Podcastis MULL räägime ägedate naistega elust ja ettevõtlusest , enesearengust ja eesmärkidest ning paljust muust, mis kõige selle juurde käib. Püüame oma kogemusi ja teadmisi jagades innustada Sind liikuma oma eesmärkide suunas - ükskõik kui ulmelised need ka ei oleks.

 • Iga nädal jutustame mõnest huvitavast teemast, valdkonnast või hoopis mõne ägeda inimesega - seda kõike meie uudishimuliku noore täiskasvanu vaatepunktist. Võiksime koos jutustada ÜKSKÕIK millest ehk teemad varieeruvad SEINAST SEINA…

  kümme punkti nalja eest …

  aitäh ja nautige :)

  - SiSuLoOja Maria ja tELeStAaR Sidni

  Vaadake episoode koos videopildiga: https://www.youtube.com/mariarannavali

  Tagasiside, ideed ja soovitused: @mariarannavali, @sidniihh

 • Sel hooajal kannab Vikerraadio saatesari "Naine ajas" alapealkirja "Naine poliitikas". Hooaja teemaks on naine poliitilise ladviku tipus, vahetult riigitüüril ja rahvusvahelises suhtluses. Sarja autor on Milvi Martina Piir.Sel hooajal kannab "Naine ajas" elust endast inspireeritud alapealkirja "Naine poliitikas". Hooaja teemaks on naine poliitilise ladviku kõrgeimas tipus, vahetult riigitüüril ja rahvusvahelises suhtluses.Avalikkuses tegutsev naine on läbi aegade mõttetarku ärevusse ajanud ning sundinud kirjutama pakse köited, kus argumentideks kõlbab kõik, bioloogiast üleloomulike jõududeni. Alles 20. sajandi mõttevoolud on pakkunud võimu ja soo vahekorrale värskeid ümbertõlgendusi ning asunud lõdvendama üldlevinud mõttekrampe. "Naine ajas" kasutab seda raskelt kätte võidetud vabadust, et võtta istet ajaloo võimukate naiste seas ning püüda aimata, kuidas nad mõtestaksid oma poliitilisi elusid tänapäeva moodsate teooriate valguses. Nende panust ja osalust valitsemistöös, poliitilise agenda teostamisel ning riigiideoloogiate elluviijatena pole võimalik ignoreerida. Ilma selleta jääks kogu maailmapoliitika sisuliselt mõistetamatuks.Sarja autor on Milvi Martina Piir.* * * *Saatesarja "Naine ajas" esimesel hooajal tõi ajaloolane Milvi Martina Piir kuulajateni lugusid inspireerivatest naistest Euroopa ajaloos. Kuulajate ette astusid aadli- ja kodanlasenaised, haritud ja harimatud, jõukad ja vaesed, tuntud ja tunnustamatud naised. Kõik nad ületasid oma ajastu kirjutamata arusaamu ning lõid endale muljetavaldavad elud.Teisel hooajal rääkis sari Euroopa muinasjuttude ajaloolisest  "algusest".  Populaarsed lood Lumivalgekesest, Tuhkatriinust, Okasroosikesest, peretütrest ja võõrastütrest, kurjast kuningannast, printsessidest, nõidadest ja haldjatest pole tekkinud tühjale kohale. Paljudel juhtudel on nende algallikaks ajaloos tegelikult elanud inimesed ja reaalselt toimunud sündmused. "Naine ajas" kolmas hooaeg on eetris alates 30. juunist 2021 kolmapäeviti kell 14.05 ja kordusena pühapäeviti kell 15.05.

 • Star FM - Suhtes. Kirsti Timmer ja Rene Puura räägivad avameelselt suhetest igal laupäeval kell 11:0

 • Alkeemia Podcast on saade, kus me kaks korda kuus pühapäeviti räägime põnevate külaliste ja oma ala ekspertidega tervise, psühholoogia, eneseareng ja vaimsuse teemadel. Selleks, et
  Alkeemia - muutumise kunst ja elamise teadus!

 • Saade tehnoloogiaärist ja IT-firmadest. Saatejuhid Henrik Roonemaa ja Taavi Kotka.

 • Keskpäevatund on laupäeva keskpäeval eetris olev terav ja tempokas ühiskondlik-poliitiline jutusaade, mille eesmärk on läbi saate tegijate erinevate maailmavaadete analüüsida nädala jooksul toimunud sisepoliitilisi, ühiskondlikke, majandus- ja kultuurisündmusi.

  Saatejuht on Priit Hõbemägi ja tema kaaslasteks mitmed aktiivsed ühiskonnaliikmed.

  Keskpäevatund on üks vanemaid järjepidevaid saateid Kuku raadios.
  Esimene saade oli eetris 16. mail 1992.

 • Geenius.ee podcast kord nädalas investeerimisest ja rikkuse kasvatamisest.

 • Программа о том, как выучить английский язык быстро и без лишних усилий. Вы узнаете, как пополнить словарный запас, разобраться в правилах грамматики, поставить произношение. А самое главное — освоить логику английского языка и научиться думать на нём.

 • Ajaloosaade "Eesti lugu" uurib Piret Kriivani juhtimisel Eesti taasisesisvumise 30. aastapäevale pühendatud minisarjas "Äratulek", kuidas Eesti uuesti iseseisvaks sai. Saade on Vikerraadio kavas laupäeviti kell 13:05.
  "Eesti lugu" on rahvuse lugu ja kõikide Eestimaa rahvaste lugu. "Eesti lugu" jutustab sellest, kuidas me oleme eestlastena kõigi raskuste kiuste kolmeks tuhandeks aastaks püsima jäänud.Loe siit.
  2004. aastast on sarjas käsitletud Eesti muinasaega, keskaega, Liivimaa suurte sõdade ajajärku, reformatsiooniaega, Eesti iseseisvumist ja Vabadussõda, 1918. aasta Saksa okupatsiooni ja Eesti hajuskonna lugu välismaal, samuti Eesti ajalugu läbi naabrite Soome ja Läti vaatenurga, Konstantin Pätsi ja Jaan Tõnissoni elu ja tööd, esimest laulupidu jpm.Saate autor on Piret Kriivan. Saate helirežissöör on Vivika Ludvig.
  "Eesti lugu" saab kuulata Vikerraadiost laupäeviti kell 13.05, kordusena esmaspäeviti kell 23.05 ja taskuhäälingus, saatel on Facebooki leht.

 • We interview and study famous financial billionaires including Warren Buffett and Howard Marks, and teach you what we learn and how you can apply their investment strategies in the stock market.

 • UNHINGED is an off the rails, no seatbelts ride with comedian Chris Klemens. Chris gives his irreverent takes on timely topics both serious and trivial, with surprise guests stopping by to dish on all the deets. Think of Unhinged with Chris Klemens as the love child that The Daily Show and Tosh.0 never knew they needed.
  Unhinged with Chris Klemens is a Big Spark Studios production.


 • Tim Ferriss is a self-experimenter and bestselling author, best known for The 4-Hour Workweek, which has been translated into 40+ languages. Newsweek calls him "the world's best human guinea pig," and The New York Times calls him "a cross between Jack Welch and a Buddhist monk." In this show, he deconstructs world-class performers from eclectic areas (investing, chess, pro sports, etc.), digging deep to find the tools, tactics, and tricks that listeners can use.

 • Investeerimisjuttudes räägime iganädalaselt, mis toimub finantsturgudel. Aeg-ajalt kutsume külla ka põnevaid saatekülalisi, kellega investeerimisest pikemalt vestelda. Investeerimisjutte veavad eest Andres Suimets ja Tarmo Tanilas.
  Kui huvitud investeerimisest, aga ei tea, kuidas alustada, siis vaata meie investeerimiskooli: http://bit.ly/investeerimiskool.

 • Podcast "Polaarcast" mida kuulama asud, keskendub elulistele teemadele läbi mehe ja naise maailmavaate ehk polaarsuste. Mõtestame ja lahkame erinevaid teemasid nagu näiteks suhted, mehe ja naise polaarsus, eneseareng, vaimsus, tervis, igapäevaelu jne.

  Eesmärgiks on panna sind naeratama, pakkuda sulle positiivsust ja võimaldada paremat arusaamist iseendast, oma kaaslasest, sõpradest jne. Head kuulamist!

 • Ludovico Einaudi’s music has long been a favourite for people in need of calm. Game of Thrones’ Joe Dempsie enlists the help of fans like Russell Crowe, Greg James, Leigh Bardugo and Shane Meadows, as well as musicians, scientists and wellbeing experts, to understand why his music has this incredible power.

 • Den of Rich is a podcast dedicated to the knowledge and experience of the most successful and intelligent people in the world. Don't chase money, chase knowledge and money will follow.

 • Дорогие друзья, всем привет! Меня зовут Катя Гайдут и я автор подкаста “Человеку нужен человек”.

  Раз в неделю встречаюсь с девушками, говорю о женской самореализации. Об отношениях, предназначении, уважении к себе. Это темы, которые близки лично мне и о которых я часто болтаю с подругами.

  Если вам также не хватает разговора о женском — подключайтесь к моему подкасту. Слушайте, оставляйте свой фидбек — это особо ценно для меня. И приятного прослушивания вам !

 • Oktoobris jätkuvas "Peresaates" kõnelevad Katrin Saali Saul ja Siiri Tõniste häbist, enesetapust, vananemisest, emotsionaalsest vägivallast, ihast paarisuhtes ja paljust muust. Saade on Vikeraadio eetris pühapäeviti kell 16.05.Vikerraadio "Peresaade" räägib perest, paarisuhtest ja kõigest sellega seonduvast. Saadet teevad  pereterapeudid Katrin Saali Saul ja Siiri Tõniste."Peresaade" on eetris pühapäeviti kell 16.05 ja kordub neljapäeva õhtuti kell 21.05. Saate helirežissöör Anna-Maria Kurrel. Kirjad ja küsimused on oodatud aadressile peresaade@err.ee

 • A retelling of the classic Chinese novel Romance of the Three Kingdoms in a way that’s more accessible to a Western audience. See 3kingdomspodcast.com for more.

 • Вы слушаете подкаст Talk About Art — об искусстве, актуальных выставках и важных темах в искусствоведческой науке. На связи Регина Нехаева и Юля Карпенкова. Мы расскажем о том, как меняются оценки творчества художников, обнаруживаются новые факты, ведь на многие вопросы, которые мы порой считаем предрешенными, не существует единого мнения. Иллюстрации к нашим разговорам вы найдете в нашем блоге @talk_aboutart

 • Откуда берется прокрастинация и можно ли ее побороть? Как экономить деньги и нужно ли это делать? Как выжить в этом мире человеку, у которого постоянно меняются интересы? Как сон влияет на наш ум, здоровье и эмоциональное состояние? Что такое минимализм и расхламление и нужно ли нам это в нашей жизни? Стоит ли читать книги по саморазвитию? Привет, мы Стелла и Аня и в подкасте мы обсуждаем все эти и многие другие вопросы, делимся знаниями и опытом, рассказываем о книгах, где об этом можно почитать.

 • Täitsa Pekkis Saates räägime põnevate inimestega nende elust ja asjadest, mis lähevad pekki. Miks need pekki lähevad, kuidas need pekki lähevad ja kuidas sellest kõigest võitjana välja tulla.Saatejuhid: Katrin Hinrikus-Karu ja Mihkel Vetemaa

 • Kui Sina ei tegele poliitikaga, tegeleb poliitika Sinuga!

 • „Peep Pahvi ajahüpped“ on uus sporditeemaline podcast, kus fookus on Eesti spordi tipphetkedel ja nendes osalenud inimestel.


 • Learning English programs use a limited vocabulary and short sentences. They are read at a slower pace than VOA's other English broadcasts. Our broadcasts were formerly known as Special English.

 • "Külmavärinad" on kõhedatele lugudele pühendatud taskuhääling, kus Dagmar Lamp ja Heidi Ruul vestavad paeluvaid lugusid krimi- ja paranormaalsete nähtuste vallast nii Eestist kui välismaalt.

  Saada meile ka oma kummituslugusid aadressil kylmavarinad@gmail.com!

 • Евгений Стаховский читает рассказы и повести известных и не очень известных авторов.

 • Every company has a story.

  Learn the playbooks that built the world’s greatest companies — and how you can apply them as a founder, operator, or investor.


 • Raadio 2 populaarne arvamussaade. Saatejuhid Maalehe peatoimetaja Hindrek Riikoja ja Eesti Ekspressi toimetaja Indrek Lepik.
  Saade on eetris pühapäeval kell 12:00

 • Kukkuv Õun on Kuku raadio loodus-teadussaade mis uurib mingisugust teadussaavutust, -nähtust -valdkonda või -probleemi.

  Saadet toetavad Eesti Teaduste Akadeemia, Tartu Ülikool ja Tallinna Tehnikaülikool.

 • Every week, we look at a different everyday English phrase or piece of slang in this fun three-minute programme. From BBC World Service

 • «Сядь, подыши» – это короткие практики для расслабления.

  Канал в телеграме: https://t.me/sit_and_breathe
  Инстаграм: https://www.instagram.com/podyshi.podcast/

  Автор: Света Шедина
  Для обратной связи: телеграм и инстаграм @svetashedina

 • Ausad Mehed podcast keskendub isiklikule arengule läbi eneseteadlikkuse ja iseenda analüüsimise edendamise. Saadete eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid, olemaks rohkem ausam iseenda vastu, võttes seeläbi suuremat vastutust enda isikliku elu ees. Individuaalne avatus, julgus rääkida ja enda ning teistega läbinisti aus olemine on see, mis kasvatab eneseteadlikkust ning viib parema ja õnnelikuma elu juurde!

  ​Podcast keskendub meestele ja naistele, kes soovivad ennast arendada ja elus iseenda parema versioonini liikuda. Keskendume saadetes emotsionaalsele tasandile, eneseteadlikkusele, vaimsusele, aususele, armastusele, elu eesmärgile, otsekohesusele, edule, suhetele teistega ja iseendaga, psühholoogiale, ellusuhtumisele, maailmavaatele, elufilosoofiale, perspektiivile, mõttelaadile ja veel paljudele teistele aspektidele, mis on olulised, kui soovime olla paremad inimesed teiste ja ka iseenda vastu!

  ​Podcastis Ausad Mehed käsitletavad teemad on kõik väga elulised ja igapäevased, millega tihtipeale tegeleta ei soovita, kuid mis piisava tähelepanu korral eluliselt olulisi ja soovitud tulemusi siiski toovad.

  Chris Kala - http://www.chriskala.com

 • “Globaalsed eestlased” on veebisaade ehk podcast, eesmärgiga luua mälupilt Eesti mõtlejatest üle maailma, ennast avada ja üksteiselt õppida. Saatejuht Rainer Sternfeldi külalisteks on rahvusvahelisel areenil tegutsevad eestlased või eesti juurtega inimesed erinevatelt elualadelt – arstid, ettevõtjad, kunstnikud, poliitikud, heliloojad, sportlased, ja kõik kes sinna vahele mahuvad. Milline on olnud märkimisväärsete globaalsete eestlaste käekäik? Vestleme nende elust ja tööst ning dekonstrueerime saatekülaliste mõttemaailma, töömeetodeid, lemmikraamatuid, treeningkavasid, jne. Saate läbivateks teemadeks on lisaks ka Eesti käekäik, eestlus globaliseeruvas maailmas, meie ühiskondlik küpsemine, ning mida saaks igaüks oma elus teha selleks, et rahvusvahelises konkurentsis võita?

 • The High Performance Podcast brings you an intimate glimpse into the lives of high-achieving, world-class performers who have all excelled in their field with first-hand experiences and lessons to share. Find out what non-negotiable behaviours they employed to get them to the top and keep them there.

  Hosting every conversation is sports broadcaster Jake Humphrey and leading organisational psychologist Damian Hughes. Jake is currently BT Sport’s Premier League anchor and former lead presenter of BBC’s Formula One coverage. Damian is an author and professor who continues to work with leading sports organisations to create a high-performing culture.

 • Raadio Kuku tehnoloogiasaade. Saate põhifookuseks on tarbijaelektroonika, internet, mobiilimaailm jne.

 • Are you someone who has cycled on and off all of the diets going, losing weight to then regain it all again?

  Do you want to lose weight permanently, and find freedom from all that mind-chatter around food?

  This is the podcast for you!

  I'll guide you on the journey to overcome eating because of stress, exhaustion, and overwhelm to help you truly find freedom from the diet cycle for good.

  I offer this podcast to you because I have been on the same cycle you have throughout most of my adult life. I want to share with you the life-changing experience I am having as I explore how important my thoughts and emotions are in managing my weight effectively. I too have chomped on a chocolate bar due to stress and now the thought doesn't even cross my mind. I promise you can get there too!

  Wouldn't it be great to not use food as a way to handle life's challenges?

  Come join me and I will share with you the secrets.

  www.paulwistubacoaching.com

 • Kolm sõpra räägivad maailma asjadest nii nagu need päriselt on. Jälgi meid instas @sohvabaarpodcast. Kuulajakirjad: sohvabaarpodcast@gmail.com.Liitu sohvabaari perega patreonis: https://www.patreon.com/sohvabaar

 • A weekly interview series from Russell Brand that examines what's beneath the surface—of the people we admire, the ideas that define our time, and the history we’re told. Speaking with guests from the worlds of academia, popular culture, and the arts, Russell seeks to uncover the ulterior truth behind our constructed reality. And have a laugh.
  On his new podcast ‘Above the Noise’ Russell guides us all—curious beginners, spiritual skeptics, and experienced practitioners—in brief, 10-minute meditations. Listen to Above the Noise on Luminary

 • Interviews, musings and extra material from the makers of Dan Carlin's Hardcore History. If it did not fit in the HH feed it's probably here

 • Comedians Dave Anthony and Gareth Reynolds picks a subject from history and examine it.

 • 2019. aasta jaanuaris meediamaastikule potsatanud ja koheselt populaarseks osutunud korvpallipodcasti "Pihtas Põhjas" vedasid esimesel hooajal (viis kuud) spordiajakirjanik Ivar Jurtšenko ja insider ehk asjatundja kõige laiemas tähenduses Gert Kullamäe. Igas saates oli külaline, üks kuulsam ja targem kui teine. Räägiti tõsistel teemadel ja tehti nalja. Peenelt. Enda kulul ka.

  Pärast seitsme kuu pikkust varjusurma tuli podcast levialasse tagasi 2020. aasta jaanuaris, taas viieks kuuks. Ent teisel kujul. Kullamäe jäi kõrvale. Teemad ja külalised olid aga jätkuvalt aktuaalsed, targad jutud peegeldasid korvpallirahva olevikku ja minevikku.

  Kolmas ring läks podcastil käima 2020. aasta septembris ja jällegi pisut teisiti kui varem. Saatejuhte lausa kolm - Kullamäe ja Jurtšenko kõrval hüppas pulti Alar Varrak. Insider'ite insider. Arutlused ja humoorikad vahepalad iga kahe nädala tagant ja nii loodetavasti varasuveni välja.

 • 14 months. 30 Banks. An all-access pass into the mind of one of Southern California’s most prolific bank robbers. 

  On the show, Joe Loya - the so-called “Beirut Bandit” - reveals his story of transformation from abusive childhood to prolific bank robber, violent convict, ex-con, writer and ultimately, a reconciled son. 

  Produced by Peabody-Award winning podcaster Ben Adair (The Sterling Affairs, Dr. Death, Reveal) at Western Sound in partnership with Acast Studios.

 • The Midnight Miracle is a thought-provoking podcast that uniquely blends the salon and variety show traditions while providing a glimpse into the inner lives of hosts Talib Kweli, yasiin bey, Dave Chappelle, and friends. The Midnight Miracle was recorded during Chappelle's legendary 2020 Summer Camp in Ohio.

 • Stuudios on naised! Räägime kõigest, mis parajasti hingel - kõik, mis meelel, see ka keelel!
  Saated on eetris siin ja Postimehe naisteportaalis igal laupäeval.

  Meile võib kirjutada aadressil sobranna@postimees.ee, huvitavamad kirjad loeme ette ja anname auhindu ka :) Liituge ka meie Facebookiga!

 • Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti rääkida. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks. Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik. Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud.

  Toeta meie tegemisi Patreonis: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

 • Pere ja Kodu räägib lapsevanemaks kasvamisest ja kõigest, mis sellel erkordselt ilusal ja vahel ka valusal teel ette tuleb. Jagame kogemusi, komistame, kukume ja tõuseme jälle püsti! Õpime koos, kuidas oma lastele ilus lapsepõlv kinkida ning ema-isa rolli kõrval paarisuhet hoida.

 • Welcome to CoinMarketRecap — the podcast from CoinMarketCap.com. We explore the week's top cryptocurrency stories in an easy-to-understand way, cover emerging trends, and interview the people who make the news.

 • Мы не часто думаем о том, как мы общаемся с детьми. Ещё реже - обсуждаем то, как мы ведем себя с ними, анализируем, правильно ли мы это делаем. Мы решили начать этот разговор - о том, как общаться с детьми, чтобы основой этой коммуникации были уважение и любовь к ребенку. Задать вопрос Диме Зицеру - https://radiomayak.ru/forms/2501

 • Priit Liivak, Tiit Paananen, Sergei Anikin igal nädalal arendajalt arendajale jutud.

 • Феллини что, укурился? Прокофьев что, глухой? Почему Чёрный квадрат Малевича не чёрный, не квадрат и не Малевича?И почему вся эта хрень стоит так дорого? Только на «Глаголев FM» культуролог Анастасия Четверикова объясняет шедевры мирового искусства на пальцах, по-пацански.

 • Sünaps on Eesti Tervisemuuseumi taskuhääling, mis vahendab ja ühendab lugusid inimkehast, meditsiiniajaloost ja popkultuurist.

 • Vaimust ajuni. Ja ajust otse kosmose kaugemasse äärde. Jutusaade.

 • Mayim Bialik’s Breakdown is a quirky, informative, and interactive podcast breaking down the myths and misunderstandings about mental health and emotional well-being. Neuroscientist Mayim Bialik combines her academic background with vast personal experience to provide listeners with valuable practical advice focusing on removing the stigma surrounding mental health and encouraging an understanding of the mind-body connection. Nothing is off limits as Mayim breaks it down with an amazing collection of guests.


 • "Rahva teenrid" analüüsib nädala sise- ja välispoliitika sündmusi. Alustame nädala teemaga, seejärel keskendume teistele meedias vastukaja leidnud probleemidele. Otse-eetris on kolm ajakirjanikku, kes ei karda olla kriitilised nii erakondade, poliitikute kui ka ajakirjanduse hindamisel.
  Saatejuht on Huko Aaspõllu või Mirko Ojakivi.
  Kuulake laupäeviti kell 11.05 (kordus kell 21.05).

 • Подкаст Arzamas об искусстве и выставках. Кто решил, что Леонардо да Винчи — гений? Почему на картинах Фрэнсиса Бэкона все такие уродливые? Что хорошего в современном искусстве? И почему мы все неправильно понимаем Дега?

  Редактор Arzamas Кирилл Головастиков и замдиректора Пушкинского музея по научной работе Илья Доронченков обсуждают все это — и многое другое. А еще — отвечают на ваши вопросы. Свои вопросы можно отправить на адрес arzamas@arzamas.academy

  Подкаст сделан совместно с ЮниКредит Банком и Mastercard. Как и все другие подкасты «Арзамаса», его удобнее всего слушать в мобильном приложении «Радио Arzamas».

 • Так вышло, что мы — Екатерина Кронгауз и Андрей Бабицкий — некоторое время вели подкаст «Дело случая», обсуждая сложные моральные коллизии современного человека. Это оказалось очень увлекательным делом, потому что и ситуации случаются — нарочно не придумаешь, и отношение к ним в обществе меняется довольно быстро. Тот подкаст не вернуть (хотя можно послушать!), но мы вдвоем собираемся делать новый, собственный и независимый. Он и будет называться «Так вышло».

  Наш патреон:
  patreon.com/takvyshlo

  Это подкаст студии «Либо/Либо».

  Наш Instagram: @libolibostudio
  Наш YouTube канал: ЛибоЛибо
  Facebook: fb.com/libolibostudio
  Вконтакте: vk.com/libolibostudio


 • Meid ümbritsev maailm kanakotist vaadatuna. Stuudios on kaks saatejuhti ja naissaatejuht.

 • Värske ja vaba äratajaKirjuta meile saatesse hommikuprogramm[at]err.ee

 • Tissident podcast kutsub kuulaja sõbrannade omavahelisse jutuajamisse ja avab maailma, milles naistejutud saavad hoopis uue tähenduse. Räägime valehäbita oma ebaõnnestumistest, suhetest, pidutsemisest, karjäärist, muredest ja rõõmudest, seksuaalsusest ja paljust muust, mis parasjagu päevakajaline ja oluline tundub.

  Kõik taskuhäälingus räägitud lood, nimed ja tegelased on väljamõeldud.

 • Jalgrattateemaline podcast, mis jõudis kuulajate kõrvu esmakordselt 2020. aasta jaanuaris. Külalisteks inimesed, kes on ühel või teisel moel puutunud kokku jalgrattasõidu kui spordiga - sportlased, treenerid, võistluste korraldajad jne.
  Kas keegi tunneb kedagi, kellele ei meeldi jalgrattaga sõita? Ei pea ilmtingimata kiiresti, võib ka niisama kulgeda. Käis mõte peast läbi? Ei sähvata ju, et keegi oleks karjuvalt vastu. Pigem ikka meeldib... Oleme puhtal kujul rattariik. Isegi peaminister oli Ratas, Jüri Ratas. Kuhu edasi? Ka seda arutame. Podcasti veab Ivar Jurtšenko.

 • Поддержка лучших психологов на расстоянии одного клика. Где бы вы ни находились и что бы вы ни чувствовали, специалисты сервиса «Ответ» всегда с вами!

 • Шоу "Давай по чесноку" - это искренность и личное общение, вместо красивой картинки в соц-медиа. Здесь не боятся сложных тем и треша, любят называть вещи своими именами. Ведущие Ира Стомберг и Юля Бандак живут в Стокгольме, навигируют между семьёй и карьерой, укрощают бородатых мужей и пытаются найти время на красоту и саморазвитие.

 • Pearaadios räägime vaimsest tervisest ja selle hoidmisest.
  Saatejuhtideks on Eestis tuntud inimesed (enamjaolt mõnes teises valdkonnas kui vaimne tervis). Külalisteks on vaimse tervise spetsialistid ja koolitajad.
  Räägime lihtsalt ja ausalt erinevatest vaimse tervisega seotud muredest ja väljakutsetest ning sellest, kuidas toetada iseennast ja oma lähedasi vaimse tervise murede korral, mis on vaimse tervise esmaabi ja mida saab igaüks meist oma vaimse tervise toetamiseks teha? Räägime depressioonist, ärevushäiretest, liigsest stressist ja läbipõlemisest, sõltuvustest, söömishäiretest ja paljust muust. Uuri vaimse tervise kohta ka: peaasi.ee

 • Tahaks elu nautida ja samas ka suuri asju korda saata - aga kuidas? Iga esmaspäev istuvad Victoria Villig & Maria Rannaväli maha, et arutada neid eluliselt olulisi teemasid, jagada oma kogemusi ning õppida üksteiselt. Haara popcorn, sea end mugavalt sisse ja ühine meie piinlikult ausate vestlustega!

 • Fun, funny and wise: Flight of Fancy with Ben Groundwater is an exploration of all things travel, for those with a thirst for seeing the world.

 • Uued Uudised on rahvuskonservatiivset maailmavaadet kandev uudiste- ja arvamuskanal. Meie kanalis saab kuulata Mart ja Martin Helme poliitikasaadet "Räägime asjast", Andres Raidi vestlussaateid "Poolkuu Igor Gräziniga" ja "Serviti" ning Erik Boltowski riigikaitse- ja julgeolekusaadet "Si Vis Pacem". Vaata ka www.uueduudised.ee

 • Leiad meid ka enamlevinud taskuhäälingu rakendustest.

  Arvamusfestival toimub iga aasta augusti teisel nädalavahetusel Paides. Tegemist on ärksate ja aktiivsete inimeste kohtumispaiga ja mõttevahetuskohaga Eesti ühiskonnale ja inimestele olulistel teemadel. Festivali eesmärk on tuua kokku erinevaid vaatenurki ja ideid, et arutelude tulemusel sünniks uusi teadmisi, alguse saaksid uued ühiskonna jaoks kasulikud ettevõtmised ning areneks arutelukultuur Eestis.

 • Diplomatic consultancy Grassroot Diplomat discuss innovative practices of diplomacy and international relations in today's world. Topics include leadership and self-development, networking, public diplomacy, personal branding, and digital diplomacy. Popular guests include: Talyn Rahman-Figueroa, Sandra Francius-Renaudot, and Jeannette Viens. Find out more on: www.grassrootdiplomat.org

 • Neeme Raud. Siin on eetris laupäeviti kell 10.00-11.00.

  Nädalavahetuse mõnus kaaslane, mis sisaldab natuke päevapoliitikat, reisimissoovitusi, aga ennekõike palju elustiili teemasid nagu maailma trendid moes, disainis ja kultuuris.
  Rõhuasetus on aktuaalsetel teemadel nii globaalselt kui Eestis.
  Armastades reisida, annab Neeme Raud ülevaate just neist paikadest, kus ta parasjagu viibib.
  Taustal saatejuhti ennast paeluv džäss, bossanoova ning easy listening.

 • Для тех, кто любит с пользой проводить время и хочет разбавить монотонные будни.

  Тут мы:
  - Рассказываем про английский на русском и английском
  - Обсуждаем фишки языка и его тонкости в разных проф сферах
  - Мотивируем как нескучно, а главное эффективно учить английский

  ✅Успей зарегистрироваться на бесплатный пробный урок с преподавателем. Кликай по ссылке ➡️ www.englishdom.com/go/poscasts

  Podcast by EnglishDom

 • Get coached by the World’s #1 Dating Expert for Women! Matthew Hussey is a NY Times best-selling author, Cosmo columnist, and The Today Show’s Resident Love Expert. In each bite-size episode of LOVE Life, you'll get practical tips you can use right away to improve all of your relationships – romantic, family, friends, career and, most importantly, the relationship you have with yourself.

 • Õhtulehe podcast Ussikeeled võtavad ette kõik teemad, alates seksist kuni supini. Meie elu on vahel piisavalt segane, et tuleb teada, kuidas seda mõistetavamaks lausuda. Pajudest Pariisis ja muust oskavad mõtiskleda Keit ja Manona.

 • Авторский подкаст Никиты Маклахова о личной эффективности, достижении целей и управлении образом жизни. Мы помогаем вам развиваться, использовать эффективные стратегии, менять образ мыслей, а вместе с ним и жизнь.

  Выпуски 2-3 раза в месяц в формате интервью с признанными российскими экспертами из разных сфер. Раскрываем важные темы через личность гостя, его жизненный и профессиональный опыт. Подкаст обогатит ваше мировоззрение, подарит идеи по улучшению жизни и вдохновит на их реализацию.

 • Kuula ja süvene - vastuoluline klubimuusika nõudlikule maitsele. Saade kolib raadiost välja igakuise üritustesarja Hard Feeler raames, kus astuvad üles pretensioonikad DJd nii meilt kui mujalt. Saatejuht Mari-Anna Miller & Ellen Vene.Saade on eetris laupäeviti üle nädala.

 • "Vilja Kiisler küsib" on kõige põletavamaid küsimusi käsitlev saade veebis, mida nüüd saab ka podcastina kuulata, kui Sul pole aega pilti vaadata. Prominentsed ja asjatundlikud külalised räägivad Vilja Kiislerile tõtt ja ainult tõtt, sest mis neil muud üle jääb.

 • The Inquiry gets beyond the headlines to explore the trends, forces and ideas shaping the world.

 • Expert insight on health, performance, longevity, critical thinking, and pursuing excellence. Dr. Peter Attia (Stanford/Hopkins/NIH-trained MD) talks with leaders in their fields.

 • Dan Harris is a fidgety, skeptical ABC News anchor who had a panic attack live on "Good Morning America," which led him to try something he always thought was ridiculous: meditation. He went on to write the bestselling book, "10% Happier." In this podcast, Dan explores happiness (whatever that means) from all angles. Guests include legendary meditation teachers -- from the Dalai Lama to Western masters -- as well as scientists, and even the odd celebrity. But the show also ventures beyond meditation, bringing on leading researchers in areas such as social anxiety, bias, creativity, productivity, and relationships. The animating insight of this show is that the mind is trainable. This is what science is showing us. Mental traits such as happiness, calm, generosity, compassion, and connection are not hardwired, unalterable factory settings; they are, in fact, skills that can be trained. On this show, you'll learn how.

 • We tell our children unsettling fairy tales to teach them valuable life lessons, but these Cautionary Tales are for the education of the grown ups – and they are all true. Tim Harford (Financial Times, BBC, author of “The Data Detective” and “The Undercover Economist”) brings you stories of awful human error, tragic catastrophes, daring heists and hilarious fiascos. They'll delight you, scare you, but also make you wiser. iHeartMedia is the exclusive podcast partner of Pushkin Industries. 

 • Этот подкаст об истории и искусстве. Тут я рассказываю о неординарных личностях, развенчиваю мифы о возвышенных эпохах и рассказываю, какими они были на самом деле, простым и понятным языком.

  Соцсети и связь с нами:

  instagram.com/yaandart
  t.me/yaandart
  yaandart.com

  podcast@yaandart.com

 • Listen to the incomparable therapist Esther Perel counsel real couples as they reveal the most intimate, personal, and complicated details of the conflicts that have brought them to her door. This season, she takes on open marriage, racism inside an extended family, coming out in a religious home, and chronic infidelity, among other delicate dynamics. Esther creates a space for us to hear our own lives and struggles articulated in the stories of others. So....where should we begin?

 • The Beginner Photography Podcast is a free weekly podcast hosted by wedding photographer Raymond Hatfield who interviews professional photographers of all genres who share what they wish they knew when they got started so you can grow your photography skills faster!

 • Zen Parenting is a weekly online radio discussion between a spiritual and emotional mom (Cathy Cassani Adams) and a logical and practical dad (Todd Adams). Anyone else living a life like that?

 • The opening hour of CNBC’s “Squawk on the Street” with Carl Quintanilla, Jim Cramer and David Faber is broadcast from the floor of the New York Stock Exchange, on site at the opening bell with the up-to-the-minute news investors need to know and interviews with the most influential Chief Executive Officers and greatest market minds.

 • Learn French with free daily podcasts, brought to you by French teachers from Paris.

 • О Великих правителях Земли Русской, о Великих Князьях и Полководцах.


 • "Raadio JAIK" on Von Krahli Teatri, Vikerraadio ja Eesti Teaduste Akadeemia koostöös sündiv saatesari pakub arutlusi ja visioone elust Eestis ja maailmas 25 aasta pärast.
  Septembri algul käivitus Von Krahlis tänaseks poole peale jõudnud loengusari "Elu pärast Googlet", mis on aluseks saatesarjale "Raadio JAIK", kus erinevad stuudiokülalised arutlevad loengutel kuuldud teemadel. Aruteludele lisanduvad katked salvestatud loengumaterjalist, kommentaarid asjatundjatelt, vastulaused, teemakohased lisaintervjuud ja seonduv helimaterjal arhiividest ning Eesti Teaduste Akadeemia presidendi Tarmo Soomere kommentaar.
  "JAIK on suunatud mõtlevale, uudishimulikule ja kaastundlikule osale täiskasvanud ühiskonnast, kellele tundub oluline meie homne eksistents," kommenteerib ettevõtmise eestvedaja Peeter Jalakas, kelle arvates annab loengu- ja saatesarja veidi mänguline formaat hea võimaluse rääkida tõsistest ja olulistest asjadest ilma, et see muutuks manitsuseks, etteheiteks või hirmutamiseks.
  Loengute ja raadiosaate teemade ring liigub kõigis inimeksistentsi puudutavates valdkondades. "Elu pärast Googlet" loengusarjas esinevad Kaupo Vipp, Mart Noorma, Asse Sauga, Rea Raus, Ringo Ringvee, Kristjan Port, Saale Kareda, Sten Tamkivi, Mihkel Kangur, Jaan Aru, Oliver Laas, Jaak Vilo. Igale loengule annab omapoolse lõppakordi Tarmo Soomere. Stuudios arutlevad kuuldu üle Daniel Vaarik, Tarmo Jüristo, Kristjan Lepik, Peeter Laurits, Riina Raudne, Peeter Jalakas, Ingrid Peek ja paljud teised. Saate toimetaja on Kristin Kalamees, helikujunduse loovad Hendrik Kaljujärv ja Jakob Juhkam.
  Loengusari "Elu pärast Googlet" ja "Raadio JAIK" on osa Von Krahli 25. hooaja hariduse ja kunsti suurprojektist JAIK, mis on pühendatud EV100-le ja mille teemaks on Eesti ja maailm 25 aasta pärast. Loengusari valmib Von Krahli Teatri, Vikerraadio ja Eesti Teaduste Akadeemia koostöös.
  Lisainfo ja registreerumine loengutele www.jaik.ee "Raadio JAIK" Vikerraadios https://vikerraadio.err.ee/raadio-jaik

 • Keion Henderson is a thought leader providing inspiration and empowerment to leading companies, organizations and individuals around the world. With contagious enthusiasm and laser-sharp insight, Keion teaches global audiences how to take action, realize extraordinary results and kick-start growth in every area of life.

 • A vast empire threatened by rebellion. A fiction podcast on an epic scale set in the most powerful city on earth... Visit www.tumanbay.com to see full credits and download scripts. Can't get enough of the Tumanbay universe? The first Tumanbay novel, "The City of a Thousand Faces" by Walker Dryden, is now available.

 • Утреннее шоу Сергея Стиллавина представляет продолжение популярной рубрики «Женщина. Руководство по эксплуатации». На сей раз в студии мужчины-психологи, которые помогают ведущим и слушателям разобраться в особенностях мужского поведения.

 • Unsolved Murders: True Crime Stories is a podcast drama with a modern twist on old time radio that delves into the mystery of true cold cases and unsolved murders. With the help of an ensemble cast, follow our hosts as they take you on an entertaining journey through the crime scene, the investigation and attempt to solve the case. With many surprising plot twists, it’s important you start listening from the first episode of a cold case. New episodes are released every Tuesday. Unsolved Murders: True Crime Stories is part of the Parcast Network and is a Cutler Media Production.

 • The Amateur Traveler is an online travel show that focuses primarily on travel destinations and the best places to travel to. It covers everything from knowing what to put on your Chicago dog when you go to the Windy City to swimming with whales in Tonga.

 • „Tervisejutud“ saadetega soovime tuua inimesteni võimalikult laia spektri erinevaid terviseteemalisi arutelusid ja põhjalikumalt avada mitmeid teemasid, mille kohta ringleb ehk kõige rohkem müüte ja eksiarvamusi. Igas saates on külas omaala spetsialistid, kes kõikvõimalikud huvitavad teemad aitavad kuulajateni tuua.
  Head kuulamist!
  www.tervisetrend.ee

 • Parenting is tough these days; it can feel even harder when you're doing it alone. That's why we're here - this is Shelf Help, where Montessori and parenting meet. Join Nicole Kavanaugh, Amy Dorsch, and friends to chat about Montessori, kids, mom life, and all the joy in between.

 • The AM/PM Podcast Is A Must Listen For Entrepreneurs, Risk Takers, & Dreamers. Powerful Discussions With Top Experts & Business Leaders In E-Commerce

 • Though this show is hosted by Jon Prosser and Sam Kohl, this is DEFINITELY not a podcast about Apple. Nope. Huh uh.

 • Sebastian Payne takes you into the corridors of power to unwrap, analyse and debate British politics with a regular lineup of expert Financial Times correspondents and informed commentators. New episodes available every Saturday morning.

 • ПРОДУКТИВНЫЙ РОМАН — подкаст о компаниях, которые делают IT продукты. О любви к пользователю, безудержном маркетинге и зрелых изменениях, а также о том, как разбираться в интернет-бизнесе

 • Hosts Tess Barker and Babs Gray lay out everything you need to know about Britney Spears, her controversial conservatorship, and the movement of fans trying to end it. They talk to exclusive sources, examine new sides of the story, and uncover disturbing truths about our legal system that go way beyond Britney.

 • The Art of Charm is where self-motivated people, just like you, come to learn from the company’s coaches about to how to master human dynamics, relationships, and becoming your best self with the help of Johnny and AJ, the company’s founders. Johnny and AJ bring their 11 years of coaching experience from their famous Bootcamps, where they host clients in Los Angeles from all over the world and they share their stories, best practices and themselves on this weekly podcast. Not only does The Art of Charm help everyday people, including active members of the military, learn how to become higher performers, better spouses, partners, and coworkers, they dig deep into human behavior, the science behind it, and demystify what we do and why we do it.

 • This is a show about putting dicks down your mouths brought to you by world's smartest and prettiest transsexuals. Welcome to NYMPHOWARS

 • Hosted by renowned esports and gaming host Frankie Ward, each episode offers insights into the storied careers and riveting minds of a different gaming icon, as told through their favourite games. Which game will our gaming icons save?

  For all episodes and more from Red Bull Gaming head to http://redbull.com/saveyourgame

 • Rick Warren is an innovative pastor, renowned author, and global influencer.

 • In Intelligence Matters, former acting Director of the CIA Michael Morell, speaks with top leaders of the U.S. intelligence community as they reflect on their life, career and the critical roles they play in shaping national security policies. As a central figure in the most significant U.S. counter-terror efforts of the past two decades and a former CIA intelligence analyst, Morell is uniquely skilled at taking industry leading knowledge to make connections that provide deep insight into complex security events – helping decode intelligence officials’ key priorities and providing perspectives on how to achieve national security objectives. Morell is the author of “The Great War of Our Time” and a vivid account of the Central Intelligence Agency, a life in secrets, and a war in the shadows.

 • Calm The Bleep Down is a podcast discussing discussing the benefits and adventures that come from a daily practice of meditation.

 • Подкаст для тех, кто мыслит критически

 • Jessie Ware hosts a podcast about food, family, and the beautiful art of having a chat, direct from her very own dinner table. With a little bit of help from her chef extraordinaire mum Lennie, each week guests from the worlds of music, culture and politics drop by for a bite and a bit of a natter. Oversharing guaranteed.

  Produced by Alice Williams

 • Historians Tom Holland and Dominic Sandbrook are interrogating the past, attempting to de-tangle the present for their new podcast "The Rest Is History"

  They question the nature of Greatness, why the West no longer has civil wars and whether Richard Nixon was more like Caligula or Claudius.  

  They're distilling the entirety of human history, or, as much as they can fit into about thirty minutes.

 • American Jihadi is the incredible story of a complicated relationship between journalist Christof Putzel and Omar Hammami, the American-born Christian who became one of the FBI’s most wanted Islamic extremists. Follow the evolution of their risky relationship, dodging government surveillance to confide in one other—until it all came to an abrupt end. American Jihadi is hosted and Executive Produced by Christof Putzel in partnership with Endeavor Content. Executive Produced by Adam Levine, Josh Gummersall, and Adam Harrison at 222 Productions. To see how we use your data, visit https://www.endeavoraudio.com/privacy-policy.

 • The self love fix podcast is a podcast dedicated to helping young women delve deeper into their inner child to help them cultivate within themselves self love, self worth, and high self esteem. Join Host and Inner Child Healing coach, Beatrice Kamau as you laugh, cry, grow, and learn the truth of who you are and what you deserve.

 • Startup in Estonia is a podcast where we discuss different pillars of a successful startup ecosystem by showcasing examples from Estonia. In the third season we are looking into how to build a successful startup. #startupinestonia

 • PLEASE GO TO SCOTT WITTENBURG.COM FOR THE LATEST PODCAST NEWS/UPDATES! Hosted by photography instructor Scott Wittenburg, this podcast is for anybody who wants to learn the secrets of taking better photos traditionally or digitally. Tips on cameras, composition, lighting and digital imaging in Photoshop are among the topics to be covered.

 • Weekly breakdown of The Joe Rogan Experience and all the weeks guests.

 • An aviation podcast from Flightradar24, the world’s most popular flight tracking service.

 • привет 😌👋🏻 меня зовут Настя Мозговая! я активно исследую себя и мир, а потом делюсь мыслями и опытом в своём подкасте. здесь я рассказываю о саморазвитии и образовании, книгах и письменных практиках, отношениях с собой и другими. а ещё я периодически зову в гости интересных людей, которым есть, что рассказать.

  подписывайся, чтобы не пропускать новые эпизоды.

 • TULI taskuhääling tutvustab inspireerivaid inimesi, TULI liikmeid ning arutleb aja- ja asjakohastel teemadel. Vaata ka tuli.ee
  #turundajateliit #tuli

 • Inspireeriv Ülistus on vestlussaade, kus inspireerime koguduse ülistajaid mõtestama muusika tähendust ja praktikat koguduses ja isiklikus elus. Räägime, kuidas teenitakse ülistusmuusikaga erinevates kogudustes ja julgustame kõiki selles valdkonnas kasvama.
  Saateid juhib Ragne Kivimets ja vestluskaaslasteks on erinevad pastorid, teoloogid ja muusikud üle Eesti.

 • Inspiring for healthy, happy & natural lifestyle!

 • Подкаст о том, каково на самом деле делать бизнес в России.

  В первых двух сезонах мы рассказывали о том, как Саша Волкова строит свой первый бизнес — кофейню в Москве. А теперь мы рассказываем истории предпринимателей из разных уголков страны и делимся тем, что происходит в нашем новом бизнесе — студии подкастов «Заварили».

 • Mis siis, kui teadust ei oleks olemas? Mis siis, kui teadlased ei tegeleks teemadega, millega nad tegelevad? Mis siis, kui teadlased ei saa nähtusi uurida piisavalt kähku? Samas aga, mis siis, kui teadlastel oleksid kõikvõimalikud vahendid uurimaks mida vaid hing ihkab.

  Taskuhäälingu keel on valitud vastavalt saatekülalisele. Esimesed osad kõlavadki seetõttu inglise keeles.

  Saatejuhid on Sandra Saar ja Signe Ivask.
  Taskuhäälingu väljaandmist toetas Eesti Teadusagentuur teaduse populariseerimise grandiga.

 • The HEAL Podcast is a continuation of the HEAL documentary and HEAL book. Kelly Noonan Gores, a passionate seeker on a mission to find out the true extent of human potential and healing, continues the conversation by interviewing leading doctors, scientists, spiritual teachers, and healers around the globe. She also interviews real people with remarkable healing stories who have turned around supposedly incurable diseases. So much more is possible when it comes to healing than we are often told by mainstream, conventional medicine. HEAL will inspire you with hope and empower you with knowledge, tools, awareness, and a strong belief that almost anything is possible when it comes to healing. A most powerful and intelligent healer resides within us all and the HEAL Podcast will teach us how to activate this innate healer within.

 • I'm Danica Patrick and I'm Pretty Intense!

  I believe that each and every one of us has the power within ourselves to create the life that we really want. And I want to inspire you to go conquer your dreams, both professionally and personally.

  That's why I created this podcast.

  We can learn together with intense discussions with my guests about life, inspiring ideas and ultimately realize our true best self.

  Our guests will be from all aspects of life: They're going to be family, friends, celebrities, musicians, artists, experts and entrepreneurs.

  Sometimes people haven't necessarily been asked a certain question or maybe someone hasn't thought a certain way or even challenge themselves. And I feel like for me: I got that therapy through interviews. So. this podcast is going to be intense therapy!

  We're gonna go as deep as we can possibly go with people and learn what learn how they what they did, and how you can to.

  Join me for this deep dive...my only warning is, it could get Pretty Intense!

 • The Opportunist tells true stories of regular people who turn sinister by embracing opportunity. How does an everyday person turn into a thief, a scammer or a cult leader? Perhaps the most dangerous person is the one who appears the most normal. Perhaps there is a dark potential lurking inside all of us that is just waiting for the right opportunity to emerge. The Opportunist is a Kast Original podcast hosted by Hannah Smith.

 • Connecting you with world-leading experts in performance nutrition and the latest evidence-based research to bridge the gaps between performance domains of athlete health, fueling for sport, recovery, and mindset.

  The Performance Nutrition Podcast brings you in-depth conversational interviews with expert PhDs, doctors, athletes, researchers, strength and coaches to share their research, insights, and stories to inform your practice and take your game to the next level.

 • Welcome to The Tog Republic Podcast! Every week I will share with you an easy to implement marketing strategy for your photography business. Some episodes will be casual chats with industry leaders where they will be sharing a tip or two to help you grow your own photography business

 • Renowned photographer Allen Clark trades his camera for a microphone to talk with some of the greatest photographers and artists in the world about how they got their big break, what it took to build their careers, where they find inspiration to stay relevant, and which photo was the one that “got away.”

 • German for intermediate learners: Join Andreas and his mysterious ex on their exciting adventures. Grammar: Modal verbs, perfect tense, dative. [English Version]

 • Betches Media presents a podcast for people who love all types of sketchy things—from cults to conspiracy theories to, of course, crime—with a healthy dose of irreverent humor. Your co-hosts, Sara Levine, and Danny Murphy give the lowdown on one morbidly fascinating topic per episode. They’ll present the facts of each case, punctuated with jokes and side tangents, along with their own personal theories.

 • Deutsch für Anfänger: Begleiten Sie den Studenten Andreas und seine rätselhafte Begleiterin Ex bei ihren Abenteuern. Grammatik: Konjugation, Pronomina, einfache Fragen, der Akkusativ. [englische Version]

 • The PetaPixel Podcast is a twice-weekly podcast about the wonderful world of photography. It’s a fusion of news, opinions, humor, and real-world experience, bundled into a show that you can listen to on your way to work.

  Subscribe today to stay up to date with what’s going on in the photo industry from one of the-most-listened-to photography podcasts.

  Join thousands of photographers from around the world who enjoy host Sharky James' twice-weekly photo podcast where you'll have fun, improve your photography and solve those pesky problems you've been having. Leave voicemails, send in your questions and get answers!

 • Außergewöhnliche Persönlichkeiten und Biographien. Auf der Suche nach Antworten hinter dem Offensichtlichen und menschlichen Beweggründen auf der Spur, stellt Nicolas Semak im Interview die “Elementarfragen”. | Eine Produktion von Viertausendhertz.

 • All Thinks Photo is dedicated, as you might guess, to all things photography. The episodes cover nature, landscapes, night, wildlife, aviation, lighting, and portrait, photography as well as the latest gear and gadgets to help you in the field. Mixed in with these episodes are interviews with the industries best photographers and news reports from the industry leaders.

 • A Chinese classic, retold in English: This podcast is an English retelling of the classic Chinese novel Water Margin (水浒传, aka Outlaws of the Marsh). It aims to tell the story in a way that is more accessible to audiences who are not already familiar with the novel or Chinese culture and literature in general.

 • Bringing you exclusive mixes from the best in electronic music from House to Techno and everywhere inbetween. With exclusive mixes and guest mixes monthly.

 • THE Podcast for Landscape & Nature Photography; By Jack Graham & John Pedersen

 • داستان های جالب از پدید آورندگان دنیای هنر و سرگرمی

 • What do you do when you’re stuck at home in self-quarantine and have a lot more free time on your hands? You find something good to watch, of course. Join K-pop singer and personality Eric Nam, along with his brothers Eddie Nam and Brian Nam, as the three watch and review popular K-dramas, TV shows, and films. Except, there’s one caveat: They must discuss and debate whether to continue watching after only sampling the beginning of a TV series or film. In short: Do they COMMIT or QUIT? Tune in for your weekly dose of Nam Brothers mayhem plus some great TV and movie recs. Patreon members receive special perks like ad-free listening! To learn more, visit www.patreon.com/divestudios. Connect with us on Instagram, Twitter, and TikTok @thedivestudios for more life-changing content.
  We wanna make the podcast even better, help us learn how we can: https://bit.ly/2EcYbu4  
  For advertising opportunities please email PodcastPartnerships@Studio71us.com   
  Privacy Policy: https://www.studio71.com/terms-and-conditions-use/#Privacy%20Policy 

 • Welcome to The Plot Thickens, a documentary podcast from Turner Classic Movies. Each season we'll bring you a story about the movies and the people who make them.

 • Manchester City's official podcast is here!

  Subscribe on Apple Podcast, Spotify or wherever you're listening, and where you can, drop us a rating!

 • Unlike other business podcasts. No filler and no fluff. HTE is a show for people looking to take charge of their lives and build a successful online business. People who are looking for their next business idea, getting started online, and how to start a business. We understand that starting a business and doing work that matters is not always easy, but it is worth it. Learn more at https://hacktheentrepreneur.com/podcasts/

 • The Offical Journal of Street and Documentary Photography